tncibanner

بدون اشتباه اضافی با وکیل مالیاتی

آخرین مخالف اسقف برونو در این اقدام هنوز شنیده نشده است، تا پرونده به یک قاضی جدید واگذار شود (به پاراگراف بعدی مراجعه کنید). می‌توانید پاسخ جماعت به حامی اسقف را در اینجا بخوانید. شرکت گریفیث با شکایت اسقف با یک طرح ضد SLAPP (که در این پست درباره مرحله قبلی دعوا توضیح دادم) به شکایت اسقف پاسخ داد، که اسقف به شدت با آن مخالفت کرد و اهداکننده نیز به مخالفت خود پاسخ داد. اسقف برونو ادعا می کند که حذف بسته چهارم یک اشتباه تایپی/منشی بوده است، زیرا او می گوید (اما هیچ مدرکی برای این واقعیت ارائه نمی دهد) که یکی از اعضای برجسته سنت جیمز در سال 1984 مبلغ 800000 دلار به شرکت گریفیث برای انتقال مجدد پرداخت کرده است. در همین حال، اعضای جماعت که به مقر کلیسا متوسل شدند تا سعی کنند در استفاده موقت آنها از St. اموال جیمز با آغوش باز و سؤالات استقبال کننده در مورد اینکه چگونه ممکن است مفیدتر باشند، همراه با پیشنهاداتی در مورد اینکه چگونه اعضای محله می توانند بهترین مدیریت مدرسه یکشنبه خود را داشته باشند تا زمانی که روند انضباطی روند کند و دردناک خود را طی کند، مورد استقبال قرار گرفت.

در همین حال، دولت ایالات متحده تمام هزینه های دیگر جابجایی پناهندگان را به مبلغ 14 میلیون دلار در سال بازپرداخت می کند. وزارت امور خارجه آنها در اینجا فرود می آیند و در اختیار (در میان سایر آژانس ها) وزارتخانه های مهاجرت اسقفی (EMM) قرار می گیرند، که به آنها کمک می کند در جوامع خاص نقل مکان کنند، شغل پیدا کنند و در آنجا مستقر شوند. اگر برای یافتن وکیل مناسب به بیش از یک مراجعه نیاز دارید. ، ما میتوانیم در این مورد کمک کنیم. یافتن خریدار یا فروشنده و پردازش الکترونیکی تجارت ممکن است زمان ببرد. اگر در مورد اینکه دولت برای شما چه کاری انجام می دهد صحبت می کنید، می توانید مسئولیت را به جناح لیبرال بسپارید، برخلاف تصور حزب از فرد. جلیقه در گذشته بر سر حمایت از کشیش تقسیم شد. کاب، و شایع شده است که اسقف لی اسقف بازنشسته جیمز جیلینک از مینه سوتا، 73 ساله را برای انتقال کلیسا از کاتولیک-انگلو به "تأیید کننده کاتولیکیسم" وارد می کند.

در ابتدا او اعلام کرد که دو کلیسای دیگر – سنت لوک در کوهستان و سنت جیمز کبیر در نیوپورت بیچ – به طور معمول به خدمت به جماعت باقی مانده خود ادامه خواهند داد، که در طول سال ها و سال های پر هزینه به طور جدی کاهش یافته بود. دعوی قضایی وجود یک وکیل مالیاتی کسب و کار در لیست حقوق و دستمزد یک شرکت همچنین می تواند باعث صرفه جویی زیادی در شرکت شود و همچنین مطمئن شود که میزان صحیح مالیات پرداخت می شود. دوم، وکیل بست کتاب خود، "راهنمای بقای قطعنامه مالیاتی ضروری" را تنها با درخواست یک نسخه، به صورت رایگان ارائه می دهد. ما درک می کنیم که IRS و مقامات مالیاتی ایالتی چگونه کار می کنند و از دانش، تخصص و روش های اثبات شده خود برای بررسی وضعیت خاص شما و ارائه بهترین گزینه برای حل و فصل استفاده می کنیم. در واقع، سازماندهی به اندازه کافی برای استفاده هوشمندانه از فضای ذخیره‌سازی خوابگاه، نظم و انضباط شایسته‌ای است. در مرحله بعد، اهداکننده اصلی اموال سنت جیمز در پیچ و تابی که شایسته آن است که «عدالت شاعرانه» نامیده شود، به اسقف برونو اطلاع داد که این اموال به این شرط به اسقف نشین داده شده است که همیشه و فقط برای «مقادیر کلیسا» مورد استفاده قرار گیرد. " اسقف برونو به نوبه خود ادعا کرد که اهداکننده محدودیت اموال را در سال 1984 رها کرده است، و یک شکایت تهاجمی علیه اهدا کننده به دلیل "تهمت عنوان" – که پیچیدگی های آن را در این پست قبلی توضیح دادم، تنظیم کرد.

در حالی که سنت لوک به عنوان نیابت در حال مبارزه بود، نقشه اسقف برونو برای سنت جیمز ظاهراً تنها هشت ماه پس از وقف مجدد آن برای خدمت تغییر کرد. لاکوف از استعاره والدگری برای توضیح جهان بینی هایی استفاده می کند که این ایده های بی رحمانه آزادی را تولید می کند: تفکر مترقی از مدل «خانواده والد پرورش دهنده» (بر اساس «همدلی و مسئولیت پذیری») نشات می گیرد، در حالی که دیدگاه محافظه کارانه توسط «خانواده سخت گیر پدری» شکل می گیرد. مدلی (که در آن «اقتدار اخلاقی. او به مردان اجازه می دهد تا احساسات دموکراتیک را با آن کسب و کار «والدین تغذیه کننده» وارد کنند. پشتیبانی تجاری، خدمات تهیه کننده مالیات و ابزارهایی را که برای موفقیت اداره مالیات خود نیاز دارید، دریافت کنید! در بالا همچنین می‌تواند منجر به ممیزی مالیات اشتغال فدرال توسط IRS شود.

آقای میشکین تا حد امکان از دعاوی دادگاه مالیاتی اجتناب می کند. رویه دادخواهی مالیاتی ما منعکس کننده تجربه دادگاه و استیناف ما در دادگاه های فدرال و ایالتی است. چه کسی دوست ندارد در دهه 80 از زمین پادشاه خورشید فرانسه دیدن کند یا با تام کروز والیبال بازی کند؟ 7: چه نوع فرزندخواندی را می خواهم؟ دارایی های سرمایه ای واجد شرایط نوع دیگری از تخفیف مالیاتی هستند که به آن کمک هزینه سرمایه می گویند. به زبان ساده، هرگز نباید این سوال مطرح شود: «آیا من چنین خدماتی را دوست دارم؟ در کامنت‌های بعدی، سعی کرده‌ام بین گفتن حقیقت در عشق و گفتن آن «همان‌طور که هست»، در کنار احترام به جنبه‌های مختلف اختلاف و همدردی‌های خودم، تعادل برقرار کنم.

ظاهراً در 5 دسامبر یک جلسه کلیسایی با اسقف لی برگزار شد، اما هیچ گزارشی از آنچه در آنجا اتفاق افتاد در وب منتشر نشده است. برخی حقایق جالب دیگر از شکایت‌هایی که بین اسقف برونو و شرکت گریفیث ثبت شده است، به دست آمد. اندکی پس از اینکه اسقف برونو شکایت خود را علیه شرکت گریفیث (اهداکننده اموال سنت جیمز) تسلیم کرد، اهل محله با طرح اتهامات انضباطی عنوان IV علیه اسقف برونو، پاسخ دادند. شرکت گریفیث دریافت هرگونه پولی برای معامله را انکار می‌کند – و بار دیگر شواهد مستند را در کنار خود دارد، زیرا سند انتقال مجدد نشان می‌دهد که مالیات انتقال صفر پرداخت شده است (به این معنی که هیچ پولی رسماً برای معامله تغییر نکرده است). و خود را "عقد هدیه" اعلام می کند. و اگر صرفاً خطای دفتری حذف بسته چهارم بود، پس چرا کسی از کلیسا در سال 1984 یا 1985 برای تصحیح سند به عقب برنگردید؟ کشیش کاب در نهایت پس از آن که به عنوان یک "بسته جدایی" سخاوتمندانه شش رقمی انتخاب شد، رفت و یک کشیش موقت تعیین شد، اما آسیب به زیرساخت های موسیقی و مذهبی کلیسا تا آن زمان یک واقعیت انجام شده بود.

یک قاضی جدید منصوب شد، که توسعه دهنده-خریدار بی درنگ به او اعتراض کرد. اما قاضی که این درخواست به او محول شده بود (والتر شوارم)، به دلیل قابل توجه اینکه او یک اسقفی بود، خود را کنار گذاشت. اما اورنج کانتی منابع بی پایانی از قضات مدنی دارد، بنابراین محترم. دیوید چافی اکنون مسئولیت دعاوی اسقف برونو و کلیسا را ​​بر عهده دارد. در 20 مه 2014، او موافقت شرکت اسقفی را برای انتقال تنها عنوان ملک چند میلیون دلاری سنت جیمز در مقابل اقیانوس در یکی از منحصر به فردترین محله های اورنج کانتی ثروتمند به شرکت خود گرفت. پیشنهادات او شامل تغییر نام بدهی ملی به "مالیات نوزاد"، نامیدن مالیات بر درآمد "حق عضویت" و اشاره به وکلای محاکمه به عنوان "وکیل مدافع عمومی" بود. قابل توجه است که جان کری تا حد زیادی او را نادیده گرفت و همچنان در یکی از ایالت های کاخ سفید بود.

2013: پارک و حفاظتگاه ملی تاریخی ژان لافیت، در نیواورلئان. اگرچه جلسه ویژه کلیسای ثمره ای به بار آورد و به بسیاری فرصت شنیدن داد، واقعیت این است که اکثریت حاضران در جلسه با دستور کار برای غصب نقش من به عنوان کشیش مسئول کلیسا و در نتیجه ریاست انجمن مورد بررسی قرار گرفتند. ملاقات. عملاً این به او قدرت انحصاری داد تا با اموال کنار بیاید. بدون هیچ کمکی از هیچ بخش دیگری، جماعت سنت جیمز و معاون آن، سیندی وورهیس، کانن غیرقابل شک، شکایتی علیه تنها شرکت اسقف برونو و توسعه‌دهنده احتمالی برای توقف فروش ارائه کردند. همانطور که در این پست قبلی بحث کردم، انتقال مجدد بسته های سنت جیمز توسط آن شرکت در سال 1984 به اسقف نشین بدون محدودیت استفاده انحصاری بر روی آن فقط برای سه تا از چهار بسته تحت اشغال کلیسا اعمال شد. اسقف برونو پس از اینکه متوجه شد که جماعت سنت جیمز از ساختمان‌هایش – که هیچ فایده دیگری برای هیچ‌کسی نداشت و در انتظار تمام مراحل قانونی مختلف بود – قفل شده است – کشور را برای یک تعطیلات چهار هفته‌ای به ایتالیا ترک کرد.

صفت ها خوب هستند، سعی کنید تا جایی که می توانید از آنها استفاده کنید. نه همه اعضای "Save Ascension" در این مورد مقصر نیستند، و نه همه کسانی که مخالف اقدامات و طرز فکر "Save Ascension" هستند، اما با این وجود، محله به میدان نبرد تبدیل شده است، که بسیار با آن چیزی که یک کلیسای مسیحی باید یا می تواند باشد. تابع. مطمئن شوید که پرداخت امتیاز باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود — در برخی موارد، پرداخت امتیاز می تواند باعث صرفه جویی در هزینه شما شود، اما نه همیشه. این بدان معناست که شما تمام کمک های لازم را برای ایجاد یک کتاب آورده اید و کل پروژه را تامین می کنید (چه با پول خود یا با پول قرض گرفته شده).

خودتان را به روی آنها نبندید. اکنون زمان درخواست کمک است. اکنون، اسقفی‌ها سال‌ها با نقاط عطف مشابهی روبرو بوده‌اند – و بسیاری، مانند من، مجبور شده‌اند از فرقه خارج شوند تا از به خطر انداختن "ایمان یک بار تحویل داده شده" جلوگیری کنند، همانطور که ما آن را در زانوهای اجدادمان آموختیم. و با آن بزرگ شدم تا بتوانیم به نوبه خود آن را منتقل کنیم. بسیاری از کرسی‌ها بیش از دو سال دوام نمی‌آورند، و من به هیچ وجه از نزدیک به دو سال و نیمی که در اینجا گذرانده‌ام، ابتدا به عنوان دستیار، سپس به عنوان سرپرست و در نهایت به عنوان کشیش مسئول، پشیمان نیستم. سپس EMM می بیند که آنها پیش پرداخت های سفر خود را به دولت بازپرداخت می کنند و یک چهارم درآمد وصول بدهی خود را برای مشکلات خود به جیب مشاوره مالیات می زند. پناهندگانی که برای مهاجرت به ایالات متحده تعیین شده اند توسط یک بازوی ایالات متحده پول سفر پیشرفته دریافت می کنند در نهایت، شما باید تصمیم بگیرید که کارگزاری چگونه پول شما را بین معاملات ذخیره می کند. و مهمتر از همه باید بپرسید کدام در درست است. نه که با رنگ و پانل آن شما را خوشحال می کند.

از اولین خطبه‌ام در 13 اکتبر 2013 تا آخرین خطبه‌ام در 6 دسامبر 2015، هرگز از این سؤال که از ما بپرسیم "خدا چه می‌کند؟" امیدوارم این دعا را بخوانی تا من از این درمان مرخصی بگیرم، چه برای اولین بار و چه برای صدمین بار. با این وجود، تمایل به پیروی از قانون نوهاوس – که به موجب آن سنت و ارتدکس ابتدا اختیاری می شود، قبل از اینکه در نهایت به طور کلی ممنوع شود – زنده و زنده به نظر می رسد. Delia Law یک شرکت حقوقی متخصص در مشکلات بدهی مالیاتی است. دفاتر قانون مالیات دیوید دبلیو. کلاسینگ در سرتاسر ایالت کالیفرنیا از جمله در دفاتر ساکرامنتو ما فعال است.

نماینده یک شرکت بزرگ انرژی مستقل در جنبه های مالیاتی بازگشایی ساختار اوراق قرضه ترکیبی پیچیده. فصل 11 حفاظت. برای واجد شرایط بودن، یک شرکت خارجی باید در ایالات متحده تأسیس شود یا در آنجا عملیات یا دارایی داشته باشد. همچنین شهرداری ها باید حداقل 25 درصد از درآمدهای مالیاتی را برای خدمات اضطراری استفاده کنند. تجزیه و تحلیل داده های مالیاتی – تیم ما در استفاده از تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها برای بررسی و بهبود کیفیت داده های مالیاتی، ایجاد تجزیه و تحلیل تشخیصی برای بخش های مالیاتی و استقرار داشبوردهای مالیاتی برای نظارت بر شاخص های کلیدی عملکرد و معیارهای مالیاتی تجربه بالایی دارد. بسیاری از تلاش‌ها برای آوردن خانواده‌های جوان‌تر به محله تمجید کرده‌اند، اما هیچ کاری برای کمک به ایجاد یک فضای مذهبی یا اجتماعی انجام نداده‌اند که در آن این امکان وجود دارد. من خیلی سریع اذعان می کنم که همین نشانه های رفتار غیرمسیحی تنها به "نجات معراج" محدود نشده است، بلکه ممکن است در بسیاری از اعضای کلیسا یافت شود. اعضای "Save Ascension" شامل بسیاری از کسانی است که قبلاً خود را از این محله جدا کرده اند، اعضای خانواده و هنوز هم برخی از آنها که به اعتقاد من واقعاً نگران وضعیت محله هستند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما
محتوای این سایت تنها به عنوان یک منبع اطلاعاتی ارائه شده است و هرگونه استفاده از این محتوا باید با اندیشه و بررسی دیگر منابع همراه باشد و ما از استفاده تکراری و نابجای از آن تشویق نمی‌کنیم.