صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار موسسه 
اخبار > استقبال مربیان پرورشی و اردوئی از دومین شماره نشریه « اردو و اردوگاه »


  چاپ        ارسال به دوست

استقبال مربیان پرورشی و اردوئی از دومین شماره نشریه « اردو و اردوگاه »

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، این موسسه دومین شماره نشریه « اردو واردوگاه » را خرداد ماه سال جاری منتشر کرد. این نشریه در کنار چکیده مطالب آموزشی و علمی پیرامون اصول صحیح اردو داری و همچنین اخبار متنوع اردویی در موسسه تسنیم نور و سایر نهادها، اصلی ترین هدف خود را تعامل با مربیان نسل جدید و پیشکسوتان در عرصه اردو و اردو داری و همچنین انتقال تجارب موثر آنان در قالب  مصاحبه و معرفی تعریف کرد. 
پس از انتشار و توزیع شماره یک نشریه اردو و اردوگاه و ارتباط با مربیان پرورشی و اردوئی در 32 شهر و شهرستان کشور 1000 فعال اردویی شناسایی گردید که شامل فعالان این حوزه در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، مدیریت اردوگاه ها ، کانون های فرهنگی و تربیتی مساجد ، مربیان و معاونین پرورشی مدارس ، ادارات کل کمیته امداد و سازمان تبلیغات ، روحانیون اردویی  و ... می باشند.
دومین شماره نشریه اردو و اردوگاه پس از شناسایی شخصیت های برتر در عرصه اردو داری و دعوت از ایشان و برگزاری نشست های تخصصی در موسسه سعی در جمع آوری و رسیدن به ایده های موثر و سازنده برای تکمیل یا اصلاح شیوه های اردو داری و ارائه به سازمان های متولی و همچنین برجسته نمودن تجارب و ایده های ناب اردویی دارد؛ همین امر باعث استقبال مربیان پرورشی و اردوئی جهت دریافت نشریه اردو و اردوگاه و بهره مندی از تجارب درجه شده پیشکسوتان در آن گردید.١١:١٤ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٩٦٣    /    تعداد نمایش : ٣٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: