آیا رشد جمعیت هند باعث رونق اقتصادی می شود؟

Sadanand Dhume یک ستون دوهفته ای در مورد هند و جنوب آسیا برای WSJ.com می نویسد. او بر سیاست، اقتصاد و سیاست خارجی منطقه تمرکز دارد.

آقای. دهوم همچنین عضو مقیم مؤسسه امریکن انترپرایز در واشنگتن دی سی است. او قبلاً به عنوان رئیس دفتر دهلی نو در بررسی اقتصادی شرق دور (FEER) و به عنوان خبرنگار اندونزی برای FEER و وال استریت ژورنال آسیا کار می کرد.

آقای. دوم نویسنده کتاب «دوست متعصب من: با یک اسلام‌گرای رادیکال سفر می‌کند» (انتشارات اسکای هورس، 2009)، که ظهور جنبش اسلام‌گرای رادیکال در اندونزی را نشان می‌دهد. کتاب بعدی او به تحول هند از زمان انتخاب نخست وزیر نارندرا مودی در سال 2014 خواهد پرداخت.

آقای. Dhume دارای مدرک لیسانس در جامعه شناسی از دانشگاه دهلی، مدرک کارشناسی ارشد در روابط بین الملل از دانشگاه پرینستون و مدرک کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری از دانشگاه کلمبیا است. او به همراه همسرش در واشنگتن دی سی زندگی می کند و اغلب به هند سفر می کند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان