الیزابت هلمز از محاکمه جدید در پرونده کلاهبرداری Theranos محروم شد

سان فرانسیسکو – یک قاضی روز دوشنبه درخواست الیزابت هولمز برای محاکمه جدید را رد کرد و راه را برای محکومیت این کارآفرین هفته آینده به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران و فرستادن احتمالی به زندان در اواخر این ماه هموار کرد.

خانم. هولمز که در ماه ژانویه به دلیل چهار فقره کلاهبرداری و توطئه در حین اجرای استارت آپ آزمایش خون خود، Theranos، مجرم شناخته شد، ماه های میانی را صرف تلاش برای تغییر سرنوشت خود کرده است. او بر اساس شواهد تازه به دست آمده سه درخواست برای محاکمه جدید ارائه کرده بود.

اما در روز دوشنبه، قاضی ادوارد جی داویلا از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا، این درخواست ها را رد کرد و گفت که آنها با وکالت برای محاکمه جدید موافقت نمی کنند.

خانم. هولمز 38 ساله قرار است در نوامبر محاکمه شود. 18. هر مورد کلاهبرداری حداکثر 20 سال زندان دارد که به احتمال زیاد همزمان اجرا می شود.

در دادگاه ماه گذشته، خانم. به نظر می رسد هلمز فرزند دومش را باردار است. او با وثیقه آزاد شده است و در وودساید، کالیفرنیا، با شریک زندگی و پسر کوچکش زندگی می کند. انتظار می رود پس از صدور حکم، او درخواست تجدید نظر کند.

وکیل خانم هولمز به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

خانم. هولمز بر اساس شواهد جدید از جمله ملاقات غیرمعمول دکتر از خانه او در ماه اوت، درخواست محاکمه جدیدی کرده بود. آدام روزندورف، شاهد کلیدی دادستانی.

بعد از خانم هولمز ادعا کرد که دکتر. روزندورف اظهاراتی کرده بود که شهادت او را زیر سوال می برد، قاضی داویلا به او دستور داد برای تایید شهادتش در دادگاه حاضر شود.

در غرفه ماه گذشته، دکتر. روزندورف که مدیر آزمایشگاه Theranos بود و به افشای کلاهبرداری این شرکت کمک کرد، توضیح داد که او از خانم خانم بازدید کرده است. هلمز برای کمک به پیدا کردن بسته شدن و پشت سر گذاشتن حماسه.

آقای. وکلای هولمز از دکتر. سلامت روان و وضعیت روحی روزندورف هنگام شهادت در دادگاه. آنها از نظری که او در مورد خانم گفته بود استفاده کردند. خانه هولمز برای متهم کردن دولت به ترسیم تصویری کج از آنچه در ترانوس رخ داد.

دکتر. روزندورف شهادت داد که اظهارات او در غرفه – که شش روز در طول خانم. آزمایش چهار ماهه هولمز در سال گذشته – همه دقیق بودند. او تصریح کرد که یکی از اظهارنظرهای او – که “همه سخت تلاش می کردند تا کاری خوب و معنادار انجام دهند” در ترانوس – به صراحت شامل خانم خانم نمی شد. هولمز یا رامش بالوانی، هرکدام همدست.

قاضی داویلا در حکمی 15 صفحه ای در روز دوشنبه گفت که دکتر را پیدا کرده است. اظهارات روزندورف تحت سوگند معتبر است. او گفت خانم درخواست های دیگر هولمز برای محاکمه جدید، که شامل استدلال هایی از محاکمه بعدی آقای. بالوانی و همچنین یک پایگاه داده از دست رفته از نتایج آزمون، مستحق آزمایش جدیدی نبودند.

قاضی داویلا در جاهایی نوشت که خانم. استدلال‌های هولمز «مادی نبود»، «باید اعتبار را کاهش داد» و «اگر در محاکمه‌ای جدید گنجانده می‌شد، احتمالاً منجر به تبرئه نمی‌شد».

آقای. بالوانی، 57 ساله، تابستان امسال به 12 فقره کلاهبرداری و توطئه مجرم شناخته شد و قرار است در 12 دسامبر محاکمه شود. 7.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان