سقط جنین قانونی در دو ماه پس از پایان روئه حدود 6 درصد کاهش یافت

او گفت: «البته این نشانه اصلاح است و اینکه آمریکایی‌های معمولی بالاخره می‌توانند در مورد اینکه چه تعداد زندگی به طرز غم‌انگیزی در اثر تراژدی سقط جنین از دست داده‌اند، حرفی برای گفتن دارند.

جمع آوری و انتشار اطلاعات دقیق درباره تعداد سقط جنین در ایالات متحده معمولاً سال ها طول کشیده است. WeCount برای ارائه داده‌های بی‌درنگ بیشتر از گروه جامع‌تری از ارائه‌دهندگان ایجاد شد.

از آنجایی که داده‌های WeCount جدید است، نمی‌تواند تعداد سقط‌های تابستان امسال را با تابستان گذشته مقایسه کند. مطالعات نشان می‌دهد که سقط جنین معمولاً از یک الگوی فصلی پیروی می‌کند و در فوریه و مارس به اوج خود می‌رسد و در ماه‌های تابستان کاهش می‌یابد. برخی از کاهش اندازه گیری شده نیز ممکن است منعکس کننده چنین روندهایی باشد.

این تغییرات با مقایسه تعداد سقط های قانونی در ماه های پس از تصمیم گیری با تعداد سقط های ارائه شده در ماه آوریل محاسبه شد. در آن زمان، تگزاس از قبل محدودیت بزرگی برای سقط جنین اعمال کرده بود، و سقط جنین در سایر ایالت ها دشوار بود، اما هنوز در تمام 50 ایالت قانونی بود.

WeCount همچنین دریافت که سقط جنین در سراسر کشور در یک دوره دو ماهه پس از افشای پیش‌نویس تصمیم دادگاه عالی، اما قبل از لغو رو، افزایش یافته است، که شاید نشان‌دهنده آن باشد که برخی از زنان در دوران بارداری زودتر از آنچه ممکن بود به دنبال سقط جنین باشند، یا اینکه کلینیک‌ها افزایش ظرفیت در آمادگی برای ممنوعیت ها.

مطالعات مربوط به محدودیت های قبلی سقط جنین نشان داده است که در حالی که برخی از زنان بدون دسترسی به کلینیک مجاور مسافت های طولانی را برای سقط جنین طی می کنند، بسیاری از آنها این کار را نمی کنند. بیمار معمولی سقط جنین فقیر، مجرد و مادر است. و زنانی که بیشتر از همه تحت تأثیر تحریم‌ها قرار می‌گیرند، آن‌هایی هستند که با هزینه‌ها و چالش‌های لجستیکی سفرهای بین‌دولتی، از جمله حمل‌ونقل، اسکان، مراقبت از کودکان و مرخصی کار دست و پنجه نرم می‌کنند.

او می گوید: «برخی از این ایالت هایی که سقط جنین در آنها ممنوع بود – برای مثال آلاباما، لوئیزیانا، می سی سی پی – برخی از فقیرترین ایالت های کشور ما هستند و مردم باید از خطوط چند ایالتی عبور کنند تا به ایالت دیگری بروند که در آن سقط جنین قانونی باقی بماند. کری وایت، که در دانشگاه تگزاس در آستین در مورد سلامت باروری مطالعه می کند و در کمیته تحقیقاتی WeCount است. حتی برای افرادی که به ایالت دیگر می‌رسند، این یک سختی است.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم