صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار مجتمع ها و اردوگاهها 
اخبار > همکاری بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان با مدارس


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان با مدارس

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان در راستای فعالیت های فرهنگی و آموزشی خود و پیرامون برگزاری دوره های مختلف آموزش خانواده با مدارس این شهرستان همکاری می کند.
در این خصوص مدارس اقدام به برگزاری جلسات آموزش خانواده در سالن آمفی تئاتر این بنیاد فرهنگی می نمایند. مدرسه نهال دانش از مدارس قهدریجان در روز پنجشنبه پنجم بهمن ماه با حضور بیش از 300 نفر از اولیاء دانش آموزان خود در کارگاه آموزشی تربیت فرزندان شرکت نمودند. در این کارگاه آموزشی آقاي مهرابي مشاور ارشد مسائل خانواده به بیان اصول تربیت بر اساس تابعیت از ذهن پرداختند. وی يكي از نياز هاي اصلي تربيت را عدم تابعيت محض از ذهن دانست و افزود : تنها  با دانايي و افزايش آگاهي  نمي توان به خانواده اي پر مهر و تربيت صحيح دست يافت و در اين زمينه نبايد متناسب با ذهنمان تربيت صورت بگيرد چون در تبعيت از ذهن ،ما براي اينكه جواب ذهنمان را بدهيم به روشها و برخوردهاي نادرست متوسل مي شويم.
مهرابی ادامه داد : انسانهايي كه تابع ذهن خود هستند در زندگي براي پاسخ دادن به ذهنشان بسيار رنج مي برند و در تربيت فرزندان دچار مشكل مي شوند، لذا در زندگي با داشتن آگاهي و بدون توجه به ذهن بايد به تربيت بپردازيم.
پاسخ به سوالات والدين از دیگر برنامه های این کارگاه آموزشی بود.
لازم بذکر است بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان توانسته است با برگزاری منظم و اصولی کارگاه های مختلف آموزش خانواده در ابعاد مختلف و استفاده از اساتید متعهد و کارآمد مخاطبین بسیاری را در این شهر جذب آموزش های خود نماید.١٠:١٧ - دوشنبه ٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٩١٥    /    تعداد نمایش : ٢٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: