صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار مجتمع ها و اردوگاهها 
اخبار > تقدیر از پرسنل بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای شهرستان قهدریجان


  چاپ        ارسال به دوست

توسط مدیرعامل موسسه فرهنگی تسنیم نور :

تقدیر از پرسنل بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای شهرستان قهدریجان

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور در جلسه ای كه با حضور مدیر عامل موسسه تسنیم نور و هیات همراه در بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان برگزار شد،از زحمات مصطفی جوانمردی از همكاران این بنیاد كه در سال گذشته بازنشسته شد، تقدیر به عمل آمد. سید خلیل طباطبایی با تقدیر از زحمات چندین ساله ایشان در این بنیاد گفت : ایشان در حق مجموعه حق پدری دارند و انشاءالله ایام بازنشستگی خود را در نشاط و سلامتی سپری نمایند.
طباطبائی در این جلسه از زحمات و تلاش مجموعه كاركنان بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان قدرانی كرد و بیان داشت كه این مجموعه در این چند سال رشد بسیار خوبی داشته است و با توجه به وضع نامناسب اقتصادی منطقه بدلیل خشكسالی ها ی اخیر امیدوار است با برنامه ریزی و تمهیدات لازم بتوانید به این رشد ادامه داده و جذب حداكثری مخاطب را داشته باشید.
در ادامه نادعلی موذنی مدیریت بنیاد فرهنگی حضرت آیت الله خامنه ای قهدریجان ضمن قدردانی از زحمات آقای جوانمردی، گزارش کاملی از فعالیتهای فرهنگی و اجرایی انجام شده در این بنیاد ارائه داد.
در پایان این جلسه که در 24 اردیبهشت ماه  برگزار شد با اهداء هدایایی از آقای جوانمردی تقدیر به عمل آمد.
لازم بذکر است كارگاه آموزش خبر نویسی برای دو بنیاد فرهنگی شهرستان های نجف آباد و قهدریجان توسط حسین عالم بخش مدیر روابط عمومی موسسه تسنیم نور برگزار  شد.١١:٢٨ - سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٩٥١    /    تعداد نمایش : ١٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: