تماشا کنید: پریتوی شاو به سبک بعد از پنجاه در مقابل پادشاهان پنجاب جشن می گیرد | اخبار کریکت

پایتخت دهلی در حال حاضر از رقابت های مرحله پلی آف لیگ برتر هند (IPL) نسخه 2023 خارج شده است. همانطور که آنها به دنبال از بین بردن شانس پادشاهان پنجاب برای صعود به مرحله حذفی بودند، پریتوی شاو با کاپیتان پنجاه نفره کناری دیوید وارنر به عقب برگشت. پس از پنجاه سالگی، شاو با به هم زدن دستانش و نشان دادن آنها به دوربین، جشن گرفت.

ویدیو را اینجا ببینید:

ضربه مهیج رایلی روسوو بدون شکست 82 بر 37 و پنجاه ضربه خوب پریتوی شاو (54 امتیاز از 38) باعث شد تا دهلی کپیتالز به 213 بر 2 در مقابل پادشاهان پنجاب (PBKS) برسد. IPL 2023 مسابقه روز چهارشنبه در ورزشگاه انجمن کریکت هیماچال پرادش (HPCA).

دیوید وارنر و شاو قدم برداشتند و شروعی عالی را به دی سی دادند. کاپیتان چهار کوتاه شد اما شاو یک پنجاه خوب زد. سپس، روسوو و فیلیپ سالت (26) دست به دست هم دادند تا پایان عالی را به دست آورند و در سه اور آخر 51 ران به ثمر رساندند.

DC با زدن اول، تنها شش دوش در دو اور اول به ثمر رساند. سپس دو نفر ابتدایی وارنر و شاو دنده‌های خود را تغییر دادند و در چهار اور بعدی، 55 دوش، از جمله هفت مرز و سه شش، جمع‌آوری کردند تا امتیاز Power-Play بدون باخت به 61 برسد. («ناامیدکننده ترین این است…:» باند مربی بولینگ MI تیم را برای نمایش ضعیف مورد انتقاد قرار می دهد)

PBKS سعی کرد با چند اور اقتصادی، نرخ اجرا را کاهش دهد. ناتان الیس فرصتی ایجاد کرد تا وارنر را به دام بیاندازد، او سعی کرد توپ را بلند کند اما به لبه بالایی رسید و راهول چهار به عقب دوید اما نتوانست آن را نگه دارد. PBKS در نیمه راه 93/0 بود.

در مرحله بعد، سام کوران این کار را انجام داد و کاپیتان دی سی را با توپ کندتر اخراج کرد و به شراکت افتتاحیه 94 ران پایان داد. وارنر از خط عبور کرد، اما یک لبه بالایی به دست آورد، توپ تا اواسط آف بالا رفت. Shikhar Dhawan از روکش ها فرار کرد و شیرجه زد تا یک صید درخشان بگیرد.

سپس Rossouw آمد و بولرهای PBKS را نزد تمیزکننده‌ها برد زیرا دهلی در 13 اور در 125/1 قوی ایستاد. در مرحله بعد، شاو پنجاه توپ خود را از 36 گل آورد اما در توپ پانزدهم به سمت توپ کوتاه سام کورن افتاد.

شاو برای یک شوت کششی به میدان رفت، اما ضربه را از کار انداخت و توپ به سمت پای مربعی عمیق رفت، جایی که آتاروا تاید خونسردی خوبی از خود نشان داد و آن را ایمن زد و یک ایستاده 54 دوانی را پایان داد.

به زودی Rossouw پنجاه سالگی خود را با یک بریس کامل کرد. او به همراه فیل سالت هجوم را ادامه داد و این دو در سه اور آخر 51 ران اضافه کردند زیرا پنجاب در 2 اور 213/2 را ثبت کرد.

امتیازات کوتاه: دهلی کپیتالز 213/2 در 20 اور (پریتوی شاو 54 بر 38، رایلی روسوو 82 باخت 37؛ سام کوران 2/36) مقابل پنجاب کینگز

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances