دکتر. احمد حقه و انگیزه پنهان با سرکوب شده | اخبار

در میانه اقتصاد جهانی که شروع به بازگشت از ویرانی های اقتصادی ویروس کرونا کرده است، ما به عنوان یک ملت هنوز در حال مبارزه برای کمک به مستضعفان هستیم. با توجه به حقیقت تلخ، پزشکان یک قدم جلوتر دیده اند. آنها به انجام وظیفه خود ادامه دادند و راه هایی برای خروج از جعبه و کمک به مستضعفان یافتند.

یکی از این نام ها Dr. احمد حقه که به عنوان یک فعال اجتماعی در حال کمک به مستضعفان و اعتلای آن است. دکتر جوان 35 ساله هاک از کودکی مصمم بود که کاری برای دنیا و زندگی مردم انجام دهد. او به افرادی که از نظر اجتماعی عقب مانده بودند و به مسکن، غذا و آموزش نیاز داشتند، با اعتلای آنها کمک کرد. او به حفظ صلح در مورد مسائل اقلیت های مذهبی کمک می کند.

این فعال اجتماعی در بمبئی در یک جامعه سکولار به دنیا آمد و بزرگ شد و همیشه به هماهنگی و صلح مذهبی اعتقاد داشته است.

این حامی جوان سخت در تلاش است تا پیشنهاد خود را به واقعیت تبدیل کند، که شامل واردات ون های پزشکی با فناوری پیشرفته و امکانات آموزش الکترونیکی در سطح جهانی برای تقویت خدمات بهداشتی و آموزشی، به ویژه برای ساکنان روستایی است. دکتر احمد یک رهبر جوان هندی است که دانش و تأثیر زیادی بر چشم انداز سیاسی و جامعه هند و همچنین روابط بین جوامع و تهدیدهای اصلی صلح و ثبات دارد.

دکتر. چنین اقدامات احمد حقه او را از دیگر رهبران تجاری متمایز کرده است. جوان مشتاق ما سفر شرکتی خود را در سال 2012 به عنوان بنیانگذار SH International آغاز کرد. امروزه سازمان او یکی از معتبرترین صادرکنندگان ادویه، محصولات دارویی، فرش، داروهای آیورودا و Unani، پوشاک و سنگ مرمر در خاورمیانه و آفریقای جنوبی است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان