اولین مالتی پلکس کشمیر پس از 3 دهه تعطیلی تئاتر در سپتامبر افتتاح می شود اخبار هند

سرینگار: کشمیر آماده است تا اولین مالتی پلکس خود را پس از تقریبا 30 سال انتظار دریافت کند. سه دهه از تعطیلی سالن‌های سینما در سرینگر می‌گذرد و دسترسی مردم این دره به سینما را قطع می‌کند. راه اندازی مالتی پلکس در کشمیر سه سال پس از لغو ماده 370 جامو و کشمیر صورت می گیرد.

در اوایل دهه 1990، تئاترهای دره به دلیل افزایش تروریسم و ​​حملات مجبور به تعطیلی شدند.

مالتی پلکس جدید از سپتامبر به روی عموم باز خواهد شد. این سالن دارای سه سالن خواهد بود که هر کدام با جدیدترین سیستم های صوتی و امکانات صندلی راحت مجهز شده اند.

ما در حال شروع اولین مالتی پلکس در دره کشمیر هستیم که دارای سه سالن با 520 صندلی است. صفحه نمایش نقره ای استفاده می شود. صندلی‌های تکیه‌گاه و همچنین صندلی‌های معمولی نیز در آن موجود است.”

دار گفت: «مالتی پلکس همان امکاناتی را در سینما دارد که مردم در جاهای دیگر خارج از کشمیر دارند، دیدم برای دهه‌ها هیچ وسیله سرگرمی برای مردم ساکن اینجا وجود ندارد، بنابراین به ذهنم رسید و این پروژه را شروع کردم».

مالتی پلکس دارای پیشخوان های تخفیف، فودکورت و سایر امکانات سرگرمی خواهد بود. به احتمال زیاد کار به زودی تکمیل می شود و در ماه سپتامبر مردم می توانند پس از دهه ها فیلم ها را در صفحه بزرگ در سرینگار تماشا کنند.

همچنین بخوانید: حمله نارنجکی به اقلیت ها: پلیس 1 تروریست دورگه دیگر را در بودگام دستگیر کرد

ضار گفت: «ما فیلم هایی را انتخاب خواهیم کرد که احساس می کنیم سلیقه مردم کشمیر است، علاوه بر این او امیدوار است که یک سرمایه گذاری موفق باشد. مالک گفت: یک مالتی پلکس جدید بسازید.

دار افزود که دولت های ایالتی و مرکزی همچنان کمک کننده هستند و این آغازی برای ارتباط جدید بین بالیوود و کشمیر خواهد بود. بدون شک، این آغاز یک دوره جدید در کشمیر خواهد بود.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان