انفجار دیگری در نزدیکی معبد طلایی امریتسار. جوخه بمب، تیم FSL در محل | پنجاب نیوز

دهلی نو: انفجار دیگری روز دوشنبه در نزدیکی معبد طلایی در منطقه امریتسار پنجاب رخ داد، تنها چند ساعت پس از آن که یک نفر در انفجار یکشنبه شب در همان محل زخمی شد. به گزارش خبرگزاری آنی، دومین انفجار حوالی ساعت 6:30 صبح در حوالی سراگرهی سرای در مسیر معبد طلایی رخ داد. علت این انفجار، اما هنوز مشخص نیست و پلیس گفته است که در حال “تأیید” علت حادثه است.

اگرچه گزارشی از تلفات یا خسارات گزارش نشده است، اما تیم های پلیس و پزشکی قانونی برای جمع آوری نمونه ها برای بررسی به محل حاضر شدند.

مهتاب سینگ، ADCP، امریتسار به خبرنگاران گفت: “ما در حال بررسی هستیم. وضعیت اینجا عادی است. تیم های ضد خرابکاری، جوخه بمب و FSL اینجا هستند. یک نفر از ناحیه پا آسیب جزئی دیده است.” معبد طلایی در امریتسار.

مهتاب سینگ در ادامه گفت: در این انفجار یک نفر از ناحیه پا مجروح شده و نمای شیشه‌ای برخی از ساختمان‌های مجاور آسیب دیده است. وی افزود: “پس از شفاف سازی، می توانیم بگوییم که چگونه اتفاق افتاده است. تحقیقات توسط تیم های ما ادامه دارد.”

خبرگزاری انی به نقل از یک رفتگر که در این حادثه در محل حضور داشت، گفت: در حال انجام وظیفه بودم که صدای انفجار شدیدی شنیدم و دود شدیدی دیدم. در تاریخ 6 می، انفجاری در همان خیابان هریتیج در نزدیکی معبد طلایی حوالی ساعت 23:15 رخ داد که بر اساس گزارش ها یک نفر مجروح شد.

انفجارهای پی در پی در همان محل نگرانی هایی را در مورد امنیت در منطقه ایجاد کرده است. خیابان هریتیج یک مقصد گردشگری محبوب است و معبد طلایی یک مکان مذهبی است که برای جامعه سیک ها اهمیت زیادی دارد. حضور پلیس در منطقه افزایش یافته و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

مقامات پلیس با درخواست برای حفظ صلح گفتند که اوضاع تحت کنترل است و نیازی به وحشت نیست. یک مقام پلیس به رسانه ها گفت که انفجار ظاهراً در دودکش یک رستوران رخ داده است.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان