tncibanner

آداب پهپاد سمپاش

کاهش پشه ها در مناطقی که وسایل نقلیه زمینی (یا قایق ها) به راحتی نمی توانند به آنها برسند و استفاده از هواپیماهای سرنشین دار را توجیه نمی کند. اکنون زمین به هم ریخته است. حالا قبل از اینکه شروع به تهیه طرح های تجاری کنید. 3. منابع تجاری تلف شده است. من معمولاً می توانم مدارک را در 1 تا 7 روز کاری پس از دریافت قرارداد و پرداخت ارسال کنم. مرحله 5. شما از لیست انتظار خارج می شوید و FSDO شروع به پردازش مدارک شما می کند. بازرسان FAA زمانی را برای صحبت و توضیح روند و آنچه لازم است برای شما تعیین می کنند. فرآیند تعیین پهپاد تحت 44807 می تواند بسیار طولانی باشد و به داده های زیادی نیاز دارد. 1-1.5 سال اگر پهپاد طبق بند 44807 تعیین نشده باشد! در حال حاضر، 99٪ از موارد از تعیین 44807 DOT استفاده می کنند.

من عاشق عقب نشینی هستم و فقط به بازرسان FAA می گویم که به اصلاحیه ششم قانون اساسی ایالات متحده نگاه کنند که به ما حق مشاوره می دهد. چندین FSDO به من گفته اند که این هشدار را که مشتری باید تا زمانی که با وکیل خود صحبت نکرده است به FAA گزارش ندهد، حذف کنم. با یک وکیل کار کنید زیرا وکلا قوانین اخلاقی در برابر تقسیم هزینه با مشاهده انواع پهپاد سمپاش غیر وکیل دارند. کار مزرعه نیازی نیست همیشه کمرشکن باشد – چرخ دستی برقی این امر را تضمین می کند! که ممکن است کمی طول بکشد.

کاربرد پهپادها در کشاورزی تقریباً بی پایان است.

و به همین دلیل است که اکثر کشاورزان در مراقبت صحیح از محصولات خود کوتاهی می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا این فناوری در مزارع سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است. کاربرد پهپادها در کشاورزی تقریباً بی پایان است. پهپادهای هیبریدی NZ ما برای مطابقت با شرایط نیوزلند ساخته شده‌اند، با استفاده از نازل‌های اسپری کشاورزی حرفه‌ای، ما می‌توانیم تجهیزات اسپری خود را برای شرایط خاص، مانند سمپاشی سقف تا آفت‌کش‌ها و علف‌کش‌های کشاورزی تنظیم کنیم. قسمت 137 اپراتور را ملزم می کند که اگر در یک منطقه شلوغ کار می کنند، یک طرح منطقه شلوغ را ثبت کند. اگر در مورد معافیت ها، معافیت ازدحام بخش 107 یا دریافت گواهینامه اپراتور هواپیمای کشاورزی 137 به کمک من نیاز دارید، به زیر مراجعه کنید و لطفاً برای قیمت با من تماس بگیرید. نمونه‌بردار خاک می‌تواند به کشاورز در انتخاب کود کمک کند.

یک پهپاد اسپری دیگر با بسیاری از ویژگی های پیشرفته.

یکی از کارهایی که جک مزرعه به خوبی برای آن مناسب است، بلند کردن پست های T کاشته شده از خاک است. این یک "جک همه معاملات" واقعی است! حسگرهای دیگر روی پهپادها می‌توانند برای استفاده با نرخ متغیر مواد مغذی یا حتی برای اسپری نقطه‌ای لکه‌های علف‌های هرز استفاده شوند. علاوه بر این، این پهپاد دارای سرعت پاشش 0-10 متر بر ثانیه و سرعت جریان 1.8-2.6 لیتر در دقیقه است. یک پهپاد اسپری دیگر با بسیاری از ویژگی های پیشرفته. نهالستان ها، محصولات ویژه، باغات و غیره. همانطور که گفته شد، به دلیل پیری جمعیت هواپیماهای سرنشین دار، مناطقی از ایالات متحده وجود دارد که نمی توانند خدمات سمپاشی هواپیمای سرنشین دار را دریافت کنند.

میدونی اسمش چیه؟ اصلا میدونی اسمش چیه؟

خدمات حقوقی تنظیم شده است و افراد غیر وکیل نمی توانند این خدمات را ارائه دهند. به عنوان یک وکیل منع شده در فلوریدا، من از ارائه هزینه های ارجاع به غیر وکیل منع شده ام و هرگز این کار را نکرده ام. اگر کسی او را به عنوان وکیل تبلیغ می کند، با کلرادو بار تماس بگیرید تا این را گزارش کنید. اگر چیزی غیر از آنچه در لیست آمده می‌خواهید، با من تماس بگیرید و اگر بتوانیم آن را امتحان کنیم، به شما اطلاع خواهم داد. میدونی اسمش چیه؟ اصلا میدونی اسمش چیه؟ من فقط سعی می کنم پیشاپیش باشم و در مورد تمام خطرات موجود به شما ایده بدهم. بله، همه ما می‌دانیم که این ایده راز دادن به یک رقیب یک نه بزرگ است. بازرسان FSDO آشغال درست می کنند، مشتری من را می ترسانند (بله، من یک بازرس را خواستم که مشتریم را فراخواند و او را بترساند. بله، آنها می توانند آب، ضد حریق، آفت کش، علف کش و بسیاری از مایعات دیگر را اسپری کنند. این کشتی دارای یک خط اتصال برای تامین آب است که آن را تا 100 لیتر در دقیقه اسپری می کند (با پوشش اختیاری یخ زدایی) و دیگری برای تامین انرژی، به این معنی که می تواند به طور نامحدود در بالا بماند.

هنگامی که نیاز به پوشش زمین های بزرگتر دارید، اسپری های بوم با ظرفیت 500 لیتر یا بیشتر باید این کار را انجام دهند. محصولات با ارزش بالا که تمایل به پوشش هکتارهای کوچک تری از زمین دارند (تاکستان ها، باغ های سیب، باغ های بادام و غیره). در همین حال، پهپادهای Dropcopter می توانند 40 هکتار در ساعت را پوشش دهند و با پرواز در شب نیز می توانند پنجره گرده افشانی را دو برابر کنند. مزارع بزرگ، با این حال، نیاز به جمع آوری یک نمونه در هر 2.5 هکتار و گاهی اوقات به اندازه یک نمونه در هر هکتار دارند. FAA از شما می خواهد که برای پشتیبانی با معافیت ارسال کنید. به هر حال من گمان می‌کنم که در پایگاه‌های داده قسمت 47 یا 48 تعداد زیادی پیدا نخواهید کرد، زیرا تعداد پهپادهای سمپاش بسیار بیشتری نسبت به آنهایی که فرآیند معافیت را طی می‌کنند فروخته می‌شود. به نظر می‌رسد که سمپاش‌های بدون سرنشین انتخاب خوبی برای پهپادهای غبارآلود محصولات کشاورزی باشند، اما متغیرهای زیادی در اینجا وجود دارند که بر این موضوع تأثیر می‌گذارند که آیا این تصمیم برای موقعیت شما خوب است یا خیر.

سمپاش های بدون سرنشین هزینه خرید و نگهداری کمتری دارند. برای مناطق وسیعی از زمین، هواپیماهای سرنشین دار و سکوهای سمپاشی زمینی بر اساس هزینه هر هکتار در مقایسه با هواپیماهای بدون سرنشین گرد و غبار محصول منطقی تر هستند. من واقعاً می خواهم حجم زیادی از مواد شیمیایی را اسپری کنم. 14 از کجا می توانم یک پهپاد اسپری بخرم؟ امتیاز وکیل-موکل این است که مکالمات باز را بدون اینکه بعداً در دادگاه مورد استفاده قرار گیرد، تشویق می کند تا بتوانید مشکلات نظارتی را دریابید و اکنون آنها را برطرف کنید. به‌علاوه، ما دیده‌ایم که چگونه جریان هوای روتور روتورها، سایبان گیاه را باز می‌کند تا قطرات اسپری بتوانند به پایه گیاه برسند تا حفاظت کارآمدتر و جامع‌تری را ارائه دهند. برخی از کاشت‌ها فقط یک ردیف را در یک زمان انجام می‌دهند، اما ماشین‌های بزرگ‌تر می‌توانند تا هشت ردیف را در آن واحد بکارند. با بررسی دمای سطح برگ‌های آن می‌توان تعیین کرد که آیا گیاه در حال تجربه تنش ناشی از آب است. علاوه بر این، موتور آن با یک سیستم خنک کننده هوا طراحی شده است که مطمئن می شود موتور را حتی پس از ساعت ها استفاده مداوم خنک نگه می دارد.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما