بزرگترین اتحادیه راه آهن، قرارداد کارگری را رد کرد و خطر اعتصاب فلج کننده را افزایش داد


نیویورک
کسب و کار CNN

آمریکا با خطر فزاینده یک اعتصاب فلج کننده راه آهن ملی باری در دو هفته دیگر مواجه است. این اتحادیه روز دوشنبه اعلام کرد که اعضای اصلی بزرگترین اتحادیه راه آهن کشور، که نماینده خطوط راه آهن این صنعت است، قرارداد آزمایشی کار با راه آهن باری را رد کردند.

دومین اتحادیه بزرگ ریلی کشور، که نماینده مهندسان است، قرارداد خود را تصویب کرد. اما ناکامی شرکت‌ها در تصویب قراردادشان شکست دیگری در تلاش‌ها برای جلوگیری از اعتصاب است.

با این آرا، همه 12 اتحادیه ریلی اکنون روند تصویب خود را به پایان رسانده اند که اعضای هشت اتحادیه به معاملات رای موافق و چهار اتحادیه رای مخالف دادند. چهار اتحادیه ای که رای منفی داده اند حداقل تا اوایل ماه آینده در حالی که مذاکرات برای جلوگیری از اعتصابی که می تواند باعث اختلالات گسترده در زنجیره تامین کشور و اقتصاد کلی کشور شود که هنوز با مشکل مواجه است، ادامه خواهند داشت.

اگر حتی یکی از ده‌ها اتحادیه راه‌آهن اعتصاب کند، 11 اتحادیه دیگر خطوط راه‌آهن را گرامی می‌دارند و راه‌آهن را تعطیل می‌کنند.

اگر اعتصاب برای مدت طولانی ادامه یابد، می تواند باعث کمبود و افزایش قیمت کالاها از جمله سوخت و مواد غذایی شود. اگر چهار اتحادیه‌ای که این قراردادها را رد کردند نتوانند قبل از پایان ضرب‌الاجل‌های اعتصاب به توافق‌های جدید دست یابند، کنگره می‌تواند به کارگران راه‌آهن دستور دهد که سر کار باقی بمانند یا به سر کار بازگردند.

دو اتحادیه ای که نتایج رای گیری را منتشر کردند دوشنبه بخش حمل و نقل اتحادیه ورق فلز، هوا، راه آهن، حمل و نقل (SMART-TD)، که نماینده حدود 28000 هادی است و برادری مهندسین و مربیان لوکوموتیو (BLET) که نماینده حدود 24000 مهندس است. مهندسان و راهبران خدمه قطار دو نفره را تشکیل می دهند.

هر دو اتحادیه در ماه سپتامبر در یک جلسه مذاکره ماراتن 20 ساعته، درست چند ساعت قبل از ضرب الاجل قبلی اعتصاب خود، به توافقاتی دست یافتند.

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، این قراردادها را «پیروزی برای ده‌ها هزار کارگر راه‌آهن و برای شان و منزلت کارشان» خواند. او مستقیماً در دور نهایی مذاکرات مداخله کرده بود، اما تمجید او از این معاملات برای جلب رضایت اعضای اصلی اتحادیه رهبران ارکستر کافی نبود.

این معاملات تقریباً از حمایت لازم برای تصویب توسط هر دو اتحادیه برخوردار شدند. یکی از آنها توسط مهندسان تصویب شد، با 53.5٪ رای مثبت، در حالی که دیگری شکست بسیار اندک از سوی رهبران با اکثریت اندک یا اکثریت تقریباً برای تصویب بود.

رای رهبران در نهایت شکست خورد زیرا قوانین اتحادیه هر یک از پنج طبقه کارگر در اتحادیه را ملزم می کند که این معامله را برای تصویب آن تایید کنند.

با وجود اینکه 64.5 درصد از «یاران حیاط» که شامل 1300 نفر از اعضای اتحادیه است، از این قرارداد حمایت کردند، 50.87 درصد از اعضای خدمات قطار و موتور اتحادیه رای منفی به تصویب آن دادند. اتحادیه مجموع آرای اعضای SMART-TD را منتشر نکرد.

رای نه به دنبال رد قراردادهای مشابه توسط اعضای درجه یک سه اتحادیه راه آهن دیگر – یکی نماینده کارگران تعمیر و نگهداری مسیر، دیگری که اعضای آن سیستم سیگنال را حفظ و راه اندازی می کنند، و سومی که نماینده مکانیک لوکوموتیو و جوشکار است.

انجمن راه‌آهن‌های آمریکا، گروه تجاری صنعتی، هفته گذشته به CNN گفت که راه‌آهن‌ها همچنان امیدوارند به توافق‌های جدیدی دست یابند که می‌توانند با عضویت بدون اعتصاب به تصویب برسند. او این امید را روز دوشنبه پس از آخرین رای گیری تکرار کرد.

در بیانیه AAR آمده است: «در حالی که راه‌آهن همچنان متعهد به دستیابی به توافق‌هایی با اتحادیه‌های باقی‌مانده است، زمان وقوع آن کوتاه است».

یکی از این اتحادیه‌ها که قبلاً قرارداد آن را رد کرده بود، بخش برادری نگهداری کارکنان راه (BMWED) روز دوشنبه اعلام کرد که تاریخ اعتصاب خود را به دسامبر برمی‌گرداند. 9 هماهنگی با تاریخ اعتصاب راهداران و یکی از اتحادیه های دیگر.

و پیشنهاد کرد که هر چهار اتحادیه باید قبل از دسامبر مشترک با هم مذاکره کنند. 9 تاریخ اعتصاب

اتحادیه ای که ممکن است قبل از دسامبر اعتصاب کند. 9، برادری سیگنال دهندگان راه آهن [BRS]، می تواند در ساعت 12:01 بامداد به وقت شرقی در دسامبر اعتصاب کند. 5. هفته گذشته، رئیس BRS، مایکل بالدوین به CNN گفت که اتحادیه قصد ندارد مهلت اعتصاب خود را «در این زمان» به عقب براند.

حتی در بسیاری از اتحادیه هایی که به این معاملات رای مثبت دادند، مخالفت قابل توجهی وجود داشت، همانطور که در 46.5 درصد از مهندسان که رای منفی دادند نشان داده شد.

معاملاتی که رأی منفی می دهند برای اعضای اتحادیه سودآور هستند. آنها شامل افزایش فوری 14٪ با حقوق معوقه مربوط به سال 2020، و همچنین افزایش دستمزد به میزان 24٪ در طول عمر چهار ساله قراردادها، که تا سال 2024 ادامه دارد، می شود. اعضای اتحادیه همچنین پاداش های نقدی 1000 دلاری در سال دریافت می کنند.

در مجموع، پس از تصویب قرارداد، بازپرداخت و پاداش به اعضای اتحادیه به طور متوسط ​​11000 دلار برای هر کارگر پرداخت می کند.

اما این دستمزد نیست که نقطه گیر در مذاکرات بوده است. این قوانین کار و مسائل مربوط به کیفیت زندگی، مانند سطح کارکنان و زمان مریضی با حقوق است که توافقات آزمایشی شامل آنها نمی شود.

تاکنون مدیریت راه‌آهن پیشنهادهای مذاکره‌کنندگان اتحادیه را برای اضافه کردن دستمزد بیماری به‌عنوان راهی برای کسب تاییدیه از رتبه و پرونده رد کرده است.

کنگره در حال حاضر با درخواست های طیف گسترده ای از گروه های تجاری برای اقدام برای جلوگیری از اعتصاب مواجه شده است. وقتی با وزن بار و مسافتی که طی می‌کند اندازه‌گیری شود، حدود 30 درصد از بار کشور از طریق راه‌آهن جابه‌جا می‌شود.

AAR به این درخواست‌ها برای اقدام کنگره در صورت عدم دستیابی به توافق‌های جدید پیوست.

«کنگره از لحاظ تاریخی برای جلوگیری از اختلالات سیستم ریلی مداخله کرده است. در این بیانیه آمده است: «در صورت عدم تمایل چهار اتحادیه برای امضای توافق‌نامه‌ها… کنگره باید آماده عمل کند و شرایط مورد حمایت اکثر اتحادیه‌ها را وضع کند و اطمینان خاطر مشتریان ریلی و اقتصاد گسترده‌تر را تضمین کند».

مارتی والش، وزیر کار، که در مذاکراتی که به توافقاتی دست یافته بود که از حمله در ماه سپتامبر جلوگیری کرد، شرکت داشت، در اوایل این ماه به سی ان ان گفت که در حالی که ترجیح می دهد به دور جدیدی از توافقات مذاکره دست یابد، لازم است کنگره به آن عمل کند. جلوگیری از اعتصاب

کاخ سفید روز دوشنبه گفت که آنها به دنبال طرف‌های کارگری و صنعتی هستند که در مذاکرات برای حل و فصل اختلافات راه‌آهن پیش از ضرب‌الاجل حساس دسامبر درگیر هستند.

یکی از مقامات کاخ سفید به سی ان ان گفت: همانطور که رئیس جمهور از ابتدا گفته است، تعطیلی به دلیل آسیب هایی که به مشاغل، خانواده ها، مزارع، مشاغل و جوامع در سراسر کشور وارد می کند، غیرقابل قبول است.

این مقام مسئول افزود: اکثریت اتحادیه ها به تصویب قرارداد آزمایشی رای داده اند و بهترین گزینه همچنان این است که طرفین خودشان این موضوع را حل کنند.

رئیس جمهور بایدن در پاسخ به سوالی که روز دوشنبه توسط جرمی دایموند خبرنگار سی ان ان انجام شد، برای جلوگیری از اعتصاب راه آهن چه کاری انجام می دهد، پاسخ داد: “ما امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد.”

اما برخلاف جولای، زمانی که بایدن با نامگذاری هیئتی برای یافتن راه حلی که هر دو طرف می توانند با آن زندگی کنند، از اعتصاب اتحادیه ها جلوگیری کرد، اکنون این بر عهده کنگره است، نه بایدن، که در صورت توافقات جدید کارگری، باید اقدام کند. به دست نمی آید.

اتحادیه‌ها همگی مخالف مداخله کنگره هستند و می‌خواهند به آنها اجازه اعتصاب داده شود تا فشار بر راه‌آهن‌ها را برای دستیابی به اهداف چانه‌زنی خود افزایش دهند، اگرچه آنها مخالف این نیستند که وزارت کار بار دیگر مذاکرات را تسهیل کند.

BMWED در بیانیه‌ای گفت: «فکر نمی‌کنیم که برای اینکه راه‌آهن‌ها از طرف کسب‌وکار یا کارگرانشان معقول باشند، نیازی به نفوذ یا تحقیر هیچ یک از طرف‌های خارجی نیست.» “اما برای این اشخاص ثالث مفید خواهد بود که بحث را تسهیل کنند. واضح است که راه آهن به طور معناداری با ما درگیر نخواهد شد مگر اینکه مجبور شوند.

یک چالش اضافه شده: برای تصویب قانونی که از اعتصاب جلوگیری می کند یا به سرعت پایان می دهد، نیاز به همکاری دو حزبی در جلسه “اردک لنگ” کنگره است.

– بتسی کلاین و جرمی دایموند از CNN در این گزارش مشارکت داشتند

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان