صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > رایزنی و معرفی مجموعه‌های رفاهی و اردویی تسنیم نور به مراکز خیریه، آموزشی و درمانی


  چاپ        ارسال به دوست

رایزنی و معرفی مجموعه‌های رفاهی و اردویی تسنیم نور به مراکز خیریه، آموزشی و درمانی

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، باهدف شناساندن ظرفیت‌های اردویی و رفاهی موسسه تسنیم نور و استفاده بهینه از این فضاها، مجموعه‌های رفاهی و اردویی تحت مدیریت این موسسه به بیش از 60 مرکز آموزشی، درمانی و خیریه معرفی گردید.

معرفی اماکن رفاهی و اردویی موسسه تسنیم نور در شهرهای مختلف به بیش از شصت مرکز آموزشی و درمانی و خیریه‌ای از دی‌ماه 95 تاکنون باهدف بهره‌وری فرهنگی و درآمدزایی این اماکن صورت گرفته که با کمترین هزینه امکان آشنایی کارکنان خدوم و زحمت‌کش این مراکز فراهم شود.

بی‌شک تداوم این فرایند در درازمدت نتایج مطلوبی در بر خواهد داشت و همچنین از فضا و بستر آموزشی، مکانی و فرهنگی این مراکز در طول ایام سال استفاده مؤثری برای اقشار خاص فراهم خواهد شد.

بیمارستان‌های سیدالشهدا علیه‌السلام، سینا، مرکز طبی اطفال، خاتم‌الانبیاء صلی‌الله علیه و اله و سلم، بهرامی، روزبه، میمنت، آزادی و ... ازجمله مراکز درمانی جامعه هدف این اطلاع‌رسانی بوده‌اند.

همچنین باهدف تقدیر از زحمات کارکنان مجموعه‌های نیکوکاری و ارائه خدمات درخور مددجویان این مراکز خیریه مکاتباتی باهدف اطلاع‌رسانی به این عزیزان صورت پذیرفته است.

شایان‌ذکر است ازجمله مراکز درمانی مخاطب بیمارستان سوانح سوختگی مطهری بود که این مجموعه با استقبال از این دعوت و به جهت تشویق و ارتقاء روحیه کارکنان خود متقاضی استفاده از خدمات رفاهی موسسه بوده و این تعامل با رویکرد افزایش بهره‌وری شغلی و کاهش فرسودگی شغلی در مشاغل حساس پرستاران و پزشکان صورت پذیرفت.

موسسه فرهنگی تسنیم نور آمادگی خود را برای عقد قرارداد استفاده رفاهی و اردویی با مراکز مختلف اعلام می‌دارد.


١٤:٤٠ - يکشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٨٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: