رفتن به آمریکا غیرممکن بود اما باختیم!

کد خبر : 1872816 |
08 مارس 1401 ساعت 14:12 |
17.7 هزار بازدید |

11
نقطه نظر

بازی وحشتناکی داشتیم

بارسلونا شب گذشته در آلمریا با یک گل شکست خورد. شکستی که برای اریک گارسیا غیرممکن به نظر می رسید.

رفتن به آمریکا غیرممکن بود اما باختیم!

به گزارش “ورزش”، بدبین ترین هوادار بارسا هم تصور نمی کرد تیم محبوبش در زمین آمریکا شکست بخورد. بارسا می دانست که به دلیل محرومیت رئال مقابل اتلتیکو، بهترین فرصت را برای افزایش فاصله به 10 امتیاز دارد، اما از این فرصت استفاده نکرد و حالا رئال را در یک هفته امتیازی می بیند.

1806423

اریک گارسیا، مدافع بارسا که دیشب در ترکیب ثابت بود، درباره شکست آبی و قرمزها گفت: آلمریا با 10 بازیکن روی زمین از خود دفاع می کرد و ما چاره ای جز عبور نداشتیم. قبل از بازی فکر می‌کردیم نمی‌توان بدون تمایز از زمین خارج شد، اما این اتفاق به‌طور تصادفی رخ داد. می دانستیم رئال به تساوی رسید و نمی توانستیم فاصله را 10 امتیازی کنیم اما نمایش ناامیدکننده ای داشتیم.

1806424

اریک ادامه داد: «ما نتوانستیم خودمان را با ریتم بازی هماهنگ کنیم. ژاوی بین دو نیمه گفت باید هر چه زودتر گل مساوی بزنیم و به سراغ گل های بعدی برویم اما ریتم مناسبی نداشتیم و با فشار بازی نکردیم. بنابراین، امکان تساوی غیرممکن بود. از قبل مشخص بود که آمریکا مقابل ما چگونه بازی خواهد کرد و ما اولین مقصر این شکست هستیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم