tncibanner

رژیم غذایی عجیب آرلینگ هلند

از زمانی که آرلینگ هالند با مبلغ 51 میلیون پوند به منچسترسیتی پیوست، فوتبال انگلیس را فتح کرد و در این راه ستاره نروژی با قدرت بدنی بالا و بدنی قوی نیز به کمک او آمده است.

حالا هالند رژیم غذایی را که برای تامین سلامت بدنش انتخاب کرده رونمایی کرده و نکات جالبی در این مورد مطرح شده است. یکی از رازهای اجرای بی نقص آرلینگ هلند احتمالا رژیم غذایی اوست که در مورد آن توضیح داده است. آرلینگ هالند برخی از غذاهایی که برای حفظ سلامت بدنش می خورد، از جمله قلب و کبد را فاش کرده است.

مهاجم منچسترسیتی در مستندی به نام «هلند: تصمیم بزرگ» برخی از اجزای عجیب رژیم غذایی خود از جمله قلب و کبد را فاش کرد. وی گفت: ما معمولا این غذاها را نمی خوریم اما مراقب بدنم هستم. قلب و جگر گاو را در دست گرفته بود و به دوربین اشاره می کرد.

وی ادامه داد: خوردن غذاهای باکیفیت که تا حد امکان محلی باشد، مهم ترین نکته است. مردم می گویند که گوشت برای شما مضر است. اما کدام یک آیا در مک دونالد گوشت می خورید؟ یا جایی که گاو علف می خورد؟ من دل و جگر گاو می خورم.

او همچنین مدعی شد که در رژیم غذایی خود فقط از آب تصفیه شده از طریق یک سیستم فیلترینگ پیچیده استفاده می کند: “اولین کاری که صبح انجام می دهم این است که نور خورشید به چشمانم بتابد، زیرا برای تنظیم ریتم شبانه روزی بدن مفید است. آبی که میخورم را فیلتر و فیلتر کنم. به نظر من این موضوع برای بدن من بسیار مفید است.

مهاجم نروژی قبل از هر بازی لازانیا خانگی می خورد که پدرش آلفی درست می کرد. پپ گواردیولا سرمربی این تیم پس از پیروزی مقابل ساوتهمپتون با این غذا شوخی کرد. او گفت: «ما می‌توانیم به پدر آرلینگ پیشنهاد کنیم تا برای ما غذا آماده کند. اگر این راز گل های آرلینگ است، من رئیس باشگاه خلدون را راضی خواهم کرد که او را به اینجا بیاورد! اما من فکر نمی کنم هالند فقط یک راز داشته باشد.

آرلینگ همچنین گفت که روزانه 6000 کالری در رژیم غذایی خود مصرف می کند و از طرفداران دوش آب سرد و استفاده از عینک هایی است که نور آبی را فیلتر می کند، زیرا این به خوابیدن او کمک می کند.

خبررزشی

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما