خدمات پشتیبانی وب سایت + لیست قیمت پردیسان سیستم

با رشد روز افزون فضای مجازی و اهمیت وبسایت‌ها در جذب مخاطبین و مشتریان، نیاز به پشتیبانی سایت بیش از پیش مبرز شده است. پشتیبانی سایت عبارت است از تامین خدمات فنی و فروش پس از فروش در رابطه با سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی مربوط به آنها.

قرارداد پشتیبانی طراحی سایت چیست و هزینه‌های پشتیبانی سایت چگونه محاسبه می‌شود؟

در سایت های فروشگاهی پشتیبانی سایت به این نحو است که پشتیبان سایت، روزانه لیست فروش وب سایت را در اختیار کارفرما قرار می دهد تا محصولات برای مشتریان ارسال شود، همچنین پشتیبان سایت با درخواست کارفرما اقدام به افزایش یا کاهش محصولات وب سایت خواهد کرد. پشتیبان وب سایت فروشگاهی موظف است تا تمامی موارد موجود در قرار داد را به نحو درست و اصولی انجام دهد تا سبب پیشرفت وب سایت شود. تیم سایت بیلدر تضمین می کند تا از ماهر ترین پشتیبان های سایت وردپرسی برای پشتیبانی وب سایت شما استفاده کند.

یک سایت نه تنها با داشتن طراحی و محتوا مناسب توانایی رقابت در بازار را دارد، بلکه نیازمند بروزرسانی های مداوم و حل مشکلات فنی نیز است. این مسئله در حالی است که هرگونه خرابی یا مشکل فنی در سایت می‌تواند منجر به از دست رفتن کاربران و مشتریان باشد.

  • هدف از ایجاد این خدمات پایداری و توسعه کسب و کارهای ایرانی با وضعیت اقتصادی حال حاضر بوده و همیشه تلاش کردیم بهترین خدمات با بهترین هزینه ها ارائه دهیم .
  • لازم به ذکر است که آموزش استفاده از سایت در اغلب شرکت ها کاملا رایگان است اما، ممکن است برخی از آنها هزینه ای را برای این کار در نظر بگیرند.
  • در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی لیست خدمات پشتیبانی سایت بپردازیم.
  • شاید برایتان سؤال شود چرا به خدمات پشتیبانی سایت نیاز داریم ؟ سایت شما ویترین کسب و کار شما است که نمایان گر خدمات و محصولاتتان می باشد.
  • قیمت پشتیبانی سایت در بخش محتوایی نیز بستگی به تعداد و نوع محتوای منتشر شده روی سایت دارد.

خدمات پشتیبانی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی

در اینجا اهمیت پشتیبانی سایت به طور کامل مشخص می‌شود. یک سرویس پشتیبانی سایت موثر باید قادر باشد به رفع خطاها، رفع مشکلات امنیتی و بهبود کارایی سایت بپردازد. علاوه بر این، پشتیبانی در زمینه به روزرسانی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نیز بسیار حائز اهمیت است.

یکی دیگر از جوانب مهم پشتیبانی سایت، ارائه خدمات بهینه پس از فروش است. یعنی پس از اینکه یک مشتری سایت را تهیه و راه اندازی می‌کند، نیاز به همکاری و کمک فنی دارد. در اینجا نیاز به ارائه پاسخگویی سریع و کیفیت بالا برای مشتریان در مورد سوالات و مشکلات فنی ایشان وجود دارد.

در این حالت همان طور که از نامش مشخص است، یک تیم پشتیبانی، به بروز رسانی و پشتیبانی های لازم می پردازد. در حالت ایده‌آل، شما به‌عنوان یک پشتیبان سایت، می‌توانید لینک‌های خراب را مرتباً شناسایی کرده و آنها را اصلاح نمایید تا مشکلات و تأثیرات منفی که در بالا به آنها اشاره کردیم، گریبان سایت شما را نگیرد. در ادامه به تشریح هر یک از موارد فوق به‌عنوان وظایف پشتیبانی سایت می‌پردازیم.

طراحی سایت و سئو

گروه هـای پشـتیبانی ایران از سال 1386 فعالیت خود را در حوزه پشـتیبانی سیـستم و شبکه آغاز کرده است. با توجه به پیشرفت کم در حوزه IT در آن سالها و آشنا نبودن اقشـار کثـیری از جامعه به این صنعت ، محدودیت های بی شـماری در این بستر موجود بود . از سال 1391 به بعد با توجه به افق های روشن در صنعت IT و توجه عموم مردم به تکنولوژی های روز دنیا و در راستای گسترش خدمات پشتیبانی ، گروه هـای پشـتیبانی ایران وارد حوزه وب سایت ، ویـپ و نرم افزارهای تخصصی شد. پشتیبان وب کلیه امور مربوط به راه اندازی یک سایت را از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی سایت ، نصب سایت و پشتیبانی سایت را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را در کنار پیشنهادات خود بر روی اینترنت طراحی و پیاده سازی خواهد نمود. به این صورت که ابتدا آدرس sale.iranecar.com را در مرورگر خود درج کنید و به طور مستقیم به سایت یکپارچه فروش خودرو وارد شوید.

پشتیبانی سایت می‌تواند به صورت داخلی یا خارجی انجام شود. در پشتیبانی سایت داخلی، تیم فنی و پشتیبانی در دسترس مستقیم سازمان قرار دارد و همچنین با طراحان و توسعه‌دهندگان سایت در ارتباط است. این نوع پشتیبانی معمولاً منجر به پاسخگویی سریع‌تر در استفاده از منابع داخلی و اطلاعات بیشتری در مورد سایت می‌شود.

پشتیبانی سایت
از طرفی، در پشتیبانی سایت خارجی، سرویس‌دهنده‌های متخصص و پیمانکاران وابسته به شرکت‌های خارجی معتبر استخدام می‌شوند. این نوع پشتیبانی معمولاً در صورتی که سایت بزرگ و پیچیده باشد، انتخاب می‌شود. این شرکت‌ها به تحلیل و رفع مشکلات فنی، بهینه سازی عملکرد سایت و ارائه خدمات پس از فروش می‌پردازند.

در نهایت، باید تاکید کرد که پشتیبانی سایت یک عامل حیاتی برای هر سازمان و سایت می‌باشد. با توجه به اهمیت این خدمت، لازم است که سازمان‌ها و مالکان سایت‌ها به انتخاب یک تیم قوی و متخصص در زمینه پشتیبانی سایت اهمیت بدهند.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما