تست اول هند در مقابل هند غربی: آر اشوین از یاشاسوی جیسوال هم تیمی راجستان رویالز تمجید ویژه ای می کند، این را می گوید | اخبار کریکت

روزو: راویچاندران اشوین، بازیکن آف اسپینر تیم هند، یاشاسوی جیسوال، هم تیمی راجستان رویالز را پس از اینکه او اولین روز تست خود را با 40 گل در مقابل وست هند در روز چهارشنبه در ورزشگاه ویندزور پارک دومینیکا به پایان رساند، تمجید کرد. جیسوال در مرحله اولیه اینینگ خود کمی عصبی به نظر می رسید، اما به زودی شروع به نشان دادن پتانسیل خود با خفاش کرد. پس از مشاهده جیسوال در عمل، اشوین معتقد است که خمیر چپ دست در آینده عملکرد “ویژه” خواهد داشت.

جیسوال یک کریکت باز پر جنب و جوش، فوق العاده با استعداد است. امیدوارم او به کارهای بزرگی در حرفه خود ادامه دهد. اشوین پس از پایان روز اول گفت: فکر می‌کنم اجراهای ویژه‌ای از او ببینیم.

در حالی که جیسوال با چوب می درخشید، اشوین با توپ توجه مردم را ربود. پرتاب پنج ویکت او، او را به سومین بازیکن هندی تبدیل کرد که 700 ویکت بین المللی را به دست آورد. وی در ادامه توضیح داد که چگونه تطبیق با شرایط زمین نقش کلیدی در فاز ابتدایی بازی داشت.

داستان های پرطرفدار cre

«فکر می‌کردم اجرای بسیار خوبی بود. کمی رطوبت در زمین وجود داشت اما دیرتر شروع به چرخش کرد. در تلویزیون هم دیدم که بعداً بیشتر چرخید. باید زود سازگار می شد. کمی خشک بود. اشوین افزود: کریکت بین‌المللی همه چیز در مورد سازگاری با شرایط مختلف است.

در حین آمدن به مسابقه، وست اندیز با امتیاز 150 به دست آورد. با وجود چند فریاد اولیه LBW علیه روهیت، غرفه افتتاحیه هند در جلسه سوم با مشکل مواجه نشد. یاشاسوی جیسوال وقت خود را صرف باز کردن حساب خود کرد، اما به محض اینکه خود را با شرایط زمین وفق داد، با اعتماد به نفس شروع به بازی با بولرها کرد.

او حساب خود را با یک شلیک زیبا باز کرد تا حصار چهار نفره را پیدا کند. او سعی کرد یک بار دیگر با یک ضربه دیگر مرز را پیدا کند اما بازیکن زمین او را از ادعای مرزهای پشت سر هم رد کرد. از سوی دیگر روهیت با انتخاب ضربه و رویکرد دفاعی خود در اکثر جلسه سوم مطمئن به نظر می رسید.

از سوی دیگر، بول‌بازان هند غربی، برای یافتن ثبات در خط و طول خود تلاش کردند. این امر پس از آن آشکار شد که بررسی آنها برای درخواست تجدیدنظر LBW علیه روهیت شارما با تماس داور رد شد. هر دو بازیکن مشتاق خواهند بود شروع های شوم خود را در روز دوم به امتیازهای بزرگ تبدیل کنند.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان