tncibanner

بهترین برنامه‌های تلویزیونی ۲۰۲۲: «سگ‌های رزروشده»، «ابوت ابتدایی» و موارد دیگر

از نظر فنی، این یکی نباید واجد شرایط باشد زیرا قسمت آخر آن در دسامبر 2021 به صورت کابلی پخش شد. اما پس از آن پخش شد که رتبه بندی سال گذشته چاپ شد و فصل تا ژانویه در جریان پخش نشد، بنابراین من از این شکاف استقبال می کنم زیرا از میان تمام پایان‌های این فهرست، این یکی از همه مهم‌تر است. ما سزاوار این سریال مدیتیشن‌آمیز و بی‌نظیر بودیم! به نمایش هایی که در دوره اول خود کنسل می شوند! آبله در تصمیم گیری شرکتی! ما در زمانه ای زندگی می کنیم که تلویزیون نسبتاً فراوانی دارد، و تعداد زیادی از آن خوب هستند، اما تعداد کمی از آنها خاص هستند. «جو پرا با تو صحبت می‌کند»، با این حال، یک شعر آزاد غرب میانه برای لطافت و شگفتی بود. (در حال پخش HBO Max.)

پایان «پیکی بلایندرز» پایان دوره خاصی از واردات بریتانیا را نشان می دهد، یک دوره جذاب درام پس از «امپراتوری تخت واک». «پیکی» در میان بزرگترین نمایش‌های گلی تاریخ قرار می‌گیرد – پاهایی که روی توده‌های خیس کوبیده می‌شوند، چهره‌هایی پوشیده از گل، همیشه در حال غرق شدن، غرق شدن، غرق شدن. در حالی که بسیاری از نمایش‌های دیگر اشتهای مشابهی برای به تصویر کشیدن خشونت و اضطراب داشتند، تعداد کمی از نمایش‌های بصری آن را به اشتراک گذاشتند. در کنار تصاویر غالباً مجلل، تقریباً می‌توانستید نفس «پیکی» را حس کنید، گویی که کل نمایش یک نفس تیز کشیده است، و در زمان‌های دیگر بازدم آهسته و دودی آن را حس کنید. (در حال پخش نتفلیکس.)

«کوئین شکر» در طول راه کمی از قدرت خود را از دست داد، اما فصل‌های اولیه‌اش غیرقابل انکار هستند – زیبا و غنی، به اندازه‌ای صابونی که جذاب باشد و به اندازه‌ای بامعنا باشد. صبر یک فضیلت است و “کوئین شکر” اجازه می دهد شخصیت هایش به آرامی تغییر کنند و آنها را بیشتر شبیه انسان های واقعی می کند تا عروسک های کاغذی درام. (در حال پخش هولو.)

نتفلیکس این کارتون خیره کننده و زیبا و عجیب را پس از یک فصل در سال 2019 لغو کرد. در لیست بهترین نمایش های من بود که در آن سال به پایان رسید، و حالا، خوب، دوباره اینجا هستیم. Adult Swim برنامه را نجات داد و دو فصل دیگر را پخش کرد – پس اجازه دهید سپاسگزار باشیم که زمان بیشتری را با دوستان پرنده کوکی خود و موفقیت ها و ترس های آنها (و ترس ها و ترس ها و ترس ها) داشتیم. همه چیزهای خوب باید به پایان برسند، و احتمالاً چند بار. (در حال پخش HBO Max.)

تذکرات ارجمند: «مشکی»، «مرده برای من»، «دسوس و مرو»، «جنتلمن جک»، «گومورا»، «کشتن حوا»، «ساخته شده برای عشق»، «پارتی جستجو».

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما