صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار مجتمع ها و اردوگاهها 
اخبار > مراسم تودیع و معارفه مدیر بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد


  چاپ        ارسال به دوست

در شهر نجف آباد برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد


به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، روز چهارشنبه 19 مهرماه سال جاری با حضور سیدخلیل طباطبائی و مدیران موسسه فرهنگی تسنیم نور مراسم تودیع حسن آسیابانی مدیر بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد و معارفه سعادت کاظمی در این پست، در آن بنیاد برگزار گردید.
در این مراسم سیدخلیل طباطبائی ضمن بیان نکاتی پیرامون سبک مدیریت اسلامی از رفتار حضرت نبی اکرم(ص) از فعالیت های فرهنگی و جهادی حسن آسیابانی در این سال ها که باعث گردیده تا بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد قطب فرهنگی و آموزشی این شهر شود تقدیر و تشکر نمود.
طباطبائی اذعان داشت : آقای حسن آسیابانی به سبک فرماندهان دفاع مقدس مدیریت این بنیاد را جاری داشتند، رفتار ایشان با کارمندان و مخاطبین ما را به یاد برخوردهای ارزشی فرماندهان جبهه و جنگ می اندازد، تعهد و دلسوزی در پیشبرد فعالیت های مجتمع و گسترش آنها فقط با روحیه جهادی ایشان میسر گردیده است.

حسن آسیابانی نیز ضمن تشکر از حضور مدیران مجتمع در مراسم و قدردانی از همکاری کارمندان بنیاد در طول این سال ها، مشاوره و همکاری و حمایت از فعالیت های بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد را از وظایف خود برشمردند و از انتصاب سعادت کاظمی بعنوان مدیر بنیاد بدلیل تعهد و دلسوزی و سطح تحصیلات عالیه و نیروی با انگیزه جوان و متجرب، ابراز خرسندی نمودند.
لازم بذکر است حسن آسیابانی از آزادگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرنجف آباد و یک دوره رئیس شورای اسلامی شهر نجف آباد بوده اند.
در ادامه این مراسم سعادت کاظمی که معاونت این بنیاد را در سال های اخیر بر عهده داشته اند، به عنوان مدیر بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد معرفی شدند.
در پایان همکاران موسسه فرهنگی تسنیم نور، بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد و بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان ضمن اهداء هدایایی از زحمات حسن آسیابانی تقدیر و تشکر نمودند.

لازم بذکر است بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد از مراکز تحت مدیریت موسسه فرهنگی تسنیم نور می باشد

 

 


٠٩:٠٣ - دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٨٩٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: