دانشگاه به چه معناست؟

خبر class= همچنین در رتبهبندی مؤسسه تایمز در سال ۲۰۲۰ این دانشگاه (چرا بیشتر پیدا نمی کنی) رتبه ۲۶ را در بین دانشگاههای جهان از آن خود کرده است. دارکوب یکی از بهترین شرکت های طراحی وب در ایران می باشد که فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و سئو و دیجیتال مارکتینگ از سال 1381 آغاز نموده است. با عرض پوزش به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ دستگاه های اجرایی استان زنجان می رساند که نتایج آزمون در نیمه اول شهریور ماه از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است این نمرات به صورت خام بوده و تنها جهت اطلاع داوطلب از نمره خود اعلام میگردد، لذا لیست نفرات راه یافته به مرحله مصاحبه (سه برابر ظرفیت) تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۲ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. لذا به استناد بخشنامه فوق تا زمان اعلام نتیجه معاونت مذکور معرفی نفرات اصلی به گزینش دستگاههای ذیربط امکان پذیر نخواهد بود.

دانشگاه به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ از محل مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/ دم مورخ ۱۳۹۰ ۱۲/۲۱/ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور؛ به شرح پذیرفتهشدگان نهایی (اصلی و ذخیره) که قبلا به دستگاههای اجرایی استان اعلام شده به شرح زیر میباشند. به اطلاع داوطلبان عزیز میرساند زمان آزمون رشتههای شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشتههای شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود. خبر – https://meclass.ir – ۱۷ تیر ۹۲ – به اطلاع داوطلبان عزیز میرساند زمان آزمون رشتههای شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشتههای شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود.

خبر شایان ذکر است مصاحبه در چهار حوزه اعتقادی، اداری و رفتاری، فناوری اطلاعات و تخصصی شغل، در دستگاه اجرایی مورد تقاضای استخدام داوطلبان خواهد بود و نمره نهایی مصاحبه بر اساس مفاد آگهی استخدام محاسبه میشود. همچنین زمان توزیع کارت آزمون کلیه رشتههای شغلی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ و ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود که محل و ساعت برگزاری آزمون در کارت آزمون ذکر خواهد شد. شایان ذکر است پیرو پیگیریهای استان زنجان، مدارک آزمون استخدامی ۱۳۹۱ به تأیید کمیته بررسی آزمون معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور رسیده است. در این مراسم که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان زنجان، فرماندار و امام جمعه ابهر و فرماندار و امام جمعه خرمدره و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در مسجد حضرت ابوالفضل شناط برگزار شد، سندهای ۱۴ خانواده به صورت نمادین به آنها اهدا شد.

اخبار جدید به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، جمشید انصاری امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان اظهار داشت: در مجموع دو آزمون استخدامی برگزار شده در سالهای ۹۱ و ۹۲، ۹۰۰ نفر به استخدام دستگاههای اجرایی استان زنجان در آمدند. اطلاع داوطلبان گرامی میرساند فرآیند بررسی مدارک داوطلبان در دستگاههای اجرایی مربوطه به اتمام رسیده و دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه نیز به دستگاههای ذیربط ارسال شده است. وی جریان استخدام جدید دولت در سال ۹۴ را تایید کرد و مسوولیت جذب نیروی انسانی را بر عهده وزارتخانه های مربوطه خواند. محمد سعیدی کیا شامگاه شنبه در مراسم تحویل ۳۰۰ سند از اراضی مسکونی بنیاد مستضعفان به خانواده های محروم منطقه شناط در شهرستان ابهر، خاطرنشان کرد: در زمان حاضر ۳۰۰ سند برای تحویل به خانواده ها آماده است و سایر افراد نیز برای طی مراحل قانونی لازم جهت واگذاری سند به دستگاه های مربوطه مراجعه کنند.

سعیدی کیا خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان برای استان زنجان در زمینه طرح های کارآفرینی در مناطق محروم ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی کرده است که به همین مبلغ محدود نمی شود و در صورت جذب آن، تسهیلات بیشتری اعطا می شود. خبرگزاری ایرنا : رئیس بنیاد مستضعفان کشور از اجرای طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق محروم خبر (https://urpcc.ir) داد و گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال وام اشتغالزایی برای مناطق محروم استان زنجان در نظر گرفته شده است. رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: همه مسئولان موظف به خدمت صادقانه به انقلاب هستند و باید نشان دهند خدمتگزارانی هستند که هیچ گاه کوتاه نمی آیند. وی با بیان اینکه در مناطق محروم برای رفع کامل فقر و محرومیت نیاز به ایجاد اشتغال پایدار است، ابراز کرد: به این منظور بنیاد مستضعفان از طریق بانک سینا و به کمک استانداری به کارآفرینانی که طرح های اشتغالزایی در مناطق محروم دارند تسهیلات ارائه می کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم