صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > مدیریت اوقات فراغت مهم‌ترین مأموریت موسسه فرهنگی تسنیم نور


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت اوقات فراغت مهم‌ترین مأموریت موسسه فرهنگی تسنیم نور

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور ، در نشست مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور و معاون امور مجلس و استان‌ها سازمان تبلیغات اسلامی اطلاع یافتن معاونت مجلس از توانمندی‌ها و فعالیت‌های مؤسسات مهم‌ترین مؤلفه برای تبیین جایگاه مؤسسات مطرح شد.

در این جلسه که با حضور حجت‌الاسلام نوری زاده معاون امور مجلس و استان‌ها سازمان تبلیغات اسلامی، جلوه‌ای مدیرکل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی، لولاچیان مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور و آشتیانی مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور برگزار شد، نوری زاده هدف از تشکیل این جلسات را امکان دفاع از حقوق سازمان در مجلس بیان نمود و خاطرنشان کرد: برگزاری این جلسات می‌تواند هر چه بیشتر جایگاه مؤسسات را تبیین نماید.
معاون امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی به‌ضرورت تبیین جایگاه مؤسسات وابسته با سازمان و آشنایی استان‌ها با خدمات آن‌ها اشاره نموده و تبادل اطلاعات در این زمینه را هدف برگزاری این جلسات بیان کرد.

لولاچیان با اشاره به هدف اصلی تشکیل موسسه فرهنگی تسنیم نور که مدیریت اوقات فراغت در نظر گرفته‌شده است، خاطرنشان کرد مدیریت اوقات فراغت بستر مناسبی احتیاج دارد که یکی از ابزارهای جدی این موضوع اردوگاه‌ها است.

وی با اشاره به تلاش تسنیم نور برای بهره‌برداری ملی از اردوگاه‌های تحت مدیریت خود اضافه نمود: یکی دیگر از بسترهای مناسب مدیریت اوقات فراغت، مجتمع‌های فرهنگی است که قبلاً از این مجتمع‌های در اختیار موسسه تسنیم نور استفاده کامل صورت نمی‌پذیرفت و ما سعی بر آن داشتیم و داریم تا با بهینه‌سازی فضای سخت‌افزاری، بهترین استفاده را از مجتمع‌های موجود فرهنگی در شهرهای قهدریجان و نجف‌آباد نماییم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور، در ادامه با اشاره به فعالیت‌های سخت‌افزاری صورت پذیرفته در دوره ده‌ساله فعالیت موسسه، به فعالیت‌های صورت پذیرفته در حوزه نرم‌افزاری مدیریت اوقات فراغت اشاره نمود و اضافه کرد: در حوزه نرم‌افزاری مدیریت اوقات فراغت، طرح ملی سپهر ایرانی با نگاه دید فرهنگی رهبر انقلاب، راه‌اندازی گردید.

لولاچیان افزود: با این دید تربیتی طرح سپهر ایرانی در سال 85 به‌صورت آزمایشی در سمنان و قزوین آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به سیر تربیتی طرح سپهر خاطرنشان کرد: طرح سپهر در مدت چهار سال و با استفاده از ابزارهای مؤثری مانند اردو، آموزش تربیتی برای مخاطبان طرح خواهد داشت.

لولاچیان در پایان با اشاره به تجربه و سابقه تسنیم نور درزمینهٔ طرح تربیتی و مدیریت اوقات فراغت جوان و نوجوان افزود: پتانسیل و امکان همکاری با دیگر مؤسسات سازمان و مجموعه‌های همسو در حوزه‌های آموزش، برگزاری همایش و فعالیت‌های تربیتی از طرف موسسه فرهنگی تسنیم نور وجود دارد.


١٠:٤٥ - يکشنبه ٧ تير ١٣٩٤    /    شماره : ٦٣٢    /    تعداد نمایش : ٩٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: