صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار مجتمع ها و اردوگاهها 
اخبار > اسقبال بی نظیر از دوره های آموزشی خانواده


  چاپ        ارسال به دوست

در بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان :

اسقبال بی نظیر از دوره های آموزشی خانواده

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، دوره آموزش خانواده ویژه پدران که توسط بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان و باهمکاری آموزش و پرورش شهر قهدریجان و ستاد طرح کرامت از روز شنبه دوم دیماه آغاز گردیده است با استقبال بی نظیر مخاطبین اصلی خود یعنی پدران دانش آموز این شهر مواجه گردید.
مدرس این دوره آموزشی آقای دکتر سوادکوهی در مورد  سرفصل های آموزشی این دوره بیان داشت : در این زمان به دلایل متعدد آسیبهای اجتماعی در حال افزایش است و به اشكال متفاوت بر روی فرزندان وخانواده ها تاثیر گذار است، كه لازمه مقابله با آن، آگاه سازی خانواده و فرزندان است.
سوادکوهی مدرس آموزش خانواده تاكید كرد: خانواده ها باید با روشهای پیشگیری از ابتلا ، عوامل محافظت كننده و مستعد كننده گرایش فرزندان به مواد مخدر آشنا شوند.
همچنین با اشاره به آسیبهای اجتماعی نوظهور یاد آور شد، آسیبهای ناشی ازاستفاده ماهواره، تلفن همراه، اینترنت و... زمینه ساز نوع جدیدی از آسیب های اجتماعی و روانی است كه باید والدین با آگاهی وفرهنگ سازی در فرزندان گام موثری در برطرف كردن چالش های این عرصه بردارند.
لازم بذکر است این دوره ها بمدت ده روز ادامه داشته و بیش از چهار هزار نفر از پدران دانش آموز شهر قهدریجان در آن شرکت خواهند داشت.١٠:٥٤ - يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٩٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: