tncibanner

بخش های حیاتی کارت ویزیت

خوشبختانه فرمولی وجود دارد که به تعیین فضای لازم و همچنین تعداد کارکنان غرفه برای اعزام کمک می کند. اگر خیلی حجیم نیست، کارکنان غرفه شما ممکن است بتوانند هنگام سفر آن را با خود ببرند تا از هزینه های اضافی درایاژ صرفه جویی کنند یا به هتلی که در آن اقامت دارند ارسال شود. غرفه های نمایشگاهی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. همیشه بررسی کنید که آیا تاسیسات کنفرانس نیاز دارد که کارگر اتحادیه غرفه ها را جمع آوری کند. یا به یک نمایشگاه محلی بروید و از برخی از فروشندگان نمایشگاه در مورد غرفه هایشان و اینکه با چه کسانی کار می کنند بپرسید.

بیایید به مسائل اداری، برنامه ریزی، و همه کارهای کثیف دیگر نمایشگاه های تجاری بپردازیم. این همیشه یکی از پیچیده‌ترین بخش‌های مدیریت فعالیت‌های نمایشگاه تجاری شماست. هنگامی که به این سؤالات پاسخ دادید، باید ایده بهتری در مورد نوع غرفه مورد نیاز خود داشته باشید، اما مشکل‌ترین بخش از همه اینها، تعیین ظاهر غرفه است. بخشی از اسنادی که در «کتاب بزرگ» پر می کنید، تعداد کل و اسامی کارکنان غرفه ای است که برای نمایش ارسال خواهید کرد.

تعداد پرسنل مورد نیاز خود را در 50 (فوت مربع) ضرب کنید و مقدار فضای باز مورد نیاز خود را بدست آورید. این پیام بلافاصله آشکار می شود، برخلاف غرفه ای که چندین عکس کوچک از محصولات خود را با متن توصیفی در کنار آنها ارسال می کند که فقط در فاصله 2 فوتی (0.6 متری) قابل خواندن است. پس از اتمام برش، از یک قلم موی کوچک برای چسباندن به برش ها استفاده کنید تا صفحات روی هم بمانند. فوم را به چرخ ها بچسبانید، مطمئن شوید که برآمدگی های فوم در خارج از چرخ ها قرار دارند. به هر کفش یک پوم سبز و زرد ببندید و سومی را به بند کلاه بچسبانید.

مطالعه ای در سال 2012 توسط موسسه بروکینگز نشان داد که مهاجران در واقع از درآمد آمریکایی های بومی متولد شده بهتر هستند زیرا این دو گروه تمایل دارند در زمینه های مکمل استخدام شوند. خبر خوب این است که با پیشرفت فناوری، به قول پل مک کارتنی، همیشه بهتر می شود. شما همچنین فرصت بهتری برای عبور ترافیک از طریق غرفه خود دارید. معمولاً با فرم های درخواست است که شما این فرصت را دارید که مکان غرفه بسیار مهم را انتخاب کنید (اگر نه، در بسته غرفه دار خواهد بود که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد). با مشتریان آنها صحبت کنید و ببینید آیا آنها هم از غرفه خود و هم از خدمات فروشنده راضی هستند یا خیر. شرکت‌هایی که این میلیونرها را استخدام کرده‌اند، برای بیمه بیکاری مالیات می‌پردازند، بنابراین میلیونرهای بیکار حق دارند از همان 26 هفته یا بیشتر مزایا به عنوان حداقل دستمزد دریافت کنند.

هزینه تخلیه شما (آنچه مرکز همایش از شما برای بردن محموله غرفه از بارگیری به فضای غرفه شما می گیرد) با حداقل هزینه کار می کند. هر بار که چیزی وارد می شود که باید به غرفه شما برده شود، حداقل هزینه معمولاً حدود 200 دلار یا بیشتر است. فقط آنها را یکی یکی بگیرید و همه مهلت ها را علامت گذاری کنید. فرستنده‌ها هرگز به محموله‌های شما آنطور که دوست دارید توجه نمی‌کنند، و زمان زیادی طول نمی‌کشد تا کیس‌ها فرسوده شوند.

بله، مربیان ممکن است این کار را تحت شرایط زیر انجام دهند: همان مربی باید تمام آموزش ها را انجام دهد، تمام آموزش ها باید (از شروع کلاس 10 ساعته تا پایان کلاس 30 ساعته) در مدت شش انجام شود. ماه ها و دانشجو باید کارت 10 ساعته را به مربی برگرداند، سپس مربی باید کارت 10 ساعته را به سازمان آموزش مجاز صادرکننده (ATO) برای دریافت کارت 30 ساعته برگرداند. در نهایت باید به نوعی و توسط یک نفر به آنها پرداخت شود!

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کارت ویزیت رستوران لطفا از صفحه ما بخواهید.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما