صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > مدیریت همه اردوگاه های سازمان به موسسه تسنیم نور واگذار خواهد شد.


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور :

مدیریت همه اردوگاه های سازمان به موسسه تسنیم نور واگذار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، سید خلیل طباطبائی مدیر عامل موسسه فرهنگی تسنیم نور در گفتگوئی با این واحد در مورد عملکرد موسسه فرهنگی تسنیم نور در سال گذشته گفت : سال 1396 سال نوسازی و عمران واحدهای رفاهی مشهد ، کلاردشت و نیز اردوگاه های کرج، سی سخت، نشتارود، کرج و فیرزکوه بود. اقدامات بسیار وسیعی در مجتمع نورگلستان مشهد انجام شد و 9 واحد آن کاملاً بهسازی شد. سیستم های سرمایشی این مجتمع نیز ازتقاء یافت. در کلاردشت هم نقائص واحدها تا حد زیادی مرتفع شد و فضاسازی حیاط و محوطه ها انجام گردید. وی ادامه داد : اردوگاه ها نیز هر کدام به فراخور حال خویش تغییرات خوبی را شاهد بودند. در سال 96 همچنین همایش مادران قرآنی را در تهران برگزار کردیم و اولین شماره نشریه اردو و اردوگاه را به چاپ رسانده و برای 1000 نفر از مدیران و مربیان فرهنگی کشور ارسال کردیم.
طباطبائی درخصوص امور اداری و مالی موسسه تسنیم نور هم اضافه کرد : در زمینه مالیات موفق به اخذ تخفیفات مالیاتی قابل توجهی بودیم. در زمینه مالی نیز درآمد و هزینه موسسه وضعیت مطلوب تری نسبت به سال 95 را نشان داده است.
مدیر عامل موسسه تسنیم نور در پاسخ به سئوال عمده ترین هزینه های موسسه در سال گذشته پاسخ داد : عملیات ساخت اردوگاه رضوان شهر گیلان(آلکام) با نام اردوگاه شهید محسن حججی را از تابستان آغاز کردیم و80% پیشرفت فیزیکی داشته است. این مجموعه رفاهی و اردوگاهی شامل 6 واحد 70 متری رفاهی و یک مجموعه اردوگاهی مجزا ( شامل خوابگاه، نمازخانه و زمین های بازی ) می باشد و به امید خدا در تابستان 97 این اردوگاه به بهره برداری خواهد رسید.
وی درباره برنامه های سال 1397 در موسسه فرهنگی تسنیم نور گفت : ریاست مکرم سازمان تبلیغات اسلامی اعلام نمودند که مدیریت همه اردوگاه های سازمان در کشور طی یک فرآیند مرحله ای به موسسه فرهنگی تسنیم نور واگذار خواهد شد که این حسن نظر ایشان را به فال نیک می گیریم. در سال جاری نوسازی ها استمرار خواهد داشت و همه مجموعه ها زیباتر و کامل تر خواهند شد.
طباطبائی در ادامه برنامه های سال 97 ادامه داد : استمرار نشریه اردو و اردوگاه و نیز مصاحبه ها و هم اندیشی ها با صاحب نظران امر اردوداری کشور جزو برنامه های امسال می باشد. علاوه برآن در زمینه تربیت مربی اردو نیز برنامه هایی در این سال داریم. همچنین ریاست سازمان نسبت به میزبانی با تخفیفات ویژه از اردوهای ایتام و اقشار نیازمند نیز سفارش فرمودند که آن هم جزو برنامه های امسال خواهد بود.


١١:١٧ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٩٤٢    /    تعداد نمایش : ٢٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: