tncibanner

تكذيب مجدركري و دعاونيسي بري تيم ملي از زبان مهرعلي

کد خبر : 1862336 |
11 دي 1401 ساعت 16:19 |
3.8K بازدید |

1
نقطه نظر

ما به سحر اعتقاد نداریم، این شرک است

سرپرست معاونت اول فدراسیون فوتبال در دوران ریاست شهاب الدین عزیزی خادم در مصاحبه امروز از عملکرد فدراسیون دفاع کرد.

تكذيب مجدركري و دعاونيسي بري تيم ملي از زبان مهرعلي

حمیدرضا مهرعلی که امروز در باشگاه پرسپولیس حضور داشت، پس از خروج از ساختمان این باشگاه در گفتگو با خبرنگاران علت حضورش را تشریح کرد.

وی که در دوره شهاب الدین عزیزی خادم سرپرستی نایب رئیسی اولین فدراسیون فوتبال را برعهده داشت، درباره برکناری خود از ریاست فدراسیون و تغییراتی که انجام شد، گفت: معتقدم به دلیل برکناری او هیچ اتفاقی نیفتاد. فوتبال و مغایرت های زیادی در اساسنامه وجود داشت که اگر یک تیم حقوقی متخصص در زمینه حقوق ورزش صحبت می کنند و صحبت می کنند و اساسنامه های قانونی که رعایت نشده خود را نشان می دهد. اكنون جاي توضيح نيست، اما در عدم رعايت اساسنامه در انزواي موقت و نيز عدم حضور در مجلس و دفاع، مغايرت هاي زيادي وجود داشت. چون این انزوا موقتی بود.

وی افزود: طبق اساسنامه اعضایی که درخواست برکناری خود را از هیئت مدیره دارند باید دلایل خود را به صورت مستدل پیوست کنند. به هر دلیلی درخواست اضافی برای انزوای موقت وجود نداشت. از طریق خود آقایان عزیزی خادم، بهاروند و بهاروند کتباً در سامانه اتوماسیون فدراسیون از سه روز تا یک روز قبل از تشکیل جلسه هیئت مدیره که منجر به حذف موقت، ابلاغ قانونی شد. به اساسنامه داده شد و اعلام شد که این کار غیرقانونی است و دوستانی که درخواست می کنند دلایل خود را ضمیمه می کنند و دو هفته بعد دوباره جلسه هیات مدیره تشکیل می شود. من به آقای عزیزی خادم گفتم در این جلسه حضور نداشته باشید. این جلسه قانونی نیست اما در آن زمان آقای کامرانی فر اصرار داشتند که این جلسه برگزار شود.

و ادامه داد: شب قبل از جلسه آقای عزیزی خادم به من گفت که آقای کامرانی فر به من گفت که ما رو در رو با هم نشسته ایم و اصلاً جلسه نیست و فقط می خواهیم با هرکدام حال کنیم. دیگر به خاطر لذت، و رسمی نیست. ایشان هم اعتماد کرد و رفت وگرنه طبق قانون رئیس فدراسیون مسئول تشکیل جلسه و دعوت به جلسه است و رئیس فدراسیون دو روز پیش به دبیر نامه نوشته بود که جلسه نباید برگزار شود. به این دلایل برگزار شد و دو هفته بعد که دلایل پیوست شد، پیوست شد. دوستانه رفت و شرکت کرد و سرش را زدند.

مهرعلی در مورد مرزهای فدراسیون، بنده عزیز از جمله مواردی که به VAR و جادوگری مربوط می شود، توضیح داد: مرزها را درست کردند وگرنه فدراسیونی که تحویل گرفتند باتلاقی می شد که اگر در بحرین برابری می کرد، پس بدون پول و در شرایطی که میزبانی کرده بودند، قهرمانی کشور را هم از دست دادیم، حتی قهرمانی جهان. فدراسیون چنین شرایطی داشت.

و در پاسخ به اینکه عزیزی خادم این شرایط را به کودتا تشبیه کرده است، اظهار داشت: همینطور بود. وقتی بدون رعایت اساسنامه، خیلی سریع و بدون اجازه دفاع از خودش چنین کاری می کند، همین طور است.

1787073

مهرعلی در پاسخ به اینکه در اساسنامه جدید امکان برکناری رئیس فدراسیون به اعضای هیات مدیره داده شده است، گفت: عزل موقت با دلیل و رای اکثریت. اولاً دلایل را بیان نکردند و آن جلسه غیرقانونی بود. دوم اینکه همه اعضای هیات مدیره تحت فشار بودند و این نظر اعضای هیات مدیره نبود.

مهرعلی گفت: هرکس به من فشار آورد، منابع غیر فوتبالی به من فشار آوردند. از کسی که خود اگاگا عزیزی خدم گفت که ماشین کرد و بیش از آگاگ عزیزی خدم آمد تا خود آگاگ عزیزی خدم و بیشتر آبدی; راز در دست خود آنهاست و شما از آنها بپرسید. من هم این مشکلات را شنیدم و برایم تعریف کردند.

مهرعلی در پاسخ به اینکه جایگاهش در فدراسیون رسمی نشد تا در این جلسه حق رای داشته باشد، توضیح داد: با توجه به اینکه بازی های تدارکاتی در راس جام جهانی بود، خود هیات مدیره این موضوع را داشت. تصویب شد که پس از صعود به جام جهانی، این مجمع برگزار شود این تصمیم هیئت مدیره بود که برای من و آقای بهاروند بعد از صعود به جام جهانی جلسه ای تشکیل شود و رای گیری شود. خیلی دیر شده بود وگرنه تصمیم هیئت مدیره بود.

وی ادامه داد: عزیزی خادم 9 ماه رفت و در دستگاه قضایی از خود دفاع کرد. کسی که بهترین صعود را مقابل کره و ژاپن و عربستان داشت و بالاتر از این تیم ها صعود کرد اینطور کنار گذاشته شد. این تابع نیست؟ آیا نامه برخی از بزرگان فوتبال مثل آقای مایلی قدیمی و آقای روشن و آقای دادکان ارزش ندارد؟ آیا آنها بدون بررسی املا می کنند؟ همه آنها گفتند که عملکردشان خوب بوده و همه شوکه شده اند. حتی تو شوکه شدی

مهرعلی در پاسخ به اینکه در مورد عالم خوب نیز متهم به واسطه گری شده است، گفت: هر چه در مورد سحر گفته می شود دروغ و تهمت است. آقای عزیزی فرمودند ایشان عالم خوبی هستند و خودشان توضیح دادند.

و در پاسخ به اینکه بنده عزیزم هیچ وقت منکر رابطه با شخص خاصی نشدم گفت: قبول کردند و گفتند من با آقای اسکندری رابطه دارم و ایشان انسان و انسان بسیار خوبی هستند و ایشان هم هستند. شخص قرآن است و به دیگران کمک می کند و به دیگران کمک می کند. چه کسی این چیزها را رد می کند؟ من هم قبول دارم Ишан хайсь хонсон хобу в Дастгир шандт، اما ایشان ایشان دار بود، و не которые. حرف های دیگری که در مورد سایپا و مسائل دیگر شنیده شد نیز تهمت بود. برخی از مردم فکر می کنند که می توانند مشکلات خود را در جایی حل کنند. اصلاً قبلاً چند فوتبالیست جایی رفتند و اجازه ورود ندادند و گفتند اینجا جای نماز نیست. چه کسی نماز می خواند؟ دعا می کنم. یک بار دیگر می بینم که دعای مادرت بیشتر از خیلی ها مستجاب می شود. با طرف صحبت نکردند و چهار نامه زدند و رسانه ها یا با آنها رابطه داشتند یا چیز دیگری، بزرگ کردند و ربط دادند به اینکه این تیم دارد جادو می کند. جادوگر کجا بود؟ هر کی اینو ثابت کرد بیاد جلو.

1777683

مهرعلی در ادامه گفت: آقای عزیزی خادم کدام بازیکن تیم ملی هدیه داده و دعایی در جیبش گذاشته است؟ همه چیز دروغ است یکی بیاید بگوید ما نام ملی مادرشان را در تیم پرسیدیم. اصلا چنین نامه هایی وجود ندارد و خودش هم بیشتر با تیم بود و 14 روز در بحرین بود. اما آیا معجزه در بحرین اتفاق افتاد؟ بیایند بگویند در باحرین که کسی کانار آگاگ عزیزی خدم بود؟ ¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿؟ یا یک قطره آب در مغز کسی؟ این کدوم شخصیته؟ من در دانشگاه تدریس می کنم و هیئت علمی دانشگاه هستم و کار صنعتی انجام می دهم، آقای عزیزی خادم هم همینطور. شما نمی توانید چنین سقفی برای افراد تحصیل کرده قرار دهید. ишан ишан хаша هبو ист.

و در پاسخ به اینکه اگر بنده عزیز این ارتباط را تکذیب می کرد این اتفاقات نمی افتاد، گفت: همیشه تکذیب کرده و به صورت زنده از تلویزیون توضیح داده است. این موضوع را به تیم آقازی عزیزی خادم و فدراسیون هم می گویم. ما به معجزه اعتقاد داریم، اما نه به جادو. سحر و جادو شرک است معجزه از کجا می آید؟ خدا از طریق مردم معجزه می کند. خوشا به حال همه کسانی که معجزه خدا را در زندگی خود می بینند. شما می‌گوید دعای مردم و علمای خوب این بود که ما یا آقا عزیزه به آنها التماس می‌کردیم یا دعای روح شهدا که به اینجا رسید. مشکلش چیه؟ یک نفر هم می گوید معجزه نبود و بچه ها بودند. او همچنین گفت.

مهرعلی در پایان پاسخ داد که اگر به گذشته برگردند چه کاری انجام نمی دهند. خیلی خوشبین بود و خوشحال بود و به افرادی که قابل اعتماد نبودند، از هیئت مدیره گرفته تا اطرافیانش، اعتماد داشت. لیستی از مدیران را فدراسیون قبلی آورده بود و قرار بود 50-60 نفر را اخراج کند اما کسی را اخراج نکرد، قبول شد و یکی دیگر جایگزین شد. او این کار را نکرد و در خانه به حریف خود اعتماد کرد و یک ضربه هم گرفت. اعضای عزیزی که همیشه به عنوان خدمتگزار و دوست با من صحبت می کردند، اولین نفر به او خیانت کرد و می دانید که آنها چه کسانی هستند.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما