خانه های 2.3 میلیون دلاری در ویرجینیا، ماساچوست و ناحیه کلمبیا

اندازه: 3478 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 647 دلار

در داخل خانه: راهروی آجری از خیابان به دروازه‌های آهنی منتهی می‌شود که به حیاط باز می‌شوند. از آنجا پله ها به ورودی اصلی منتهی می شوند.

سرسرا طولانی دارای کف‌های چوبی است که به اتاق نشیمن با شومینه‌ای که در کنار آن قفسه‌های کتاب تعبیه شده است ادامه می‌یابد. این فضا به یک اتاق آفتابگیر با سقف چوبی قوسی و پنجره هایی از کف تا سقف مشرف به حیاط خلوت باز است.

اتاق مهمان که در حال حاضر به عنوان دفتر کار خانگی استفاده می شود، در نزدیکی سرسرا قرار دارد. دارای یک دیوار قفسه توکار، یک کمد دیواری و دسترسی به حمام کامل است.

اتاق غذاخوری، آشپزخانه و اتاق تمرین در سطح پایینی قرار دارند که از طریق پله‌هایی در سرسرا می‌توانید به آن برسید. اتاق ناهار خوری، در پشت این سطح، دارای پنجره هایی از کف تا سقف رو به یک پاسیو است. آشپزخانه مجاور دارای کانترهای کوارتز و لوازم استیل ضد زنگ، از جمله طیف وایکینگ است. فضای تمرین که می‌توان از آن به عنوان دفتر یا لانه نیز استفاده کرد، دارای حمام متصل و دسترسی به حیاط ورودی است.

دو اتاق خواب در طبقه سوم شامل سوئیت اولیه است که نیمه پشتی این سطح را اشغال می کند. شامل یک اتاق خواب با شومینه. یک منطقه رختکن آفتابی با کمدهای وسیع و اتاقی برای میز. و یک حمام با دوش روکشی که بالای آن نورگیر است. اتاق مهمان رو به خیابان دارای حمام متصل با وان و دوش ترکیبی است.

فضای بیرونی: پاسیو خارج از اتاق غذاخوری فضایی برای باربیکیو، میز و صندلی دارد. از آنجا، پله‌های آجری به حیاط خلوت منتهی می‌شوند، که دارای یک منطقه مرکزی سنگفرش شده با آجر است که فضای باز را با فضایی برای جعبه‌های باغ احاطه کرده است. محوطه سنگفرش شده با حاشیه های وسیع و محوطه سازی شده احاطه شده است و حیاط با حصار چوبی محصور شده است.

هزینه ها: 16,394 دلار (تخمینی)

مخاطب: رابرت هرینویکی، آدام تی راکلیف، کریستوفر آر. لیری و میکا اسمیت، شرکای HRL، واشینگتن فاین پرپرتیز، 202-243-1620; hrlpartners.realscout.com

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان