تراکتورسازی با بهترین گلزن لیگ مقابل استقلال

کد خبر : 1862563 |
12 دي 1401 ساعت 20:09 |
14.3K بازدید |

5
نقطه نظر

آلوز با تیم کاملا تمرین کرد.

ریکاردو آلوز بدون مشکل در تمرین امروز با تراکتورسازی شرکت کرد تا برای بازی با استقلال اعلام آمادگی کند.

تراکتورسازی با بهترین گلزن لیگ مقابل استقلال

به گزارش “ورزش سه”، تمرین امروز تراکتورسازی در حالی برگزار شد که ریکاردو آلوز در تمامی قسمت های تمرین حضور داشت تا حال این بازیکن راحت شود.

آلوز در دو بازی اخیر تراکتورسازی نداشت و به دلیل مصدومیت در لیست قرار نگرفت اما حالا که به میادین بازگشته شرایط تراکتورسازی هافبک بهتر می شود.

1787468

نکته حائز اهمیت این است که تراکتورسازی در دیدار مقابل نساجی و خانم کرمان در غیاب او نتوانست گلزنی کند، بنابراین اهمیت و نقش این بازیکن بیش از پیش نمایان خواهد شد.

با حضور ریکاردو آلوز باید دید که سایر تراکتورها برای این دو هافبک چگونه خواهند بود. احتمالا یکی از بازیکنان، عنصر مرکزی گوستاوو واگنین خواهد بود و به نظر می رسد رضا اسدی شانس خوبی برای استفاده در پست هافبک دفاعی در این بازی داشته باشد.

1787467
ویدئو مربوط به تمرین روز یکشنبه تراکتورسازی است که حضور آلوز در تیراندازی محدود شد و او نتوانست در کار گروهی شرکت کند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان