صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > برگزاری همایش کارکنان موسسه تسنیم نور در نشتارود


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری همایش کارکنان موسسه تسنیم نور در نشتارود

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور ، کارکنان موسسه فرهنگی تسنیم نور و مجتمع های وابسته در اولین همایش سالانه کارکنان در سال 94 در مجتمع رفاهی اردویی نور نشتارود گرد هم آمده و در دوره آموزش ضمن خدمت شرکت نمودند.

در ابتدای افتتاحیه این همایش  که به مدت دو روز در مجتمع رفاهی اردوگاهی نور نشتارود برگزار شد، مهدی آشتیانی توضیحاتی را در مورد همایش بیان کرد.

مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور با اعلام ریزبرنامه همایش و زمان بندی های صورت پذیرفته و شرح و توضیح برنامه های در نظر گرفته شده ، تبادل نظر و استفاده از فضای رفاهی مجموعه را از اهداف برگزاری این همایش بیان کرد.

در ادامه مراسم افتتاحیه همایش مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور صحبتهایی پیرامون لزوم برگزاری اینگونه همایشها را بیان نمود.

 

لولاچیان ضمن تشکر از کسانی که در برنامه ریزی و برپایی این همایش تلاش کرده اند، به اهداف تشکیل این همایشها اشاره کرد و افزود:

تجدید دیدار پرسنل مجموعه های مختلف ، تبادل نظر ، همفکری و تبادل اطلاعات و تجربیات مدیران و همکاران ، برگزاری دوره آموزشی با موضوع فرهنگ سازمانی برای پرسنل، ادامه جلسات فرآیند تدوین نظام های سپهری برای همکاران سپهر و استفاده از فضای رفاهی و بازدید از فضاهای رفاهی و اردویی موسسه برخی از اهداف این همایش در نظر گرفته شده است.

بعد از مراسم افتتاحیه جلسه مدیران مجتمع های رفاهی و فرهنگی و اردوگاههای موسسه فرهنگی تسنیم نور ، با شرکت مدیرعامل موسسه آقای لولاچیان و مدیران مجموعه ها برگزار شد و مدیران ضمن اعلام گزارش عملکرد دو ماه گذشته خود به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل پرداختند.

همچنین در جلسه ای مجزا مدیر عامل موسسه فرهنگی تسنیم نور ، مسئولین طرح و مسئولین دفاتر طرح ملی سپهر ایرانی به بحث و تبادل نظر پیرامون اتفاقات و برنامه های اجرا شده در اردوی تجمیعی سپهر در سال 94 پرداختند.

کارکنان موسسه فرهنگی تسنیم نور در روز دوم همایش در دورهای آموزش ضمن خدمت شرکت نمودند که در دو حوزه سپهر و سایر کارکنان دوره های مجزا برای شرکت کنندگان برگزار شد.

در دوره آموزش ضمن خدمت مرتبط با کارکنان موسسه جناب آقای دکتر گودرزی ، رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه امام صادق (ع) مطالب مفید و ارزنده ای را پیرامون «فرهنگ سازمانی» ارائه کردند که با استقبال شرکت کنندگان روبرو شد.

همچنین مسئولین طرح ملی سپهر ایرانی در جلساتی مجزا به ادامه فرآیند تدوین نظام های سپهری پرداختند.

اولین همایش کارکنان موسسه فرهنگی تسنیم نور در پایان روز دوم با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید.


١٦:٢٥ - چهارشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ٦٩٠    /    تعداد نمایش : ١٤٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: