(روبروی) پیراهن تیم ملی دانمارک در جام جهانی

فدراسیون فوتبال دانمارک نسخه جدیدی از پیراهن های تیم ملی این کشور را برای حضور در جام جهانی قطر معرفی کرد. دلیل معرفی نسخه جدید پیراهن ها این است که اسپانسر این پیراهن، دانمارک، شرکت هومل، اعلام کرد که دلیلی برای اعتراض به نمایش نام قطر در جام جهانی 2022 وجود ندارد.

Hummel یک شرکت دانمارکی است که در زمینه تولید پوشاک و تجهیزات ورزشی فعال است و اسپانسر پیراهن تیم ملی این جوانان نیز در نظر گرفته شده است. هومل اعلام کرد که قطر به دلیل مخالفت با شرایطی که باعث تلفات جانی بسیاری شده است، آمادگی حضور با نام و برند خود در جام جهانی را ندارد.

این شرکت می گوید از سال 2010، صدها هزار کارگر مهاجر در قطر در شرایط غیرانسانی کار می کنند تا زیرساخت های لازم برای جام جهانی را فراهم کنند.

هومل می گوید به همین دلیل تصمیم گرفت نام خود را کم کند و روی پیراهن دانمارک علامت بزند. این شرکت در بیانیه خود اعلام کرد که جدای از این موضوع، طرح پیراهن تیم ملی دانمارک به پیراهنی اشاره دارد که دانمارکی ها در رقابت های یورو 92 به تن کردند. دانمارک در آن سال برای اولین و تنها قهرمان جام ملت های اروپا شد. افتخاری که تا کنون بزرگترین افتخار فوتبالی این کشور است.

(روبروی) پیراهن تیم ملی دانمارک در جام جهانی

(روبروی) پیراهن تیم ملی دانمارک در جام جهانی

(روبروی) پیراهن تیم ملی دانمارک در جام جهانی

ورزش سه

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان