با این انگشتر هوشمند به سرعت لاغر شوید!

فرارو- می توانید جدیدترین گجت ها را از محبوب ترین گجت های حوزه فناوری بشناسید. گجت هایی که به روش های مختلف یافت می شوند، کاربران می توانند وزن خود را کاهش دهند. این روزها که کاربران زمان زیادی را پشت لپ تاپ و تبلت یا گوشی هوشمند خود می گذرانند، افزایش وزن موضوعی رایج است.

बह रोगल फरारो बह निकल अग रहनामातो، گجت های باریک تنوع بسیار بالایی دارند. یکی از انواع گجت های هوشمند که بسیار مدرن و جذاب به حساب می آید حلقه های هوشمند هوشمند هستند. انگشترهایی که اگرچه ظاهری ساده دارند اما در واقع به کمک فناوری به کاهش وزن سریعتر کاربران کمک می کنند.

کاهش وزن سریع

دستبند Ultrahuman M1 ویژگی های جالب و کاربردی زیادی دارد. حلقه هوشمند Ultrahuman M1 دارای سیستم ردیابی خواب و بیداری هوشمند است، این حسگرها به افراد کمک می کند تا ریتم خواب خود را بررسی کنند و در صورت کمبود خواب یا پرخوابی، پیشرفت خواب خود را بررسی کنند.

از دیگر ویژگی های این حلقه هوشمند می توان به سنسور ضربان قلب، فشار خون و حرکت اشاره کرد. این سیستم هوشمند و یکپارچه می تواند ضربان قلب و دمای بدن را کنترل کند و در صورت تشخیص هر نوع آریتمی یا اختلال ضربان قلب، قابل ردیابی خواهد بود.

ردیابی رویا

یکی از مهم ترین ویژگی های این انگشتر هوشمند که شاید بتوان آن را متمایز کننده دانست، نداشتن نمایشگر است، در اکثر حلقه های هوشمند صفحه نمایش های کوچکی بر روی حلقه حلقه وجود دارد اما در این محصول کاربر باید اپلیکیشن هوشمند مخصوص حلقه و استفاده از آن بر روی گوشی یا تبلت خودتان آن را نصب کنید و پیشرفت سلامتی خود را روزانه یا دوره ای در قالب یک اپلیکیشن هوشمند مشاهده کنید.

حلقة لغری

این انگشتر هوشمند دارای عمر باتری 6 روزه است و در نتیجه برای ورزشکاران حرفه ای نیز گزینه مناسبی می باشد چرا که قابلیت پوشش تقریبا کل هفته را دارد.

قیمت این محصول حدود 290 دلار است.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances