صفحه اصلی|اخبار موسسه|مجموعه های صوتی|درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت
صفحه اصلی > اخبار مجتمع ها و اردوگاهها 
اخبار > برگزاری جلسه هم افزایی فكری برنامه اوقات فراغت تابستان 97 شهرستان نجف آباد


  چاپ        ارسال به دوست

با همکاری بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد :

برگزاری جلسه هم افزایی فكری برنامه اوقات فراغت تابستان 97 شهرستان نجف آباد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور، جلسه تبادل نظرات فرهنگی در زمینه اجرای برنامه‌های اوقات فراغت تابستان 97 با حضور معاونت فرهنگی دانشگاه پیام نور، ریاست اداره ورزش و جوانان، نیروی مقاومت بسیج، شهرداری، آموزش و پرورش، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در روز شنبه مورخ 5/3/97 از ساعت 10 الی 11:30 در فرمانداری شهرستان با همكاری بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد برگزار شد.
محمد کاظمی معاونت بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای نجف آباد که دبیر این نشست تبادل نظر پیرامون اوقات فراغت تابستان بود ضمن خیرمقدم به مدعوین شرح كاملی از برنامه های تابستانی این بنیاد در سال های مدت فعالیت خود و برنامه های تدوین شده برای تابستان سال جاری ارائه کرد.
محمد طباطبایی رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی و غنی سازی اوقات فراغت شهرستان نجف آباد ضمن تقدیر از مدیریت و كاركنان بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه این شهرستان نسبت به رویكردهای جدید ورزشی بنیاد ابراز خرسندی كرد و مساعدت و همکاری در زمینه اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی با این بنیاد را اعلام نمود.
در ادامه این نشست و با توجه به گزارش ها و برآیند مثبت این بنیاد فرهنگی در طی این چندسال، استفاده از کلاس های آموزشی و فرهنگی برای ارگان های شرکت کننده در نشست از دیگر موراد مورد توافق در مباحث بود.
همچنین ایجاد تعاملات گسترده و بهره مندی مشترک از ظرفیت های نهادهای حاضر در جلسه بخصوص آموزش و پرورش و همکاری در تبلیغات این بنیاد فرهنگی در مراکز تحت پوشش ایشان از دیگر موارد مصوب در این نشست بود.
لازم بذکراست بنیادفرهنگی آیت الله خامنه ای شهرستان نجف آباد از مجتمع های فرهنگی تحت مدیریت موسسه فرهنگی تسنیم نور می باشد.٠١:١٩ - دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٩٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: