tncibanner

آیا حلقه های هوشمند سامسونگ در بازار هستند؟

دیجیاتو نوشت: سامسونگ بزرگترین تولید کننده ساعت های هوشمند در بازار اندروید است و چند ماه پیش سری گلکسی واچ 5 را روانه بازار کرد.

حالا به نظر می رسد کره ای ها می خواهند نوع جدیدی از گجت های پوشیدنی را از بازار معرفی کنند و حلقه هوشمندی را توسعه دهند.

طبق گزارشی از کره جنوبی، سامسونگ ساخت حلقه هوشمند را آغاز کرده است و کاربران می توانند با لمس آن، فعالیت ها و وضعیت سلامتی خود را زیر نظر بگیرند. ظاهرا سامسونگ هم اکنون با چند شرکت برای خرید ماژول ها و قطعات مورد نیاز این محصول همکاری می کند.

گوشی هوشمند سامسونگ در راه است

سال گذشته، سامسونگ حق اختراعی را برای حلقه هوشمند خود در ایالات متحده به ثبت رساند که شامل یک سنسور نوری ضربان قلب و ECG است. این حلقه هوشمند را می توان با گوشی های هوشمند، تبلت ها و حتی تلویزیون های هوشمند کنترل کرد.

شرکت های تحقیقاتی بازار انتظار دارند که حلقه های هوشمند در سال های آینده در بین کاربران محبوب شوند و مردم با استفاده از آن ها اطلاعات دقیق تری در مورد وضعیت سلامت خود به دست آورند. از آنجایی که این گجت ها برخلاف مچ بند و ساعت های هوشمند نمایشگر ندارند، شارژ بسیار بالاتری خواهند داشت.

اگرچه حلقه های هوشمند ممکن است هرگز جایگزین ساعت های هوشمند نشوند، اما می توان آنها را جایگزین مناسبی برای مچ بندهای هوشمند با صفحه نمایش کوچک دانست.

در حال حاضر چندین حلقه هوشمند در بازار به فروش می رسد که از معروف ترین آنها می توان به حلقه اورا 3 و حلقه دایره ای اشاره کرد. این احتمال وجود دارد که پس از سامسونگ، اپل پس از وقفه ای چند ساله وارد این بازار شود.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما