tncibanner

برندان لاولور در مورد آموزش شاهزاده هری و تاریخ سازی تورCNN

برندان لاولور مردی است که حرفش را می زند.

در اکتبر 2020، مرد ایرلندی به CNN Sport گفت که امیدوار است برای نسل بعدی گلف بازان دارای معلولیت “توپ را در چرخش نگه دارد”.

الان نه. لاولور در رده‌بندی جهانی گلف بازان دارای معلولیت، آن توپ را در عرض جاده و بالای قله رانده است – و به نظر نمی‌رسد به این زودی فرود بیاید.

سه سال پیش، او با زندگی جدید خود به عنوان یک ورزشکار حرفه ای سازگار شد. از آن زمان، این بازیکن 25 ساله به اولین گلف باز دارای معلولیت تبدیل شده است که در تور اروپا شرکت می کند، در سه رویداد معلولیت متوالی تا سال 2021 برنده شد و به صدر رده بندی جهانی گلف معلولین رسید.

– منبع: CNN
“data-fave-thumbnails=”{“big”:{“uri”:”https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/200922183852-03-brendan-lawlor-0826.jpg ?q=x_3,y_107,h_1684,w_2993,c_crop/h_540,w_960″},”small”:{“uri”:”https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/200922183852 -03-brendan-lawlor-0826.jpg?q=x_3,y_107,h_1684,w_2993,c_crop/h_540,w_960″}}” data-vr-video=”” data-show-name=”” data-show- url=”” data-check-event-based-preview=”” data-network-id=”” data-details=””>

ساتون کلدفیلد، انگلستان - 26 آگوست: برندن لاولر از ایرلند در یک دور تمرینی قبل از مسابقات قهرمانی ISPS HANDA UK در The Belfry در 26 اوت 2020 در ساتون کلدفیلد، انگلستان.  (عکس از راس کینر/گتی ایماژ)

برندن لاولور: پیشرو ایرلندی راه را برای گلف بازان معلول هموار می کند

02:29

– منبع: CNN

در هفته‌های اخیر، او به شاهزاده هری کمک کرده تا حرکت خود را بهبود بخشد و یک تور جدید و مهم برای گلف معلولان را عنوان کرد – اما شاید ارزشمندترین لحظه لاولر در آخرین آزمایش‌های تیم ملی گلف معلولان کشورش در مسابقات قهرمانی اروپا باشد.

لاولور به سی‌ان‌ان گفت: «این بسیار دیوانه‌کننده است – سال گذشته در ایرلند ما هیچ گلف‌باز معلولی نداشتیم و امسال یک آزمایش نهایی با هفت بازیکن داشتیم که همگی زیر سه معلول بودند، که شگفت‌انگیز است».

او افزود: “همه آنها می گویند، ما این کار را شروع کردیم زیرا… ما شما را در حال بازی The Belfry (در اولین تور اروپایی Lawlor) دیدیم، ما دیدیم که شما این کار را انجام می دهید.” «این احساس خوبی در شکم شما است وقتی مردم چیزی را امتحان می کنند زیرا شما مسیر را برای آنها ایجاد می کنید.

من واقعاً به رتبه‌بندی اهمیتی نمی‌دهم – من فقط می‌خواهم بیرون بروم و تا جایی که می‌توانم در مسابقات برنده شوم و زندگی افراد زیادی را که می‌توانم تغییر دهم.»

لاولور از زادگاهش دوندالک، در شمال دوبلین، پیش از شروع تور گلف برای معلولان (G4D) در مسابقات مسترز بریتانیا، مشغول گفتگو بود.

The Belfry که چهار بار میزبان جام رایدر در وارویک‌شر، انگلستان بود، محیطی نمادین را برای راه‌اندازی تور فراهم کرد تا 10 گلف باز دارای معلولیت برتر جهان در هفت رویداد در شش کشور به رقابت بپردازند.

Lawlor در هجدهمین سبز در The Belfry در افتتاحیه رویداد G4D.

جایی که رویدادهای معلولیت زمانی بین رویدادهای تور اروپا بلعیده می شد، تور جدید G4D در ارتباط با – و بلافاصله قبل از – تور اروپا اجرا خواهد شد. با هر تورنمنت که موضوع یک مستند پخش کامل در Sky Sports است، گلف معلولان بیش از هر زمان دیگری در معرض دید قرار می گیرد.

شماره جهانی 2 کیپ پوپرت در اولین رویداد پیروز شد و لاولر با زدن چهار شوت از مرد انگلیسی در رده چهارم قرار گرفت.

تماشا کنید: مدیرعامل تور اروپایی در مورد تغییر نام به تور جهانی DP

لاولور که از قبل آرزوی گسترش تور را به 50 بازیکن دارد، گفت: “اگر بتوانیم به ارسال این پیام ادامه دهیم، اگر بتوانیم زندگی 10 نفر را تحت تاثیر قرار دهیم، بسیار بزرگ است.” “این یک اثر رول روی برای گلف معلولان خواهد داشت.”

بازی اخیر لاولر در بلفری نشان دهنده بازگشت به مسیری بود که او در سال 2020 با رقابت در کنار برندگان اصلی دنی ویلت و مارتین کایمر – و همچنین شماره اول سابق جهان – به تیتر اخبار تبدیل شد. 1 لی وست وود – در مسابقات قهرمانی ISPS Handa UK – اولین باری که یک گلف باز معلول در یک رویداد حرفه ای تور اروپا بازی کرد.

لاولور که با سندرم الیس ون کرولد، یک بیماری ژنتیکی نادر که با کوتولگی اندام کوتاه مشخص می شود، به دنیا آمد، هیچ بند انگشتی در بالای انگشتان خود ندارد. این مرد ایرلندی در حالی که از پلت فرم خود به عنوان یک گلف باز معلول پیشرو و فرصت هایی که به ارمغان می آورد استقبال می کند، علاقه مند است که خودش و سایر بازیکنان با معلولیت هایشان تعریف نشوند.

لاولور و برنده دو بار اصلی کالین موریکاوا (سمت راست) در مسابقات قهرمانی تور جهانی DP در دبی، نوامبر 2021.

او گفت: «ما این فرصت‌های عظیم را به دست می‌آوریم زیرا کارهای غیرعادی انجام می‌دهیم – ما نباید کاری را که می‌توانیم با یک چوب گلف یا یک توپ گلف انجام دهیم، انجام دهیم.»

“بنابراین ما از این فرصت‌ها بهره می‌بریم زیرا ورزشکاران معلول هستیم، اما وقتی مردم شما را دسته‌بندی می‌کنند و شما را در یک دسته معلولیت قرار می‌دهند، دوست ندارم، زیرا گلف برای همه است – شما در هر سطحی بازی می‌کنید.”

او افزود: «این چیز زیبای بازی ماست. “بله، ما در تور معلولان گلف بازی می کنیم، اما اگر به اندازه کافی خوب باشید که در تور اروپا با گلف بازان توانا بازی کنید، این شانس را خواهید داشت.”

Lawlor در سپتامبر 2019 حرفه ای شد و با Modest قرارداد امضا کرد! Golf Management، شرکتی که توسط همکار ایرلندی و خواننده و ترانه سرا، Niall Horan تاسیس شد. مدافع گلف معلولیت، ستاره سابق وان دایرکشن اکنون یک دوست صمیمی است.

لاولور با جایزه دعوت معلولین جهانی در کنار نایل هوران ژست می گیرد.

لاولور گفت: “او زندگی من را واقعاً تغییر داده است – از زمانی که من امضا کردم، او چند قرارداد تأیید باور نکردنی برای من آورده است و واقعاً گلف معلولان را پذیرفته است.” “او فقط یک پسر واقعاً خوب است و هر کاری برای کمک به شما انجام می دهد.”

و گویا یک حرفه موسیقی بسیار موفق کافی نیست، هوران همچنین یک گلف باز تاثیرگذار است که در حال حاضر با یک هشت معلول بازی می کند.

هوران تنها چهره معروفی نیست که با لاولور باشگاه انتخاب کرده است. در ماه آوریل، مرد ایرلندی در لاهه هلند، به شاهزاده هری، دوک ساسکس، انعام داد.

لاولور پنجمین دوره از بازی‌های Invictus را تبلیغ می‌کرد، رویدادی بین‌المللی برای مجروحین خدمت و پرسنل نظامی کهنه کار، با شاهزاده هری حامی بنیاد بازی‌ها.

شاهزاده هری از لاولور درس گلف می گیرد.

لاولور با استفاده از یک اتاق شبیه ساز گلف، روز خود را صرف آموزش به کهنه سربازان از سرتاسر جهان کرد که داستان های خود را از نبردهای مختلف، چه فیزیکی و چه روحی به اشتراک گذاشتند.

مطالب مرتبط: استف کری تور گلف با هزینه تمام شده را برای بازیکنان جوان کم‌نمایش راه‌اندازی می‌کند.

لاولور گفت: “این افراد برای اولین بار گلف را امتحان می کردند و با توپ تماس برقرار می کردند.” فقط یک نفر لازم است که درگیر بازی شود و بازی را شروع کند و این می تواند افراد بیشتری را وارد آن کند.
و تاب دوک ساسکس چگونه بود؟ لاولور می گوید اصلا بد نیست.

لاولور افزود: “او باشگاه را گرفت و من فقط یک یا دو چیز را تغییر دادم و او به خوبی به آن ضربه زد.” “او واقعاً پسر خوبی بود.”

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما