رئال در دور اول مربیگری مثل زیدان بازی می کند

کد خبر: 1921411 |
27 فروردين 1402 ساعت 15:30 |
25.2K بازدید |

7
نقطه نظر

پردراگ میاتوویچ:

پراداگ میاتوویچ، ستاره سابق رئال مادرید معتقد است که رئال مادرید این روزها در اولین دوره مربیگری اش مانند زیدان بازی می کند.

رئال در دور اول مربیگری مثل زیدان بازی می کند

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید شب گذشته به راحتی از سد کادیز گذشت و با روحیه ای مضاعف به دیدار برگشت مقابل چلسی رسید. رئال در این مسابقه 6 گل یا بیشتر به ثمر رساند و در نهایت 0-2 پیروز شد. امتیاز iz dasdadnshayai ziyad، رئال در لالیگا باعث شده این تیم شانسی برای قهرمانی نداشته باشد اما رئال مدعی اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ری است.

1852800

میاتوویچ در تمجید از نمایش گفت: «تقریبا 40 شوت به سمت دروازه کادیز اصابت کرد و رئال نتوانست جشنواره را از دروازه باز دارد. بنزما و رودریگو هر کاری می خواستند انجام دادند اما توپ نمی خواست وارد دروازه شود. ناچو و آسنسیو در نهایت از بن بست خارج شدند، اما برتری 2-0 برای رئال بسیار کم بود. جدا از فرسودگی موقعیتی زیاد، بازی واقعاً فوق العاده بود.”

میاتوویچ که مدیر ورزشی رئال مادرید هم بود ادامه داد: مدت زیادی بود که رئال را به این خوبی ندیده بودم. من چنین عملکرد خوب و جدی را از بازیکنان رئال مادرید به یاد ندارم مخصوصاً بعد از اولین دوره مربیگری زیدان (2016 تا 2018). در آن لحظه تیم با انگیزه مثال زدنی وارد زمین شد و در یک دقیقه احساس کردی پیروز می شود. همین انگیزه و شجاعت الان برگشته است و من برای فصل بعد بسیار امیدوار هستم.”

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان