tncibanner

ترک اعتیاد: آیا برای یک عامل عالی آماده هستید؟

مشاوره رفتاری معمولاً توسط متخصصان ترک سیگار به مدت چهار تا هشت جلسه ارائه می‌شود. 40 مشاوره حضوری و تلفنی برای بیمارانی که از داروهای ترک نیز استفاده می‌کنند مفید بوده است. انواع درمان های موثر برای اختلال مصرف هروئین، از جمله رفتاری و دارویی (داروها) در دسترس است. درمان جایگزین نیکوتین (NRT) – فرمولاسیون‌های مختلفی از NRT‌های نیکوتین به صورت غیرقانونی در دسترس هستند که شامل پچ ترانس درمال، اسپری، آدامس و قرص‌ها می‌شود و به همان اندازه برای قطع دارو مؤثر هستند. بسیاری از افراد از NRT برای کمک به گذراندن مراحل اولیه ترک استفاده می‌کنند و کسانی که اعتیاد شدیدتر به نیکوتین دارند می‌توانند از درمان طولانی‌مدت بهره ببرند. مردم با دستگاه‌هایی که با باتری کار می‌کنند برای استنشاق آئروسل استفاده می‌شوند که می‌تواند حاوی نیکوتین، ماری‌جوانا، طعم‌دهنده‌ها و سایر مواد شیمیایی باشد. دستگاه‌های ویپینگ دستگاه‌هایی هستند که با باتری کار می‌کنند و افراد برای استنشاق آئروسل استفاده می‌کنند که معمولاً حاوی نیکوتین است (البته نه همیشه)، طعم‌دهنده‌ها و سایر مواد شیمیایی. 1. احتمالاً در کنترل مصرف دارو دچار مشکل خواهند شد.

افرادی که نیکوتین را به سرعت متابولیزه می‌کنند سیگار بیشتری می‌کشند، وابستگی بیشتری نشان می‌دهند و مشکل بیشتری برای ترک دارند. 204 چنین تنوع ژنتیکی بر پاسخ‌های درمانی به NRT و سایر داروهای ترک تأثیر می‌گذارد. و متابولیزه کننده های سریع نیکوتین که به طور تصادفی به دو گروه دارونما، NRT یا وارنیکلین تقسیم شدند. در این مرحله، بدن شما به آن وابسته است و برای اینکه احساس طبیعی داشته باشید، باید دائماً بالا باشید. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، بارتلت در رشته پخش در دانشگاه لینکلن پذیرفته شد، اما تصمیم گرفت روز اول خود را ادامه ندهد و تصمیم گرفت به طور تمام وقت حرفه موسیقی را دنبال کند. دو نوع اول از مراکز خدمات توانبخشی تمام وقت بستری، خدمات سرپایی و بستری جزئی را ارائه می دهند. یک فنجان می شود دو فنجان و سپس چهار فنجان. علاوه بر این، مطالعه‌ای روی دانش‌آموزان دبیرستانی نشان داد که از هر چهار نوجوان، یک نفر از سیگارهای الکترونیکی برای چکه کردن استفاده می‌کند، روشی که در آن افراد با قرار دادن قطره‌های مایع الکترونیکی مستقیماً روی کویل‌های بخارساز گرم شده، بخار تولید و استنشاق می‌کنند. سه نوع دارو عبارتند از: (1) آگونیست ها که گیرنده های مواد افیونی را فعال می کنند. (2) آگونیست های جزئی، که گیرنده های مواد افیونی را نیز فعال می کنند، اما پاسخ کوچکتری ایجاد می کنند. و (3) آنتاگونیست‌ها، که گیرنده را مسدود می‌کنند و با اثرات مفید مواد افیونی تداخل می‌کنند.

وارنیکلین-وارنیکلین با تحریک گیرنده نیکوتین آلفا-4 بتا-2 اما به میزان کمتری نسبت به نیکوتین به کاهش هوس نیکوتین کمک می کند. هوس ها ممکن است سخت ترین مانع برای غلبه بر زمانی باشد که سعی می کنید سیگار را ترک کنید. ترک سیگار به دلیل اعتیاد به نیکوتین می تواند دشوار باشد و یکی از بزرگترین موانع مدیریت ترک نیکوتین است. مصاحبه انگیزشی (MI) – در MI، مشاوران به بیماران کمک می کنند تا دوگانگی خود را در مورد ترک سیگار کشف و حل کنند و انگیزه خود را برای ایجاد تغییرات سالم افزایش دهند. بیماران تکنیک‌هایی را یاد می‌گیرند که به آنها کمک می‌کند تا بدون بازگشت به مصرف دخانیات یا سایر رفتارهای ناسالم، احساسات منفی را تحمل کنند – از جمله استرس و هوس‌ها. می تواند به جلوگیری از عود سیگار کمک کند. با این حال، آزمایشات بالینی به خوبی کنترل شده مورد نیاز است. لذت ناشی از تعامل نیکوتین با مدار پاداش، برخی از افراد را به مصرف مجدد نیکوتین، علیرغم خطراتی که برای سلامت و رفاه آنها می‌آفریند، برمی‌انگیزد. با وجود تلاش‌های مکرر، با هفت بیمار تماس برقرار نشد. دیگ سیگار با وجود عواقب شناخته شده. آنها هفته بعد را افسرده و مضطرب با عواقب اعمال خود و همچنین کاهش سطح دوپامین که افسردگی را افزایش می دهد شروع می کنند.

سیگ آ-لایک همچنین ممکن است حاوی سطوح پایینی از کادمیوم باشد، فلزی سمی که در دود سیگار نیز یافت می‌شود و می‌تواند باعث مشکلات تنفسی و بیماری شود. اکنون بیش از 2500 نفر پس از پیروی از روش مسدودکننده عصبی پیشرفته (ENB) من هوس سیگار دیگری ندارند. این احساسات را نادیده نگیرید و آنها را برای خود نگه ندارید. در آینده تاریخ خود را خیلی دور تعیین نکنید… اگر بتوانید یک روال معمولی تنظیم کنید و آن را برای بقیه تلاش خود برای ترک آن دنبال کنید، ممکن است شانس موفقیت بیشتری ببینید. اما اگر قبل از اینکه تصمیم به ترک سیگار بگیرید، برنامه ای داشته باشید، شانس بیشتری برای موفقیت دارید. چنس آمیراتا 18 ساله فلوریدا یکی از اولین جوانانی بود که در اینستاگرام در مورد ترس از سلامتی ناشی از استفراغ پستی منتشر کرد: ریزش ریه ای که او می گوید به دلیل عادت جولینگ او ایجاد شده بود و پزشکان را مجبور کرد او را سریعاً تحت عمل جراحی اورژانسی قرار دهند.

همچنین گزارش‌هایی از بیماری‌های ریوی و مرگ و میر ناشی از استنشاق برخی روغن‌های بخارپز به داخل ریه‌ها وجود دارد که راهی برای فیلتر کردن مواد سمی ندارند. طبق گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، سیگار کشیدن باعث سرطان، بیماری قلبی، بیماری ریوی، سکته مغزی، COPD، از جمله آمفیزم و برونشیت مزمن می شود. آنها با مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) برای بررسی علت این بیماری ها همکاری می کنند. اداره کنترل مواد مخدر بوتان (BNCA) در سال 2006 پس از تصویب قانون مواد مخدر روانگردان و سوء مصرف مواد در سال 2005 تأسیس شد. ترک اعتیاد یک برنامه آموزشی توسط دفتر G2C، دولت سلطنتی بوتان است. برای مثال، در حین پیمایش در اینستاگرام، ممکن است مجموعه‌ای از محصولات مراقبت از پوست را مشاهده کنید، روی «اکنون خرید کنید» ضربه بزنید، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و در برنامه بررسی کنید.

اینها شامل چسب های پوستی نیکوتینی بدون نسخه، آدامس های نیکوتینی و قرص های پاستیل است. نیکوتین ویپینگ به طور کامل در مطالعات علمی مورد ارزیابی قرار نگرفته است. برخی تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از نوجوانان حتی متوجه نمی شوند که کارتریج های ویپینگ حاوی نیکوتین هستند و فرض می کنند که غلاف ها فقط حاوی طعم دهنده هستند. شاختر می گوید که مردم سیگار می کشند زیرا به نیکوتین معتاد هستند. تحقیقات نشان می‌دهد که سیگاری‌هایی که ترکیبی از درمان‌های رفتاری و داروهای ترک دریافت می‌کنند، نسبت به کسانی که کمترین مداخله را دریافت می‌کنند، با نرخ‌های بالاتری ترک می‌کنند. 37,40,162-167 مداخلاتی مانند توصیه‌های مختصر از یک کارمند مراقبت‌های بهداشتی، خطوط کمک تلفنی، پیام‌های متنی خودکار، و مطالب چاپی خودیاری نیز می‌توانند ترک سیگار را تسهیل کنند. ترک کردن. پلتفرم فقط ویدیوی TikTok در زمان رکوردشکنی بر فضای رسانه های اجتماعی مسلط شد. علائم ترک به مرور زمان محو می شود. با این حال، علائم قطع با داروهای ضد افسردگی که برای مدت زمان کوتاه‌تری در بدن شما باقی می‌مانند، بیشتر است، به‌ویژه آنهایی که بر سروتونین و نوراپی نفرین تأثیر می‌گذارند، مانند دولوکستین (Cymbalta) و ونلافاکسین (Effexor).

نیمی از شعرهای او در این دوره سروده شده است. در بسیاری از سیگارهای الکترونیکی، پف کردن دستگاه گرمایشی با باتری را فعال می کند که مایع موجود در کارتریج را تبخیر می کند. در حال حاضر، اطلاعات کافی در مورد ایمنی سیگارهای الکترونیکی، تأثیرات آن بر سلامتی در مقایسه با سیگارهای سنتی، و اینکه آیا برای افرادی که سعی در ترک سیگار دارند مفید است، وجود ندارد. وقتی تنها زندگی می کنید، به اندازه کافی آسان است که آن را در زهکشی بیندازید و پس از تصمیم گیری به سمت راهروی نوشیدنی در فروشگاه سرگردان نشوید. اگرچه درمان‌های رفتاری و دارویی در صورت استفاده به تنهایی می‌توانند بسیار مفید باشند، تحقیقات نشان می‌دهد که برای بسیاری از افراد، ادغام هر دو نوع درمان مؤثرترین رویکرد است. درمان های موثری وجود دارد که از ترک دخانیات حمایت می کند، از جمله درمان های رفتاری و داروهای مورد تایید FDA. با این حال، سیگارهای الکترونیکی کمکی برای ترک سیگار مورد تایید FDA نیستند و هیچ شواهد علمی قطعی در مورد اثربخشی سیگار کشیدن برای ترک طولانی مدت سیگار وجود ندارد. لازم به ذکر است که هفت کمک ترک مورد تایید FDA وجود دارد که ایمن بودن آنها ثابت شده است و در صورت استفاده طبق دستور می توانند موثر باشند.

مداخلات ترک مبتنی بر فناوری به ویژه برای جوانان 18 تا 25 ساله مرتبط است – حدود 3.2 میلیون نفر از آنها روزانه در سال 2016 سیگار می کشیدند. و پیام‌های متنی برای ترک سیگار در میان این جمعیت دریافتند که آنها پرهیز را 1.5 برابر نسبت به افراد مورد مقایسه افزایش دادند. ذهن آگاهی-در درمان‌های ترک سیگار مبتنی بر ذهن آگاهی، بیماران یاد می‌گیرند که آگاهی را افزایش دهند و از احساسات، افکار و هوس‌هایی که ممکن است منجر به عود بیماری شوند، جدا شوند. 177 در این درمان، بیماران عمداً به افکاری توجه می‌کنند که هوس‌ها و اصرار به تنباکو را تحریک می‌کنند و از نظر شناختی آن‌ها را همانطور که انتظار می‌رود و قابل تحمل است، اصلاح می‌کنند.

درمان های گفتاری ارائه شده توسط کلینیک های توانبخشی به ویژه در مقابله با علائم و هوس های فیزیکی و احساسی غیرقابل تحمل ترک موثر نیستند. برخی افراد بر این باورند که سیگارهای الکترونیکی ممکن است به کاهش هوس نیکوتین در افرادی که سعی در ترک سیگار دارند کمک کند. بنابراین اگر تازه غذا خورده اید، میل شما به خوردن بیشتر از قبل از غذا خوردن کمتر است. آنهایی که از سیگارهای الکترونیکی استفاده می‌کردند نیز نسبت به کسانی که سیگار نمی‌کشیدند، سیگار بیشتری می‌کشیدند.6 در مطالعه دیگری روی بیش از 800 نفر که گفتند برای کمک به ترک سیگار سنتی سیگار می‌کشیدند، تنها 9 درصد گزارش کردند که یک سال بعد از آنها خواسته شد سیگار را ترک کنند. 7 با این حال، هنوز تحقیقات بیشتری برای درک اینکه آیا آزمایش سیگارهای الکترونیکی منجر به استفاده منظم از تنباکوی قابل دود می شود، مورد نیاز است. مانند مطالعه قبلی، این نتایج نشان می‌دهد که نوجوانانی که از سیگارهای الکترونیکی استفاده می‌کنند در معرض خطر بیشتری برای کشیدن سیگار در آینده هستند.4 مطالعه دیگری ارتباط بین سیگار کشیدن سیگار الکترونیکی و پیشرفت به سمت کشیدن سیگار واقعی را نشان می‌دهد.5 این مطالعه نشان می‌دهد که مصرف نیکوتین در واقع ممکن است سیگار کشیدن را در نوجوانان تشویق کند.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما