دستگیری قاچاقچیان چوب و متهمان حمله به منابع طبیعی چمستان

در پی انتشار عکس هایی از حمله وحشیانه قاچاقچیان چوب به منطقه جنگلی چمستان شهرستان نور، رئیس کل دادگستری مازندران از دستگیری متهمی که با سلاح سرد منابع طبیعی را تهدید می کرد، خبر داد.

به گزارش اسنا، تصاویری از حمله قاچاقچیان بی رحم چوب به منطقه جنگلی چمستان شهرستان نور را در فضای مجازی منتشر می کنیم که قاچاقچیان حرفه ای با دو دستگاه خودرو نیسان با سلاح سرد و قمه و تهدید ناجیان غریق را نشان می دهد. از شرق و بازرسی جنگلداری چمستان در استان مازندرانی ها در حال فرار هستند.

رئیس کل دادگستری مازندران در نشست خبرنگاران با اشاره به دستگیری قاچاقچیان چوب که اقدام به حمله به محیط بانان منابع طبیعی در شهرستان چمستان کرده بودند، اظهار داشت: قاچاقچیان چوب با ورود دادستان چمستان تحت عنوان مدعی العموم دستگیر شدند. و همکاری نیروی اداری

حجت الاسلام محمدصادق اکبری بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با قاچاقچیان چوب تاکید کرد و گفت: در راستای مبارزه با قاچاق چوب موارد مهمی به روسای ادارات منابع طبیعی و مدیران گزارش شده است. کار آسانی نیست، اما قطعا پرونده قضایی تشکیل می شود و برخورد قانونی خواهد شد.»

اکبری احیاء و حفظ حقوق مردم در عرصه های مختلف از جمله منابع طبیعی را از وظایف دستگاه قضایی عنوان کرد و افزود: متأسفانه شاکیان با استفاده از روش های مختلف اقدام به قاچاق چوب و تخریب منابع طبیعی می کنند تا به دست آورند. سود بیشتر.” قطع بی رویه درختان و قاچاق منابع طبیعی تضییع حقوق عموم مردم است و دستگاه قضایی استان نیز در این زمینه ساکت نیست.

وی افزود: دادستان های سراسر استان با این موضوع برخورد قاطع دارند و با جدیت پیگیر پرونده های قاچاق چوب و قطع درختان هستیم.

وی با اشاره به اینکه این مرجع قضایی در سال های اخیر پیگیر بسیاری از مسائل، مشکلات و علل قاچاق چوب در استان بوده است، تصریح کرد: در ارتباط مستمر با مدیران تمامی منابع طبیعی و مدیران شهرستان ها هستیم. و با متخلفین برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

همچنین فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی مازندران از دستگیری سه نفر از متهمان این پرونده خبر داد و گفت: طبق قانون این افراد دستگیر و سه نفر از عاملان اصلی این حادثه و 2 خودروی سواری دستگیر شدند. توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

مجید ذکریایی در ادامه تصریح کرد: دستور قضایی برای متهمان صادر شده است و امیدواریم مجازاتی که برای این افراد در نظر می گیرند بازدارنده و ندامت آور مجرمان باشد.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances