tncibanner

سال 1401 از طریق فناوری; خاطرات خاطرات هیجان انگیز، خبرساز و تلخ است [تماشا کنید]

سرعت توسعه فناوری صنعت خوب است. در سال گذشته، مفاهیم جدیدی به کار گرفته شده است، هوش مصنوعی بیش از هر زمان دیگری ظاهر شد و گجت های هیجان انگیزی رونمایی شد. در عین حال اتفاقات تلخی را تجربه کردیم.

برخی از فناوری های سال 1401 به جای هیجان با حس وحشت همراه بودند. سیستم های هوش مصنوعی برای اولین بار به عموم مردم نشان دادند که چقدر پیشرفته و کاربردی هستند.

تماشا در یوتیوب

روش انفترای موبایتها هوش سنتی در شیملی این کریں ChatGPT مهمترین فناوری صنعت در سال گذشته بود. به لطف این سیستم بالاخره فهمیدیم که امروزه هوش مصنوعی می تواند مانند انسان متن و کد بنویسد و حتی کاربران را فریب دهد.

تساحب نریو کریں در سنادت تکلیہ، تساهیب توییتر به دست الن ماسکاز دیگر اتفاقات مهم سال گذشته، انهدام بالن های چینی توسط جنگنده های آمریکایی و پرتاب تلسکوپ فضایی جیمز بود.

روندهای فناوری صنعتی نیز در سال 1402 ادامه یافت و تمرکز اصلی بر هوش مصنوعی است. بحث در مورد امنیت هوش مصنوعی شدیدتر خواهد شد. برخی از افراد مشهور نسبت به هوش مصنوعی موضع انتقادی دارند و برخی دیگر معتقدند به جای ترس باید به دنبال راه هایی برای استفاده حداکثری از این فناوری باشیم.

کاربران شما نظر شما در مورد زوم چیست؟

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما