صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > دیدار مدیرعامل موسسه تسنیم نور و مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیرعامل موسسه تسنیم نور و مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، در دیدار حجت‌الاسلام نوری زاده و سید خلیل طباطبایی، پیرامون راهکارهای همکاری بیشتر سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و موسسه فرهنگی تسنیم نور بحث و تبادل‌نظر شد.

در این دیدار که با حضور حجت‌الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران، سید خلیل طباطبایی مدیرعامل، حسین لامعی مدیر امور مالی و مهدی آشتیانی مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور برگزار شد، طباطبایی ضمن اشاره به امکانات رفاهی و اردویی موجود در موسسه فرهنگی تسنیم نور، خاطرنشان کرد: تسنیم نور آمادگی برگزاری هرگونه دوره اردویی و آموزشی را برای کارکنان اداره تبلیغات اسلامی استان تهران و خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها داشته و پتانسیل اجرای انواع اردوها را در قالب اردوهای یک الی چندروزه به صورت مستمر در طول سال دارد.

مدیرعامل تسنیم نور افزود: امکانات رفاهی بسیار شایسته در مشهد مقدس، کلاردشت و نشتارود آمادگی پذیرایی از کلیه کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی را دارد.

طباطبایی با اشاره به اردوهای یک‌روزه برگزارشده در اردوگاه فیروزکوه در سال گذشته، با ارائه جدول زمان‌بندی پیشنهادی اردوهایی که امسال امکان برگزاری دارد افزود: تسنیم نور آمادگی دارد تا اردوهای یک‌روزه را با حضور گروه مربیان و کارشناسان حرفه‌ای برگزاری اردو برای کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار نماید.

حجت الاسلام نوری زاده، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به رویکردشان در زمینه‌ی استفاده کارکنان از امکانات رفاهی به این نکته اشاره داشت که نگاه ما به کارکنان نگاه سرمایه‌ای است که امیدواریم بتوانیم از امکانات موجود برای رفاه این نیروها استفاده ببریم.


١٠:٤٨ - دوشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٨٤١    /    تعداد نمایش : ٢٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: