tncibanner

جرمی پوپ به خودش “بله” می گوید

وقتی برای اولین بار شروع کردم [in drama school, the American Musical and Dramatic Academy]، از معلمان می شنیدم که “اگر می خواهید هنرمند شوید، باید اینگونه به نظر برسید، باید اینگونه صحبت کنید.” من سال‌های زیادی را صرف تلاش کردم تا نسخه‌ای از چیزی باشم که فکر می‌کردم مردم می‌خواهند، و چون بیرون نبودم، این هم این بود: «زنان نباش، اجازه نده مردم آن قسمت از تو را ببینند. زنان را به خودت وادار کن.»

بنابراین برای جرمی جوان 17 ساله، لاغر و لاغر در نیویورک، من خودم را نماینده نمی دیدم. خیلی وقت ها، مردم از شما می خواهند که حقیقت خود و چیزهایی که شما را منحصر به فرد می کند کنار بگذارید، و اگر من از یک مکان آسیب پذیر بیرون می آیم که حتی نمی دانم کی هستم، به من نمی دهید. فرصتی برای توسعه من رابطه عشق و نفرت دارم [drama] مدرسه چون ابزارهای زیادی در اختیار شما قرار می دهد و در مورد کسب و کار به شما یاد می دهد، اما فکر می کنم گاهی اوقات این نواقص را که شما را بسیار خاص می کند، از بین می برد.

وقتی «بازرسی» را پیچیدید چه احساسی داشتید؟

از اینکه به معنای واقعی کلمه زنده بیرون آمدم، خیالم راحت شد. نزدیک بود سر صحنه غرق شوم. این چیزی نیست که من بخواهم در مورد آن صحبت کنم – این کمپین من نیست، که “بسیار دقیق و سخت” بود. اما من در این فیلم گاهی برای جانم جنگیدم و شخصاً در مکان تاریکی قرار گرفتم زیرا خیلی از خودم را به این پروژه می دادم. بنابراین وقتی کارم تمام شد، مطمئناً احساس آرامش داشتم و باید دوباره بازسازی جرمی را از نظر احساسی و فیزیکی شروع کنم.

در مقطعی از زندگی‌تان، مسیر شغلی‌ای را ندیدید که نمایانگر شخصیت واقعی شما باشد. اما اکنون، در تئاتر، تلویزیون و فیلم، پروژه‌هایی را پیدا کرده‌اید که آنقدر برای شما مناسب هستند که تقریباً به نظر می‌رسد سفارشی هستند.

درست است، و وقتی با هنرمندان دیگر صحبت می‌کنم، می‌خواهم بدانند: چیزهایی را که شما را منحصربه‌فرد می‌کند، رها نکنید، زیرا هرچه بیشتر آن چیزها را دوست داشته باشید و با آنها در حقیقت خود پیش بروید، چیزهای بیشتری خواهید یافت. خودتان در هنر جایی که آنها به آن توجه می کنند. می‌توانم رهبری کنم، اعتماد کنم، نشان دهم، بگویم. و این به جرمی کوچولو برمی‌گردد، که خیلی می‌ترسید این ایده را به اشتراک بگذارد که “آیا به اندازه کافی خوب خواهد بود؟” کارهایی که من انجام داده ام به اندازه کافی خوب است که یک الگانس از من بخواهد که او را در یک فیلم به تصویر بکشم. افرادی وجود دارند که شما را همانگونه که هستید دوست خواهند داشت.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما