بایدن با کاهش حمایت عمومی از تسلیح اوکراین به چالش کشیده شد

واشینگتن – رئیس جمهور بایدن وقتی هفته گذشته سفر غیرمنتظره خود را در زمان جنگ به پایتخت اوکراین انجام داد، با اطمینان خاطر به این کشور اطمینان داد که “آمریکایی ها در کنار شما هستند.” اما سوالی که بی پاسخ می ماند این است: تا کی؟

با وجود همه جسارت‌های رئیس‌جمهور در زمانی که او در خارج از کشور بود، سیاست اوکراین در ایالات متحده به طرز محسوسی در حال تغییر است و برای کاخ سفید نگران‌کننده است. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که حمایت عمومی از تسلیح اوکراینی‌ها در حالی که دو نامزد پیشرو جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری به طور فزاینده‌ای علیه دخالت در جنگ صحبت می‌کنند، کاهش یافته است.

در حالی که ائتلاف دو حزبی در کنگره به نفع اوکراین در یک سال پس از تهاجم روسیه قوی بوده است، حامیان کمک‌های بیشتر می‌ترسند که نیروهای گریز از مرکز رقابت‌های ریاست‌جمهوری در حال ظهور و افزایش خستگی مالیات‌دهندگان با ارسال ده‌ها میلیارد دلار به خارج از کشور ممکن است تلاش‌های جنگی قبل از مسکو را تضعیف کند. می توان شکست داد. و برخی از آنها ناامید هستند که آقای. بایدن برای تقویت حمایت بیشتر از این اقدام نکرده است.

پویایی در حال تحول در این هفته زمانی که جمهوری خواهان مجلس نمایندگان با اعمال قدرت اکثریت جدید خود، مقامات پنتاگون را در دو جلسه استماع در مورد هزینه کردن در اوکراین تحت فشار قرار دادند، به طور کامل به نمایش گذاشته شد و آنها را در مورد اینکه پول کجا می رود و متعهد شدند که آنها را مورد بازخواست قرار دهند، تحت فشار قرار دادند. با وجود آقای با قول بایدن، دولت اوکراین به اندازه کافی نگران این موضوع شده است که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور ولدیمیر زلنسکی در تلاش است با کوین مک کارتی، رئیس مجلس این کشور تماس تلفنی برقرار کند تا به پرونده کشورش بپردازد.

بر اساس نظرسنجی های مرکز تحقیقات روابط عمومی Associated Press-NORC، به طور کلی، حمایت عمومی از کمک های اوکراین از 60 درصد در ماه مه گذشته به 48 درصد در حال حاضر کاهش یافته است. بر اساس گزارش مرکز تحقیقاتی پیو، سهم آمریکایی هایی که فکر می کنند ایالات متحده به اوکراین کمک زیادی کرده است، از 7 درصد در سال گذشته به 26 درصد در ماه گذشته افزایش یافته است.

و حتی حامیان نیز تصریح می کنند که تعهد آنها بی حد و مرز نیست. در حالی که 50 درصد از افرادی که توسط فاکس نیوز مورد بررسی قرار گرفتند گفتند که حمایت آمریکا باید «تا زمانی که برای پیروزی لازم است» ادامه یابد، 46 درصد گفتند که چارچوب زمانی باید محدود باشد.

اندی سورابیان، یک استراتژیست جمهوری خواه که به دو صدای صریح جمهوری خواه علیه اوکراین توصیه کرده است، سناتور جی. “در چند ماه اول، همیشه محبوب است. مردم کاری که روسیه انجام داد را دوست ندارند. افتضاح است. اما با گذشت زمان، خستگی از جنگ یک چیز واقعی است، به خصوص در این کشور، به ویژه زمانی که رای دهندگان آنچه را که در اوکراین اتفاق می افتد با امنیت خود مرتبط نمی کنند.

اگرچه شک و تردید در مورد اوکراین در هر دو طرف افزایش یافته است، فروپاشی حزب چشمگیر بوده است. به گفته پیو، 40 درصد از جمهوری خواهان در مقایسه با 15 درصد دموکرات ها فکر می کنند که بیش از حد داده شده است. خبر خوب برای آقای بایدن معتقد است که آمریکایی‌ها از مدیریت او در جنگ حمایت بیشتری کرده‌اند و در نظرسنجی فاکس، 48 درصد پاسخ او به تهاجم را در مقایسه با 40 درصد در ماه اوت، تایید کرده‌اند.

در حالی که آقای بایدن از سفر خود به کیف و توقف بعدی در ورشو برای ابراز همبستگی با اوکراینی ها استفاده کرد، او کمتر در مورد جنگ با هموطنان آمریکایی خود در خانه صحبت کرده است. او در طول سخنرانی خود در مورد وضعیت اتحادیه اشاره ای نسبتاً گذرا به جنگ داشت و در توقف های اخیر به سبک مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور عمدتاً بر اولویت های داخلی تمرکز کرده است. تا حدی، این ممکن است برای منحرف کردن انتقادها مبنی بر اینکه او به خارجی ها بیشتر از آمریکایی ها اهمیت می دهد، باشد.

دستیاران گفتند آقای سخنرانی های بایدن در کیف و ورشو برای مخاطبان آمریکایی و بین المللی در نظر گرفته شده بود. اما رئیس‌جمهور نگرانی‌ها در مورد کاهش حمایت عمومی از تلاش‌های تامین اوکراین را کنار گذاشته است و نشان می‌دهد که پس از شعار رئیس‌جمهور سابق دونالد جی. ترامپ، آمریکا را دوباره بزرگ کنیم، عمدتاً به آنچه که او جمهوری‌خواهان MAGA می‌خواند، تنزل یافته است.

وقتی دیوید مویر از ABC News هفته گذشته در مصاحبه ای اشاره کرد که بسیاری از آمریکایی ها می پرسند تا چه مدت می توانند به هزینه های اوکراین ادامه دهند، رئیس جمهور با این فرض مخالفت کرد. “من مطمئن نیستم که چند نفر این را می پرسند.” بایدن گفت. “من می دانم که جمعیت MAGA هستند. جمهوری خواهان جناح راست در مورد این صحبت می کنند، ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم. ما در موقعیتی قرار می گیریم که هزینه خروج می تواند بسیار بیشتر از هزینه کمک به اوکراین برای حفظ استقلال باشد.

جان اف کربی، سخنگوی شورای امنیت ملی، گفت که حمایت در خود کنگره همچنان قدرتمند است. او در یک جلسه توجیهی اخیر گفت: «بله، تعداد کمی از اعضای کنگره، به‌ویژه جمهوری‌خواهان مجلس، نگرانی‌های خود را در مورد حمایت از اوکراین ابراز کرده‌اند.» اما اگر با رهبری مجلس صحبت کنید، این حرف را نخواهید شنید. و مطمئناً از طرف دموکرات آن را نخواهید شنید. و شما آن را در سنا نمی شنوید.”

در واقع، سناتور میچ مک‌کانل از کنتاکی، رهبر جمهوری‌خواهان، و جمهوری‌خواهان کلیدی مجلس نمایندگان مانند مایکل مک‌کال، نماینده تگزاس، رئیس کمیته روابط خارجی، او را تحت فشار قرار داده‌اند. بایدن از طرف دیگر، با این استدلال که رئیس جمهور به اندازه کافی برای اوکراین انجام نمی دهد. آقای. مک کال مدت کوتاهی پس از آقای مک کال، هیئتی از کنگره را به کیف برد. بایدن، بر حمایت دو حزبی تاکید کرد.

غرفه آقای مک کارتی که در جریان مبارزات انتخاباتی پاییز گذشته گفت هیچ “چک سفید” برای اوکراین در مجلس جمهوری خواه وجود نخواهد داشت، تحت فشار بخش کوچک اما پر سر و صدایی از گروه خود است که از دخالت آمریکا در جنگ انتقاد می کند و توسط تاکر کارلسون از فاکس تشویق می شود. با اکثریت کم کار، مشخص نیست که آیا او اجازه می‌دهد بسته کمکی قوی دیگری برای رای‌گیری به میدان بیاید و اگر چنین است، تحت چه شرایطی، به همین دلیل است. همانطور که Punchbowl News گزارش داد، زلنسکی می خواهد صحبت کند.

در میان کسانی که آقای. مک کارتی برای جلوگیری از کمک‌های آتی، نماینده مارجوری تیلور گرین از جورجیا، یکی از طرفداران سابق QAnon است که از زمانی که به او کمک کرد تا در مقام ریاست‌جمهوری به دست آورد، به یک متحد کلیدی تبدیل شده است. در صحبت با Just the News، یک وب سایت محافظه کار، این هفته، خانم. گرین گفت که مخالف جنگ در اوکراین است. “اما می دانید چه کسی آن را رانندگی می کند؟” او پرسید. “این آمریکا است. آمریکا باید از پیشبرد جنگ در اوکراین دست بردارد.

در حالی که او و متحدانش در حاشیه حزب جمهوری خواه در اوکراین بوده اند، مرکز ثقل ممکن است در حال تغییر باشد. آقای. ترامپ به آقای او حمله کرد. بایدن هفته گذشته برای بازدید از کیف به جای فلسطین شرقی، اوهایو، محل خارج شدن قطار سمی اخیر از ریل. در یک ویدئوی جمع آوری سرمایه، آقای. ترامپ گفت: «ما در آستانه جنگ جهانی سوم هستیم» به لطف آقای. بایدن وعده داد که «درگیری اوکراین را در ۲۴ ساعت پایان خواهد داد».


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

دولت ران دیسانتیس از فلوریدا، سرسخت‌ترین رقیب بالقوه او برای نامزدی سال 2024، سعی کرد با آقای فلوریدا برابری کند. ترامپ با انتقاد از آنچه «چک سفید بی پایان» برای اوکراین خواند و گفت: «فکر نمی‌کنم به نفع ما باشد» درگیر شدن در نبرد برای سرزمین‌های تصرف شده توسط روسیه.

در مقابل، نامزدهای معرفی‌شده و اعلام‌نشده جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری که از اوکراین حمایت می‌کنند، مانند مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق و نیکی هیلی، سفیر سابق در سازمان ملل، بسیار عقب‌تر از این دو نامزد پیشتاز هستند.

آقای. سورابیان گفت: مسابقه برگشت بین آقای. بایدن و آقای ترامپ بحث ملت را در مورد اوکراین تشدید خواهد کرد. او گفت: «اگر دونالد ترامپ نامزد انتخاباتی باشد، 100 درصد از او انتظار دارم که پرونده بایدن را مستقیماً در مورد اوکراین تحت پیگرد قانونی قرار دهد. من فکر می‌کنم این موضوع به یک موضوع محوری بین او و بایدن تبدیل خواهد شد.»

کنگره تاکنون ۱۱۳ میلیارد دلار کمک نظامی، اقتصادی، بشردوستانه و غیره به اوکراین را تصویب کرده است که هنوز همه آن هزینه نشده است. زمستان گذشته، کاخ سفید و اکثریت دموکرات دموکرات، با پیش‌بینی مشکلات مجلس جدید جمهوری‌خواه، بسته مناسبی را به اندازه کافی بزرگ کردند که تا تابستان دوام آورد. به گفته مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی، با نرخ فعلی هزینه، تا اواسط ژوئیه تمام می شود.

یکی از دموکرات‌های مجلس نمایندگان که خواست نامش فاش نشود در انتقاد از کاخ سفید ابراز نگرانی کرد که تیم رئیس‌جمهور به طور کامل درک نکردند که آمریکایی‌ها چگونه به این کمک‌ها نگاه می‌کنند. این دموکرات گفت، در حالی که آنها اصولاً از اوکراین حمایت می کنند، روشی که این کمک ها از طریق کوبیدن مداوم اعلامیه های 500 میلیون دلاری یا 1 میلیارد دلاری دیگر در هر یا دو هفته انجام می شود، این حس را تشدید می کند که بودجه های بی پایان از کشور خارج می شود.

فیلیپ دی زلیکو، محقق دانشگاه ویرجینیا و مشاور سابق وزارت امور خارجه، گفت که کمک های نظامی از کمک های اقتصادی محبوب تر است، زیرا بیشتر آن در واقع صرف تسلیحات تولید شده توسط شرکت های دفاعی آمریکایی می شود. اما او گفت که کمک های اقتصادی برای بازسازی اوکراین بسیار مهم است و استدلال کرد که توقیف 300 میلیارد دلار از دارایی های روسیه در غرب برای بازسازی، بار مالیات دهندگان آمریکایی را کاهش می دهد.

او گفت: «من از دولت انتقاد دارم زیرا حداقل شش ماه پیش برای طراحی استراتژی پایدارتر و امیدوارکننده‌تر در مورد آنچه که احتمالاً میدان نبرد سرنوشت‌ساز جنگ خواهد بود، حرکت نکرد.

با این حال، برخی از کهنه سربازان دولت گفتند که تعداد آقایان بسیار زیاد است. بایدن می تواند برای حفظ حمایت عمومی تلاش کند، زیرا بارزترین فرسایش در طرف جمهوری خواهان بوده است.

پیتر دی فیور، استاد دانشگاه دوک که رابطه بین افکار عمومی و عملیات نظامی را مطالعه کرده و به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در دوران عراق مشاوره داده است، می گوید: «پرزیدنت بایدن احتمالاً توانایی محدودی برای دستیابی به مخاطبان جمهوری خواه دارد که بیشتر در حال بازی هستند. جنگ. او یک وظیفه دلهره آور اما شاید قابل انجام برای حفظ جناح چپش در هیئت مدیره دارد.”

عدم اطمینان در مورد اینکه آیا آقای. مجلس مک کارتی تایید خواهد کرد که روابط بیشتر ممکن است بر نحوه آقای دکتر تاثیر بگذارد. بایدن پولی را که قبلاً تخصیص داده شده است، خرج می کند، زیرا اوکراین و حامیانش برای تسلیحات گران قیمت تر و پرقدرت فشار می آورند که می تواند بودجه موجود را تخلیه کند و رای جدیدی را زودتر مجبور کند.

نماینده سابق تام مالینوفسکی، دموکرات نیوجرسی و حامی سرسخت اوکراین گفت: «اگر پاتریوت‌ها، اف-16ها، موشک‌های دوربرد و همه این موارد را به ترکیب اضافه کنید، طبق تعریف، لحظه حقیقت زودتر فرا می‌رسد. . “و من مطمئن نیستم که آیا طرفداران آن چیزها در تپه هنوز برنامه ای برای غلبه بر مقاومت اجتناب ناپذیر MAGA در مجلس دارند یا خیر. و اگر این کار را نکنند، منطقی است که بایدن منابعی را که در اختیار دارد به کار گیرد و روی چیزهایی تمرکز کند که اوکراین بیشترین نیاز را دارد، مانند مهمات.

دیگرانی مانند آندریا کندال تیلور، کارشناس ارشد مرکز امنیت جدید آمریکا، گفت که عدم قطعیت دلیل بیشتری برای پرخاشگری رئیس جمهور است و به اوکراینی ها کمک می کند تا جنگ را زودتر برنده شوند قبل از اینکه حمایت عمومی بیشتر از بین برود.

او گفت: «مشکل این است که هرچه جنگ طولانی‌تر ادامه یابد، بدون توجه به اینکه رئیس‌جمهور چقدر تلاش می‌کند تا آمریکایی‌ها را متقاعد کند تا مسیر را ادامه دهند، خطر کاهش اراده آمریکا بیشتر می‌شود.» به همین دلیل بسیار حیاتی است که ایالات متحده اکنون متمایل شود و به اوکراین کمک کند تا کارها را از نظر نظامی خاتمه دهد.»

وی افزود: “اگر حمایت ایالات متحده به مرور زمان کاهش یابد، کاملاً ممکن است که ما در بدترین دنیای ممکن قرار بگیریم که در آن روسیه پیروزی را از آرواره شکست ربوده است.”

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان