صبر کنید، چه زمانی همه شروع به استفاده از Apple Pay کردند؟

صبر محبوب ترین فضیلت در دره سیلیکون نیست، جایی که شرکت ها آرزوی حرکت سریع و شکستن چیزها را دارند، شعاری که عصر مازاد فناوری را تعریف می کند.

در روزی که در سال 2014 اپل AAPL بود، هیچ چیز خراب نشد -0.23٪

سرویس جدیدی به نام Apple Pay ارائه کرد. اگر کیفیت تخریب با سرعت وقوع آن سنجیده می شد، نوآوری زرق و برق دار یک غول صنعت یک ناامید کننده تلقی می شد. این ایده که باعث منسوخ شدن کیف پول می‌شود، زمانی که سرعت پذیرش Apple Pay انتظارات را کمتر کرد، مضحک به نظر می‌رسید. تحلیلگران وال استریت و کاربران آیفون به طور یکسان برای چند سال آینده شک داشتند. تجربه استفاده از کارت اعتباری مشکلی به نظر نمی رسید که نیاز به راه حلی از جانب اپل داشته باشد.

این یک شرط بندی است که اکنون به نظر می رسد به شیوه ای بسیار عجیب برای اقتصاد ضربه محور ما نتیجه می دهد: به آرامی.

اپل برای درس‌های زیادی از هم جدا شده است که می‌تواند مدرسه کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند، اما آنچه مورد Apple Pay نشان می‌دهد این است که صبر برای شرکت‌هایی که می‌دانند چگونه از آن استفاده کنند، مزیت رقابتی است.

صبور بودن اغلب برای صاحبان فناوری ما مانند یک کلمه کثیف به نظر می رسد – استیو جابز دقیقاً شغل نبود – اما فقط زمان می تواند برخی از عادات رفتاری انسان را از بین ببرد. تریلیون ها دلار در ارزش بازار چنین زمانی را خریداری می کند. هر شرکتی لوکس بازی طولانی را ندارد، اما این لذتی بود که ثروتمندترین شرکت جهان می توانست از عهده آن بربیاید.

بر اساس تحقیقات Loup Ventures، درصد آیفون‌های فعال شده با Apple Pay در سال 2016 10 درصد و در سال 2017 20 درصد بوده است، زیرا اکثر مردم از کارت‌های پلاستیکی و کیف پول‌های چرمی خود کاملا راضی به نظر می‌رسند. پذیرش مجدد در سال 2018 تقریباً دو برابر شد. تا سال 2020 به 50٪ رسید. اکنون حدود 75٪ است و به همه جا نزدیک تر شده است. البته، هر حسابی که فعال می شود در استفاده فعال باقی نمی ماند.

پس چه چیزی تغییر کرد؟ ما انجام دادیم. مدیران اپل در مورد آینده مطمئن بودند، حتی زمانی که زمان حال چندان خوشایند نبود، زیرا می‌توانستند به پذیرش سایر کشورهای جهان از پرداخت‌های بدون تماس نگاه کنند و ببینند که ایالات متحده سال‌ها عقب مانده است.

تیم کوک، مدیر اجرایی اپل معتقد است که کیف پول های دیجیتال می توانند تجارت بزرگی باشند.


عکس:

استفان لام/رویترز

ایجاد زیرساخت های فناوری برای کاربران آیفون برای شروع استفاده از Apple Pay نیاز به کار دارد. همچنین باید منتظر ماند تا عموم مردم با تغییرات راحت شوند. داده های این شرکت حاکی از آن است که مشتریان پس از امتحان کردن Apple Pay از آن راضی بودند. Gene Munster، تحلیلگر Loup Ventures در مصاحبه اخیر خود گفت: «مردم عاشق Apple Pay هستند. اپل فقط به مشتریان بیشتری برای استفاده از آن نیاز داشت. و اذیت کردنش جواب داد.

این شرکت می گوید که 90 درصد خرده فروشان در سراسر ایالات متحده اکنون Apple Pay را دریافت می کنند. تعداد افرادی که پرداخت های بدون تماس را در زمان معرفی این سرویس پذیرفته اند 3 درصد بوده است.

هرچه مکان‌های بیشتری Apple Pay را بپذیرند، خدمات ارزش بیشتری ارائه می‌کند و افراد بیشتری کارت‌های اعتباری و نقدی خود را در برنامه Wallet آپلود می‌کنند. آن‌ها می‌توانند از Apple Pay برای سفارش آنلاین، ارسال پول به دوستان و خرید چیزهایی در یک فروشگاه فیزیکی با نگه داشتن آن در نزدیکی یک خواننده بدون تماس استفاده کنند. هزینه‌هایی که اپل از بانک‌هایی دریافت می‌کند که دارندگان کارت از Apple Pay استفاده می‌کنند، کمتر از ۱ درصد از درآمد کلی شرکت است. برآوردهای مانستر، اما اپل آنقدر سود از فروش آیفون به دست می‌آورد که حتی میلیاردها دلار نیز یک خطای گرد کردن است. Apple Pay برای بهبود تجربه آیفون وجود دارد.

نرخ فعال‌سازی Apple Pay شروع به شبیه‌سازی مسیر کلاسیک پذیرش فناوری کرده است، که نشان می‌دهد آنچه اکنون یک تکه کوچک از پای اپل است، همراه با بازار کلی برای پرداخت‌های بدون تماس، می‌تواند بسیار بزرگ‌تر شود. چنین هزینه‌هایی تقریباً 20 درصد از ویزا را تشکیل می‌دهند‘s

تراکنش های حضوری در ایالات متحده، اما نرخ ها در شهرهای بزرگ به بالای 25 درصد رسیده است که منطقه خلیج 30 درصد و نیویورک به 45 درصد رسیده است. طبق گفته شرکت سرمایه گذاری Piper Sandler، Apple Pay نیز برترین اپلیکیشن پرداخت برای نوجوانان است. همانطور که نوجوانان و شهرها می روند، ملت نیز پیش می رود.

لفاظی های اپل در بیشتر زمان وجود Apple Pay جلوتر از واقعیت بود. مدیر اجرایی تیم کوک یک بار پیش بینی کرد که سال 2015 “سال Apple Pay” خواهد بود. در سال 2016، او اعلام کرد که پول نقد را از بین می برد. در سال 2018، او اعتراف کرد که پرداخت‌های موبایلی آنطور که او انتظار داشت انجام نشده است. “آیا مهم است که ما در دو سال، سه سال، پنج سال به آنجا برسیم؟” ادی کیو، معاون ارشد اپل، پنج سال پیش گفت. “در نهایت، نه.”

اپل صبر را با سرسختی اشتباه نگرفته است. به عنوان مثال، اپل سه سال پس از عرضه این محصول به بازار، سریعاً تولید اسپیکر هوم پاد را متوقف کرد و هیچ صبری برای نجات iPod کافی نبود.

اما در این مورد زمان به نفع اپل بود. این شرکت اعلام کرد درآمد Apple Pay در سال 2019 دو برابر شد و آقای. کوک در اوایل امسال پیروز به نظر می رسید. او در تماسی با درآمد ماه ژانویه گفت: «رشد Apple Pay خیره‌کننده بوده است.

اپل می‌گوید هدف نهایی این است که به کاربران این امکان را بدهد که کیف پول فیزیکی خود را با یک کیف پول موبایل امن، خصوصی و آسان برای استفاده جایگزین کنند.

به گفته این شرکت، حدود 75 درصد از کاربران آیفون Apple Pay را فعال کرده اند و 90 درصد خرده فروشان این سرویس را می پذیرند.


عکس:

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

Apple Pay تبدیل به داربستی برای این شرکت برای ایجاد یک تجارت بسیار بزرگتر شده است. اپل در سال 2019 با همکاری با گلدمن ساکس در زمینه اپل کارت، وضعیت مالی را کاهش داد و با اعلام گزینه «اکنون بخر، بعدا پرداخت کن» که در اواخر امسال انتظار می‌رود، عمیق‌تر فرو رفت. جاه طلبی های آن مورد توجه تحلیلگران، نگرانی رقبا و بررسی دقیق تنظیم کننده ها قرار گرفته است. مقامات ضد انحصار اروپا اخیراً این شرکت را به سوء استفاده از قدرت بازار خود برای حمایت از Apple Pay متهم کردند. اپل گفته است که با تحقیقات همکاری می کند.

اپل در نهایت می خواهد کیف پول مجازی شما شامل همه چیز از گواهینامه رانندگی گرفته تا کارت های بیمه باشد، اما این شرکت آموخته است که فرآیند جایگزینی اشیاء فیزیکی یک شبه اتفاق نمی افتد. به ندرت در طول دهه ها اتفاق می افتد. هارشیتا راوات، تحلیلگر Bernstein، گفت: «یک مشکل قانونی مرغ و تخم مرغ در پرداخت وجود دارد. تغییر عادات مصرف‌کننده بسیار سخت است و پذیرش بازرگان سال‌ها، بسیار، بسیار طول می‌کشد.

عادت مصرف‌کننده‌ای که تغییر آن طولانی‌ترین زمان را می‌برد، اتفاقاً همان عادتی است که بیشترین پاداش را دارد. جرارد دو تویت، یکی از شرکای Bain & Company، گفت که بزرگترین مجموعه پول در تجارت پرداخت تلفن همراه ایالات متحده، صندوق‌فروشی است و اپل به سختی پیشتاز مجموعه‌ای شلوغ با بیشترین سهم پرداخت‌های دیجیتال در فروشگاه‌های فیزیکی است.

اما رقیب آن فقط Cash App و PayPal یا گوگل و سامسونگ نیستند.

این راحتی کارت های اعتباری است.

و آن ها همچنان برنده هستند. مدیران اپل استدلال می‌کنند که امنیت پیشرفته Apple Pay به ایجاد یک تجربه برتر برای مصرف‌کننده کمک می‌کند، اما هنوز دلیل قانع‌کننده‌ای برای انتخاب گوشی به جای پلاستیک وجود ندارد. برخلاف اسکن کارت پرواز تلفن همراه، که به سختی در هر زمان انجام می‌شود زیرا زحمت چاپ را از بین می‌برد، Apple Pay اصطکاک زیادی را کاهش نمی‌دهد.

چند هفته گذشته کارت‌ها را در جیبم گذاشتم و هر کجا که می‌توانستم به تلفنم ضربه می‌زدم. اما هنوز جاهای زیادی وجود دارد که نتوانستم. رستوران ها در پذیرش فناوری مورد نیاز برای Apple Pay کند بوده اند. پمپ بنزین ها تمایلی به هزینه برای ارتقاء پمپ های خود ندارند. والمارت،

که طرفدار گزینه پرداخت تلفن همراه خود است، قابل توجه ترین در میان خرده فروشان باقی می ماند.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

Apple Pay و سایر گزینه های پرداخت موبایلی چگونه بر عادات شما تأثیر گذاشته است؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

طبق نظرسنجی های Bain، مردم ترجیح می دهند خانه را بدون کیف پول خود به جای بدون تلفن ترک کنند، اما این خیال تنها در صورتی واقع بینانه است که پرداخت های موبایلی به اندازه کارت های اعتباری قابل اعتماد شوند. حتی اگر 90 درصد از بازرگانان از Apple Pay استفاده کنند، 10 درصد باقی مانده اثری بزرگ دارد. به نظر محتمل است که اپل به آنجا خواهد رسید – شاید نه بلافاصله، اما در نهایت.

موفقیت اپل پی اکنون متفاوت از هشت سال پیش به نظر می رسد. هشت سال بعد، دوباره غیرقابل تشخیص خواهد بود.

اپل می تواند صبر کند. برای به دست آوردن مزایای صبر، صبر می طلبد.

بنویسید بن کوهن در [email protected]

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم