tncibanner

رحمتی: من به چیزهای کوچک روی زمین جذب می شوم

کد خبر : 1899684 |
18 فوریه 1402 ساعت 22:53 |
37.8K بازدید |

14
نقطه نظر

بعد از 21 سال می دانیم که آنها چگونه بازی را مدیریت می کنند

سرمربی آلومینیوم اراک در عین حال از بازیکنانش به خاطر هدر دادن موقعیت ها انتقاد کرد و از عملکرد هجومی و موقعیت شان تمجید کرد.

رحمتی: من به چیزهای کوچک روی زمین جذب می شوم

بر اساس این گزارش، پس از شکست آلومینیوم اراک مقابل استقلال، مهدی رحمتی سرمربی این تیم در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

رحمتی در کی بازی گفت: وی ادامه داد: در ابتدای گفتگو از هوادارانی که ساعاتی پیش در ورزشگاه حضور داشتند و تا پایان نیمه از من حمایت کردند تشکر ویژه ای دارم و از اینکه نتوانستم آنها را خوشحال کنم و برایشان ارسال کنم عذرخواهی می کنم. با خوشحالی به خانواده هایشان.بازیکنان خوبی داشتیم و 4-5 بازیکن برای تیم ملی بازی می کردند.ما هفته هاست پیروز می شویم.ما تیم کوچکی نیستیم و تقریبا ده بازی انجام داده ایم و نتایج خوبی گرفته ایم.ما بردیم. بازی اما در یک موقعیت گل خوردیم و بعد از هفت هشت دقیقه گیج شدیم اما بعد از آن یکی دو گل خوب زدیم و کمی بدشانس بودیم و دیگری را بدون گل تمام نکردیم. گل امروز قبل از بازی به بازیکنانم گفتم مثل یک شیر مثل یک شیر به زمین بروند و فوتبال بازی کنند و دنبال سه امتیاز باشند کمی در تیم بود باید درستش کنم و حتما بعد از یک هفته خواهید دید.”

رحمتی گفت: “ببینید، استقلال امروز یک دفاع را افزایش داد و خیلی کارهای دیگر انجام داد. من بابت این سه امتیاز به شما تبریک می گویم. آنها زمان را تلف کردند. این جزئیاتی است که وقتی فوتبال بازی می کردیم جذب ما می شود. در طول هفته، تمام صحنه هایی که منجر شد. و هواداران یک موقعیت درست کردند ما یک گل زده بودیم و به خط دفاع اشاره کردیم ما صاحب توپ نبودیم و وقتی توپ را از دست دادیم آن موقعیت ایجاد شد ما همه صحنه ها را توضیح دادیم تقصیر من است. هفته تمام تلاش ما برای بردن استقلال بود، نکته این است که شما بازی خوبی نمی بینید، مجتبی فخریان، ما تیم جوانان را به بازی آوردیم و آنها بیست دقیقه بازی کردند و دو گل خیلی خوب زدند و ما هستیم. راضی است که در پنج هفته آینده از 9 بازیکنی که “از جوانان و امیدهای ایرالکو برای آمدن به تیم برای سال آینده استفاده خواهیم کرد.”

1839567

سرمربی آلومینیوم در پاسخ به سوالی مبنی بر عدم تمرکز در خط دفاعی این تیم و اشتباهات دفاعی گفت: بعد از اینکه متوجه شدیم گل تصادفی بوده نه اشتباه، در واقع تیم شیراز 7 تا 8 دقیقه شکست خورد و استقلال دو موقعیت خوب داشت که احمدی موفق شد از گلزنی جلوگیری کند. ما روی ضربه کار کردیم. می دانستند که روی ضربات ایستگاهی باز هستند و فکر نمی کنم در هفته های اخیر هیچ تیمی در فوتبال ایران این همه موقعیت روی دروازه ایجاد کرده باشد، موقعیت های بسیار خوبی داشتیم و امیدواریم در هفته های آینده از آنها استفاده کنیم. موقعیت‌های گلزنی در هر بازی، اکنون رتبه‌بندی بهتری داریم.”

رحمتی گفت: در مورد داوری دوست ندارم قضاوت کنم اما باید دقیقه 63:20 را تماشا کنید، اگر هر کارشناسی می گفت این صحنه اشتباه نبوده، در مورد داوری قضاوت نمی کنم. نقطه تاریک ایرانی فوتبال این است که داورها هدست ندارند این صحنه گویا است عملکرد داور 21 سال بود.

محرومیت محمد نوازی سوال سوزه سوال بعدی بود که رحمتی در این پرونده گفت: من چیزی نشنیدم که بگویم او مستحق اخراج است، روز چهارم را به من گفتند و من به او احترام می گذارم، اما نمی دانم که آیا آقای حیدری با من صحبت می کند یا نه، گفت: شما چه کار می کنید. بگو بابا؟”

رحمتی گفت: “وقتی تعداد تماشاگران زیاد است، کنترل هیجان بازیکنان برای مربی دشوارتر می شود. حتی امروز بعد از نیمه نهایی، ورزشگاه پر بود. خیلی خوب بود و شرایط عالی بود. ای کاش ما برنده شده بود و تماشاگران خوشحال می رفتند اما من راضی هستم که تاثیر داشت و هر چه بازیکنان در این شرایط بیشتر بازی کنند عملکرد بهتری خواهند داشت.فراموش نکنید که این سومین فصل حضور آلومینیوم در لیگ است و این ثبات برای این تیم خیلی خوب است، فکر می کنم از هفته یازدهم تا هفته بیست و پنجم، اما فکر می کنم در مجموع رتبه پنجم تا هشتم را قطعی کرده ایم و انشاالله بعد از یک سال، خواهیم بود. خوشحال تر از قبل.”

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما