صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > مقاومت، میوه شیرین خود را بازهم به مردم ما هدیه خواهد داد.


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور :

مقاومت، میوه شیرین خود را بازهم به مردم ما هدیه خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، با فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب جمهوری اسلامی ایران سید خلیل طباطبائی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر در گفتگوئی در این خصوص گفت : دهه فجر امسال تفاوت های ویژه ای با سالهای گذشته دارد. آمریکا با تمام توان خویش به مقابله با جمهوری اسلامی آمده است و مردم ایران نیز از سویی تحت فشار اقتصادی و از سویی تحت فشار مسائل زیست محیطی چون آلودگی هوا ، ریزگردها و زلزله ها به سر می برند؛  با این همه این سخت ترین روزهای چهل سال گذشته نیست. روزگاران بسیار سخت تر و دشوارتری در این چهار دهه بر این مردم گذشته است. روزهایی که هر روز پیکرپاک جوانان خونین کفن خویش را بر دست می گرفتند و در کوچه های شهر سرود مقاومت و پیروزی می خواندند.
وی ضمن اشاره به دو رکن پیروزی انقلاب اسلامی در وحدت کلمه و رهبری اضافه کرد : آن روزها مردمان این سرزمین تحت تعلیم  رهبر روحانی و آسمانی خود، اولین حروف الفبای مقاومت را هجی می کردند و این روزها که دیگر تا حرف آخر این الفباء را از بَرکرده اند.
طباطبائی ادامه داد : حالا رهبر والامقام ما به پیروی از امام کبیرمان ، لحظه ای گوش جان ملت را از انذار آمریکا و دشمنان دیگر خالی نگذاشته است. این است که می شود به راحتی فهمید این روزهای سخت و تلخ نیز خواهد گذشت و مقاومت ، میوه شیرین خود را باز هم به مردم ما هدیه خواهد داد.
مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور با اشاره به فرمایش رسول اکرم(ص) که من از فقر امتم نمی ترسم ، بلکه از بی تدبیری ایشان می ترسم اضافه کرد : در تند باد فشارهای اقتصادی و مسائل زیست محیطی نیز اگر مردان عرصه سیاست و مدیریت کشور تدبیرورزی  بیشتری نمایند راه گذر از بحران مهیاست؛ انشاءالله١٤:٤٨ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٩١٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: