tncibanner

تور داخلی ربع ساعت در روز برای توسعه شرکت شما

اگر می خواهید وزن فعلی خود را حفظ کنید، برای آن تلاش می کنید. هر کسی، صرف نظر از وزن یا سطح فعلی فعالیت بدنی‌اش، می‌تواند از دستورالعمل‌ها پیروی کند. مدیریت وزن صرفاً به کالری ورودی و خروجی کالری بستگی ahoobaal.com دارد. تاکید بر مدیریت وزن یک ویژگی مهم است و با تعدادی از توصیه‌های متفاوت با دستورالعمل‌های قبلی پشتیبانی می‌شود. برای اولین بار، دستورالعمل های غذایی شامل توصیه هایی برای دریافت کالری و فعالیت بدنی علاوه بر مصرف مواد مغذی است. دستورالعمل های غذایی به طور مستقیم به آن می پردازد و طرحی برای یک رژیم غذایی و سبک زندگی سالم ارائه می دهد که به کاهش وزن کمک می کند و با افزایش سن از تجمع پوندهای اضافی جلوگیری می کند. در همین حال، در استادیوم‌های بسته (و بسیار گران‌قیمت)، سوپرورزشکاران واکسینه شده، و لژیون خبرنگاران، مقامات کمیته بین‌المللی المپیک، داوطلبان و مددکارانی که بازی‌ها را به پایان می‌رسانند، تمام تلاش خود را برای تمرکز بر روی ورزش‌هایی انجام می‌دهند که تا حد زیادی انجام می‌شود. و میلیاردها مخاطب از راه دور.

travel agency و همچنین به شما انگیزه می‌دهد که از نظر بدنی فعال‌تر باشید و تغییراتی را در برنامه‌های روزمره خود ایجاد کنید که کالری بیشتری مصرف کند، مانند رفتن از پله‌ها در محل کار به جای آسانسور. شما فقط باید بدانید که از کجا شروع کنید و چگونه به برداشتن گام های کوچک و دست یافتنی ادامه دهید تا به هدف خود که یک سالم تر است برسید و خودتان را اصلاح کنید. کالری‌ها برای حفظ عملکرد بدن شما مصرف می‌شوند: ضربان قلب، تنفس ریه‌ها، کار اعضای بدن و تفکر مغز شما. کلید کنترل وزن شما این است که با کالری ها آشنا شوید — مصرف آنها و سوزاندن آنها. اگر فقط به شراب علاقه دارید، ممکن است بخواهید باشگاه خود را راه اندازی کنید.

البته اگر بخواهید ماشین خود را حرکت دهید، روی گاز پا می گذارید که به ماشین سوخت می دهد تا حرکت آن را تقویت کند. هنگامی که شما از حالت "بیکار" خارج می شوید و هر گونه فعالیت بدنی انجام می دهید، بیشتر سوخت بدن را به شکل کالری می سوزانید. این نوع دیابت قبلا در کودکان نادر بود اما به دلیل داشتن اضافه وزن به طور فزاینده ای رایج است. اما اگر عقل سلیم تمام آن چیزی بود که برای کنترل وزن ما لازم بود، نیازی به دستورالعمل‌های رژیم غذایی نبود – یا محصولات کاهش وزن بی‌شماری که قفسه‌های فروشگاه‌ها را شلوغ می‌کنند. این توصیه‌ها ممکن است مانند عقل سلیم به نظر برسند – و هستند. و کدام برنامه برای موقعیت و نیازهای خاص شما منطقی تر است؟

در واقع، واقعاً 12 هرم وجود دارد که هر کدام از آنها تعداد وعده های غذایی در هر گروه غذایی را که برای یک سطح کالری خاص توصیه می شود، از 1000 تا 3200 کالری در روز ارائه می دهد. همراه با دستورالعمل های غذایی جدید یک نماد کاملاً جدید و یک سیستم هدایت غذایی تعاملی است. در این بخش، دستورالعمل‌های غذایی جدید USDA و اینکه چگونه می‌توانند به شما در داشتن یک سبک زندگی سالم‌تر کمک کنند، آشنا می‌کنیم. استراتژی‌های ورزش از آنجایی که ورزش نیمی از برنامه کاهش وزن شماست، یافتن راه‌هایی که تضمین می‌کند به آن پایبند باشید، مهم است.

ورزش در حین دوری از خانه رها کردن برنامه تمرینی خود در زمانی که از خانه دور هستید – به خصوص اگر برای کاری سفر می کنید – اگر در مورد کاهش وزن یا کنترل وزن جدی هستید کارساز نخواهد بود. به این دلیل که نه تغذیه سالم و نه فعالیت بدنی به تنهایی نمی توانند موثرترین کنترل وزن یا بیشترین میزان کاهش وزن را ایجاد کنند، حتی اگر یکی از آنها برای مدتی موثر باشد. ویزای مدرن ممکن است یک برچسب یا یک مهر در گذرنامه، یک پرونده الکترونیکی از مجوز، یا یک سند جداگانه باشد که متقاضی می تواند قبل از ورود آن را چاپ کند و در هنگام ورود به کشور بازدید شده تهیه کند. این نرم افزار جاسوسی به مشتریان خود اجازه می دهد تا به طور مخفیانه به تماس ها گوش دهند، ضربه های کلید را ضبط کنند، پیام ها را بخوانند و تاریخچه اینترنت را بر روی تلفن مورد نظر ردیابی کنند.

اکنون، با درک دقیق کالری ها و اینکه چگونه تعادل انرژی بر وزن شما تأثیر می گذارد، برای بخش بعدی آماده هستید، جایی که ما به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه دستورالعمل های غذایی USDA می تواند شما را در مسیر سریع کاهش وزن قرار دهد. احتمالاً با دستورالعمل‌های غذایی USDA برای آمریکایی‌ها آشنا هستید، شاید حتی بدون اینکه بدانید. با انتشار دستورالعمل‌های غذایی در سال 2005 برای آمریکایی‌ها، دولت فدرال کنترل وزن را نیز مورد توجه قرار داد. آنها یک بحران بهداشتی هستند، و به همین دلیل است که دولت، از طریق دستورالعمل های غذایی، آن را جدی گرفته است. مجموعه‌ای از پله‌ها که فرد در حال بالا رفتن از سمت چپ هرم است، یادآوری می‌کند که فعالیت بدنی برای سلامتی و کنترل وزن ضروری است. میزان کالری اختیاری: این مفهوم جدید را اضافه می کند تا تعداد کالری هایی را که ممکن است پس از رسیدن به تمام مواد مغذی دریافتی توصیه شده در مقدار کالری روزانه فرد باقی بماند، اضافه می کند.

هر نوار رنگی پهنای متفاوتی دارد که مربوط به نسبت رژیم غذایی روزانه شماست که گروه غذایی باید سهمی داشته باشد. در مقابل، هرم راهنمای غذایی سابق، ماهیت یک اندازه دستورالعمل های قبلی را به تصویر می کشید. این نماد که MyPyramid نام دارد، جایگزین هرم اصلی راهنمای غذایی می شود که تقریباً همه آن را می شناسند. این دستورالعمل ها بر اساس سه اصل اساسی کنترل وزن است: کالری کمتری بخورید، فعال تر باشید و انتخاب های غذایی عاقلانه تری داشته باشید. با این حال، دستورالعمل‌های سال 2005 به نماد جدیدی نیاز داشت تا تأکید خود را بر اهمیت فعالیت بدنی روزانه و انتخاب هوشمندانه غذایی از هر گروه غذایی در هر روز بیان کند. اضافه کردن یک پوند به آسانی خوردن 250 کالری بیشتر در روز (مثلا 3 کوکی شکلاتی یا 2 اونس پنیر چدار) به مدت دو هفته یا نادیده گرفتن یک تمرین روزانه 250 کالری بدون کاهش مقدار غذایی است.

غلات: نصف مصرف روزانه 6 اونس از غلات کامل را توصیه می کند. دستورالعمل های غذایی شما را تشویق می کند تا تعادلی را که برای شما مناسب است بین کالری دریافتی (غذا) و مصرف کالری (فعالیت بدنی) پیدا کنید. آگاهی از کالری دریافتی و مصرف کالری خود یکی از اولین قدم ها در مسیر کنترل وزن است. ممکن است فکر نکنید که دولت فدرال اولین یا بهترین مکان برای مشاوره کنترل وزن است. شما می توانید متابولیسم خود را موتوری در نظر بگیرید که در حال بیکار است.

تعداد کالری هایی که بدن شما برای تامین این عملکردها می سوزاند، نرخ متابولیسم پایه (BMR) یا متابولیسم نامیده می شود. BMR شما حدود 60 تا 65 درصد از کل انرژی (کالری) مصرفی شما را تشکیل می دهد. پیش‌فرض دستورالعمل‌های غذایی سال 2005 برای آمریکایی‌ها این است که یک رژیم غذایی سالم همراه با فعالیت بدنی از عدم تعادل انرژی (دریافت کالری بیشتر از کالری مصرفی شما) جلوگیری می‌کند. متوجه خواهید شد که استرس زاترین بخش مالکیت و مراقبت از یک کشتی، پهلو گرفتن است. فعالیت بدنی را به بخشی ضروری از معادله تعادل انرژی تبدیل می کند. این مراحل همچنین پیام اصلی شعار MyPyramid، «گام‌هایی برای سلامتی شما» را می‌رساند. این ایده را ترویج می کند که بهبود تدریجی در عادات غذایی و سطح فعالیت مطمئن ترین راه برای بهبود سلامت و کنترل وزن در دراز مدت است.

اکثر مردم هیچ ایده ای ندارند که یک پوند از وزن بدن چقدر کالری دارد. در دوره قبل از جنگ جهانی دوم، نیویورکر در فیلم خود با عنوان «گفتگوهای شهر» نوشته‌ای منتشر کرد و گفت که اینشتین در آمریکا آنقدر شناخته شده بود که افرادی که از او می‌خواستند «این نظریه» را توضیح دهد در خیابان متوقف می‌شد. ". یونان از خاک خود در برابر تهاجم ایتالیا دفاع می کند: سربازان یونانی و ایتالیایی در نبرد در طول جنگ یونان و ایتالیا (1940-1941) به تصویر کشیده شده اند. بنیتو موسولینی که از اینکه نیروهای ایتالیایی او به فتوحاتی قابل مقایسه با آلمان نازی دست نیافته بودند، خجالت زده بود، تصمیم گرفت که یونان هدف آسانی برای تهاجم باشد.

تجارت اصلی این شرکت – تحویل سنگ آهن و زغال سنگ چین – با صنایع درگیر در جنگ تجاری با ایالات متحده آمیخته است. هر دو کشور روابط تجاری گسترده ای دارند. البته، وقتی در یک سفر ماشینی هستید و مایل‌ها بیشتر از زمان یا صبرتان برای سفر باقی مانده است، مایل‌ها می‌توانند شبیه آدم‌های بد به نظر برسند. ظرف سمت چپ تمام کالری هایی است که از غذا و نوشیدنی وارد بدن شما می شود. توجه داشته باشید که کالری زیادی برای غذاها و نوشیدنی هایی که حاوی چربی های اضافه، قندهای اضافه شده و الکل هستند باقی نمی ماند! این بدان معناست که برای کاهش یک پوند، باید با خوردن کالری کمتر، سوزاندن کالری بیشتر از طریق فعالیت بدنی یا ترکیبی از هر دو، کمبود 3500 کالری ایجاد کنید. برای به دست آوردن یک پوند، برعکس این موضوع صادق است: شما با خوردن کالری بیشتر، سوزاندن کالری کمتر از طریق فعالیت بدنی یا ترکیبی از هر دو، 3500 کالری مازاد ایجاد می کنید. برای کالری هم همینطور است. وقتی به همان تعداد کالری مصرف می کنید، ترازوها متعادل می شوند و وزن شما ثابت می ماند.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما