آیا اینترنت فعال است؟

فرارو- 46 روز پیش بود که وزیر ارتباطات از تخصیص بسته اینترنت رایگان به مدت چهار ماه به جامعه خبر داد. وی گفت: تنها کسانی مشمول کشف این اینترنت هستند که 400 هزار تومان یارانه دریافت می کنند. پس از آن سامانه خدمات ملی اطلاعات دولت برای ثبت نام معرفی شد.

لطفا فرار کنید در همین راستا به افراد حاضر در انتهای ورودی سه دهم اعلام شد که نسبت به کشف رایگان اینترنت از طریق سامانه سامانه ملی خدمات هوشمند «my.gov.ir» اقدام دائمی کنند. علاوه بر این کد دستوری «#1234*4*» نیز در استعلام درج و رایگان بودن اینترنت اعلام شد.

پس از آن جواد محد، دستیار سازمان فناوری اطلاعات الکترونیک کشور اعلام کرد که 8 میلیون نفر مشمول این بسته هستند. بر اساس این اطلاعیه، در تیرماه 102 هزار و 903 سرپرست خانوار از طریق پنجره تخت سرویس‌های اطلاعاتی کشور و 655 هزار و 659 نفر نیز از طریق کد تخت ussd برای ثبت نام اینترنتی رایگان ثبت نام کرده‌اند.

اما اکنون در پایان فروردین ماه، هیچ بسته اینترنت رایگان و دائمی به مدت 30 روز وجود ندارد. کد دستوری “#1234*4*” به دلیل اتمام مهلت ثبت نام در دسترس نیست و در سامانه پنجره خدمات سراسری دولت و همچنین نماد خدمات مربوط به اینترنت برای دریافت کنندگان یارانه رایگان.

در این میان برخی رسانه های خبری نیز این موضوع را از وزارت ارتباطات و مراکز پیگیری کرده اند اما به نتیجه ای نرسیده اند. در واقع می گویند مقررات و ارتباطات سازمان از طریق صداوسیما رصد شده است، اما توپ را روی فناوری اطلاعات سازمان انداخته اند. اتفاقاً موضوع مبهم شده است.

آیا اینترنت فعال است؟

اما ساعاتی پیش معاون امور پستی، ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات صداوسیما از فعال شدن بسته اینترنت مشمولان 30 روز اول یارانه در کیشور خبر داد.

وی گفت: در حال حاضر کد ملی و شماره تلفن همراه برای حدود 944 هزار نفر از سرپرستان خانوار که اپراتورهای مشترک تلفن همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای مجازی تلفن همراه شاتل موبایل، های وب هستند، اعلام شده است. ، اپتل، سامانتل و آزاد کیش به این اپراتورها اعلام شده است که سیم کارت این دسته از شرکت کنندگان که در فعال سازی بسته مشکلی نداشته اند (مثلاً سیم کارت دلیل دارد یا مسدود شده است). ..)، بسته اینترنت برای آنها فعال شده و پیام فعال سازی ارسال شده است.

به گزارش دستیار امور پستی، ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، متقاضیانی که ثبت نام آنها از طریق سامانه هوشمند خدمات دولتی یا کدهای قانونی موفق بوده و این بسته برای آنها فعال نشده است، می توانند با اپراتور تماس بگیرند. مراکز تماس بگیرید و وضعیت را دریافت کنید. در صورت پیدا نکردن پاسخ به https://195.cra.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید تا رسیدگی شود.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان