صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > برگزاری دومین همایش کارکنان موسسه تسنیم نور در مشهد مقدس


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین همایش کارکنان موسسه تسنیم نور در مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور ، کارکنان موسسه فرهنگی تسنیم نور و مجتمع‌های وابسته در دومین همایش سالانه کارکنان در سال 94 در مجتمع رفاهی نور گلستان مشهد مقدس گرد هم آمده و در دوره آموزش ضمن خدمت شرکت نمودند.

دومین همایش کارکنان موسسه فرهنگی تسنیم نور

در ابتدای افتتاحیه این همایش  که به مدت سه روز در مجتمع رفاهی نور گلستان مشهد مقدس برگزار شد، مهدی آشتیانی توضیحاتی را در مورد همایش بیان کرد.

مهدی آشتیانی - مدیر روابط عمومی موسسه تسنیم نور

مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور با اعلام ریز برنامه همایش و زمان‌بندی‌های صورت پذیرفته و شرح و توضیح برنامه‌های در نظر گرفته‌شده ، استفاده از فضای معنوی و زیارت حضرت علی بن موسی‌الرضا علیه‌السلام، تبادل‌نظر و استفاده از فضای رفاهی مجموعه را از اهداف برگزاری این همایش بیان کرد.

در ادامه مراسم افتتاحیه همایش مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور صحبت‌هایی پیرامون لزوم برگزاری این‌گونه همایش‌ها را بیان نمود.

علیرضا لولاچیان - مدیرعامل موسسه تسنیم نور

لولاچیان خاطرنشان کرد: ایجاد و تحکیم این روابط در بستر گردهمایی کارکنان میسر خواهد بود و از فرصت‌های موجود در این گردهمایی‌ها برای ایجاد صمیمیت بیشتر استفاده نماییم.

بعد از مراسم افتتاحیه جلسه مدیران مجتمع‌های رفاهی و فرهنگی و اردوگاه‌های موسسه فرهنگی تسنیم نور ، با شرکت مدیرعامل موسسه آقای لولاچیان و مدیران مجموعه‌ها برگزار شد و مدیران ضمن اعلام گزارش عملکرد دو ماه گذشته خود به بحث و تبادل‌نظر پیرامون مسائل پرداختند.

سعید مدرسی کارشناس امور رسانه ، در جلسه مسئولین دفاتر سپهر و مربیان طرح ملی سپهر ایرانی در مورد ضرورت ، مضرات و فواید استفاده از فضای مجازی و رسانه برای جوان و نوجوان مطالبی را بیان نمود.

کارکنان موسسه فرهنگی تسنیم نور در روز دوم همایش در دوره‌های آموزش ضمن خدمت شرکت نمودند که در دو حوزه سپهر و سایر کارکنان دوره‌های مجزا برای شرکت‌کنندگان برگزار شد.

دوره آموزش ضمن خدمت

در دوره آموزش ضمن خدمت مرتبط با کارکنان موسسه جناب آقای دکتر گودرزی ، رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه امام صادق (ع) مطالب مفید و ارزنده‌ای را پیرامون «فرهنگ‌سازمانی – خلاقیت» ارائه کردند که با استقبال شرکت‌کنندگان روبرو شد.

همچنین مسئولین طرح ملی سپهر ایرانی در جلساتی مجزا به ادامه تدوین فرآیند نظام‌های سپهری پرداختند.

جلسه تدوین نظام های سپهری

دومین همایش کارکنان موسسه فرهنگی تسنیم نور در پایان روز دوم با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید.

 


١٢:٠٦ - يکشنبه ٩ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٧١٨    /    تعداد نمایش : ١٤٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: