صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > نشریه اردو و اردوگاه منتشر شد


  چاپ        ارسال به دوست

توسط موسسه فرهنگی تسنیم نور :

نشریه اردو و اردوگاه منتشر شد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، این موسسه اقدام به انتشار نخستین نشریه اردو و اردوگاه نموده است. سیدخلیل طباطبائی مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور در این خصوص گفت : موسسه فرهنگی تسنیم نور از سوی سازمان تبلیغات اسلامی مامور به انجام امور اردو و اردوگاهی است و در کنار فعالیت های اردوگاهی خود که شامل ساختن اردوگاه های جدید و نوسازی اردوگاه های فعلی این سازمان است، در حوزه تهیه محتوا برای برنامه های اردویی کشور نیز فعالیت می کند.
طباطبائی ادامه داد : نشریه اردو و اردوگاه نیز با هدف ارائه محتوای سودمند به دست اندرکاران امور اردویی کشور تهیه شده  و استمرار خواهد داشت.
مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور در خصوص مطالب مندرج در نشریه اردو و اردوگاه گفت : مقالات داخلی و خارجی در زمینه شیوه های متنوع اردوداری، آموزش های مربوط به ایمنی اردوها و اردوگاه، آشنا کردن مربیان با انواع مهارت های اردویی، بازی های اردویی و نیزآشنا کردن مخاطبان با اردو در سایر کشورهای جهان، آشنا کردن آنان با فرهنگ اقوام و طوایف ایرانی، روان شناسی نوجوانان، معرفی چهره های برتر اردویی کشور، معرفی اردوگاه های فعال در کشور و نیز استاندارد های ساختن اردوگاه از جمله مواردی است که در این نشریه منعکس خواهد شد.
وی افزود : شماره اول این نشریه در شمارگان 1000جلد به چاپ رسیده که فقط به مربیان اردویی و مدیران اردوگاهی در سراسر کشور پس از برقراری ارتباط و درج مشخصات پست خواهد شد.
لازم بذکر است مربیان اردوئی و تربیتی جهت دریافت این نشریه می توانند با شماره تلفن 301داخلی 21-66972420 از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 12 تماس حاصل نموده و یا جهت ثبت نام بمنظور دریافت نشریه به آدرس
http://tnci.ir/page/majale  مراجعه نمایند.١٠:٣٩ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٩٠٦    /    تعداد نمایش : ٤٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: