tncibanner

جوانان لیگ منتظر نبرد با غول ها هستند (مقابل)

کد خبر : 1858902 |
22 آذر 1401 ساعت 11:56 |
4.2 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

4 بازی سخت در انتظار حسینی و پیکان

تیم فوتبال پکان در 4 هفته پایانی لیگ برتر با 4 تیم خوب و بزرگ به مصاف هم خواهد رفت. بازی هایی که به جوانان انگیزه می دهد انگیزه زیادی برای آنها دارد.

جوانان لیگ منتظر نبرد با غول ها هستند (مقابل)

به گزارش “ورزش سه”، پیکان که مانند دو سال گذشته با بازیکنان کم نام و نشان در لیگ بیست و دوم حضور داشت و جوان ترین تیم محسوب می شود، در پایان نیمه اول آماده 4 دیدار دشوار است. فصل.

شاگردان مجتبی حسین که با وجود بدشانسی ها توانسته اند تیم های بزرگی را به دام بیندازند، حالا در جوانی باتجربه ترند و امیدوارند نیم فصل اول را به خوبی به پایان برسانند.

در ابتدای بازی برگشت لیگ برتر در روز 29 آذر، پیکان باید تراکتورسازی تبریز را بپذیرد. آنها در هفته دوازدهم میهمان پرسپولیس هستند و سپس در کرج از سربازان پذیرایی می کنند. آخرین بازی پکان در نیم فصل اول برابر خانم رفسنجان برگزار می شود.

4 دیدار پایانی پکان در نیم فصل اول لیگ برتر بازی های سختی برای تیم جوان مجتبی حسینی است. از این رو خودروسازان در ایام تعطیل، تمرینات فشرده و بازی های دوستانه متعددی را پشت سر گذاشتند و آماده حضور در مرز هستند.

بازیکنان جوان پکان که چند دهه هشتاد در میان آنها وجود دارد، انگیزه زیادی برای ایجاد تغییرات در مسابقات بعدی لیگ دارند و قطعاً رقیبی برای غول های لیگ برتر محسوب نمی شوند.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما