برای اتصال به گروه واتس اپ مجوز ادمین مورد نیاز است

فرارو-ماتا قصد دارد به زودی ویژگی جدیدی را به گروه های WhatsApp اضافه کند. این ویژگی که اکنون برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است، به ادمین اجازه می‌دهد تا پیام‌های گروهی را حذف کند.

لطفا فرار کنید یکی دیگر از قابلیت هایی که از طریق این پیام رسان برای گروه ها در حال توسعه است این است که برای اتصال افراد جدید به گروه های واتس اپ نیاز به مجوز ادمین است. در حالی که این ویژگی هنوز در حال توسعه است، اخیراً تصاویری از این ویژگی منتشر شده است.

نسخه 2.22.18.9 واتس اپ هنوز این ویژگی را ارائه نکرده است. اما ردیاب واتس اپ WABetaInfo توانست به آن دسترسی پیدا کند و اسکرین شات آن را پخش کند. این توانایی به مدیر گروه اجازه می دهد تصمیم بگیرد چه کسی به گروه ملحق می شود. پس از فعال شدن این قابلیت، اگر فردی درخواست عضویت در گروه را داشته باشد، ادمین اطلاعیه ای را مشاهده می کند.

واتساپ

به نظر می رسد که ویژگی تأیید ادمین راه خوبی برای محافظت از حریم خصوصی کاربر و مبارزه با هرزنامه ها، به خصوص در گروه های بزرگ است. این دستور همچنین به جلوگیری از آزار و اذیت احتمالی اعضای گروه کمک خواهد کرد. یکی از مزایای این ویژگی این است که مدیران می توانند در صورت مشکوک شدن به فردی که قصد عضویت در گروه را دارد، صحت درخواست عضویت را با مشورت اعضای گروه بررسی کنند.

منبع: androidpolice

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances